Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan Deleted User - 5545206
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Kapanan konuda yağmurun mesaja alıntı yapıp bunu koyacaktım içimde kaldı buradan paylaşayım :D

wv6Gk4.png

http://www.youtube.com/watch?v=ZW_YdTonXxg

DeletedUser44580

Ziyaretçi
:AF:ADSFASDFD F: DD: :D : :D :D Çok kritik zamanlarda kapatıyorlar konuları :D

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
bakıp bakıp hala gülüyorum :D

Yağmurun da en son zinhar demesini hayal ediyorum ahaha. Yatmam lazım benim .

DeletedUser44580

Ziyaretçi
:ADF:AF: D :D: :D :D Kafa gitmiş sende :D :D Arada bana da öyle oluyor yatınca geçer :D :D Başta biraz gülüyorsun ama sonra dalınca geçiyor :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Hadi iyi geceler sana :D Gözlerini kapatıp yorganın içine girip kafanı yastığın üstüne koyup uyu :D

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba birşey sormak istiyorum
şimdi benim köyüm fethedildi dımdızlak kaldım haliyle :)
2 seçenek vardı 1. aynı dünyadan sıfırdan tekrar başlamak 2.si casual word a geçmek eğer 1. seçeneği seçersen 48 saat içerisinde casual word a hala geçebilirsin diyodu ben şimdi casual word a geçmek istiyorum nasıl olucak bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

DeletedUser43475

Ziyaretçi
ayarlar kısmında olması lazım :) yeniden başla yerine bak bakalım

DeletedUser46473

Ziyaretçi
bu dünya biraz hareketlendirseler nasıl olurya çok durgun geçiyor biraz köy alıyorum sonra alması kolay diye bırakıyorum hesabı öğle

DeletedUser24418

Ziyaretçi
ingiliz serverında Casual2 açılmış.burada da açılmasını talep ediyoruz :D

Lloyd

Casus
önce depo büyütüp, ardından çiftlik büyütmen gerekiyor. depo basmak için depo çok küçük demez, yani bu resime bakılırsa senin oyun kitlenmiş o köy kullanılamaz görünüyor:) 2580 maden isteyen bir kademe basımına depo küçük diyip 19375 maden isteyen bir bina için çiftlik çok küçük demez oyun. keşke depondaki madenleride görebileceğimiz şekilde bir ss oluştursaydın. şu durumda tek yapılması gereken önce depo büyütmek.

DeletedUser58112

Ziyaretçi
adamın deposundaki malzeme belli diyebiliriz zaten sur basımında 890 a kırmızı cıkmıs yani ondan daha düşük köy kullanılmaz değil ham biriktiricen depo basıcan sürekli sonra çiftlik sonra kafana göre takılırsın hadi görüşürşüz

Lloyd

Casus
adamın deposundaki malzeme belli diyebiliriz zaten sur basımında 890 a kırmızı cıkmıs yani ondan daha düşük köy kullanılmaz değil ham biriktiricen depo basıcan sürekli sonra çiftlik sonra kafana göre takılırsın hadi görüşürşüz

zaten oyunda kullanılamaz hale gelen köy yok :) tabi panelden birileri merkez binayı yok etmez ise :p
depoda maden yokken depo kademesi basmak için depo çok küçük çiftlik için ise çiftlik yetersiz demez madenin yoksa nezaman okadar madeenin birikeceğine dair süre olur. resim bana tuaf geldi sadece.

DeletedUser24418

Ziyaretçi
bende katılmak istiyorum ama olmuyor

her hangi bir dünyada köyünü kaybettiğin anda karşına 2 seçenek çıkıyor(eğer tek köyün var ise ve kaybetmişsen) Casual dünyasına transfer ve o ait olduğun dünyada yeniden başlama diye..