Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan Deleted User - 5545206
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Sağolun yeni Modumuz. Siz nasılsınız . Hayırlı olsun ama işiniz kolay forrum pek aktif değil :)

DeletedUser42999

Ziyaretçi
İyiyim, teşekkür ederim :) Haklısın, pek aktiflik göremedim fakat aktif olması işime gelir doğrusu :) Muhabbet etmeyi seven bir yapım olduğu için, eğlenceli olur benim için :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Mod'um dikkat edin buralar böyle hep Fuat Reyiz e ait :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yakında gelir der buralarda benim 30-40 müttefiğim var baktırırım icabına felan modluğu bırakırsınız valla

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bir kere banladı Alva Smod'umuz foruma küstü artık fazla uğramıyor ama 30-40 müttefiği buralarda dikkat edin :D

DeletedUser42999

Ziyaretçi
yakında gelir der buralarda benim 30-40 müttefiğim var baktırırım icabına felan modluğu bırakırsınız valla

Bir kere banladı Alva Smod'umuz foruma küstü artık fazla uğramıyor ama 30-40 müttefiği buralarda dikkat edin :D

Ne güzel bir durum. Demek ki arkadaşımızın güvenebileceği müttefik arkadaşları var oyunda :)
Tanisalim geldim ben :)

Hoşgeldiniz :) Ben, yeni moderatörünüz Archibaldo :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Merhaba.Ilk kez archibaldo isminde biriyle tanisiyorum mesela benim ismim fuat.thumbup

Sende basladn ustat benim actigim basliklari kapatmaya hahahaha:D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser42999

Ziyaretçi
Merhaba.Ilk kez archibaldo isminde biriyle tanisiyorum mesela benim ismim fuat.thumbup

Sende basladn ustat benim actigim basliklari kapatmaya hahahaha:D

Memnun oldum Fuat, her şeyin bir ilki vardır :)

Forumda arama yaparak, açacağınız başlığın yokluğundan emin olduktan sonra başlık açarsanız, böyle bir durumla karşılaşmazsınız :)

DeletedUser37488

Ziyaretçi
Oynadığın herhangi worldde köyü kaybetmeniz gerekiyor ondan sonra casual dünyasına girebilirsiniz , w6'da kayıtlar kapandı anca o dünyada oynayan birinden hesap bulursanız girebilirsiniz

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşalr bu casual in dünya özellikleri nedir bi sabah baktım ekrana geldi tıkladım okuyamadım özelliklerini , paylaşır mısınız.??

DeletedUser

Ziyaretçi
Dünya sonu (Tur sonu) Ne zaman gerçekleşicek bilen var mı ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Dünya sonu (Tur sonu) Ne zaman gerçekleşicek bilen var mı ?

her dünyanın istatistikler bölümünde kapanma şartları belirtilmekte. Şartlar sağlandığında ve Oyun takımı bundan kesin emin olunca(!) dünya kapanmış oluyor :)

DeletedUser46516

Ziyaretçi
ölü dünyada ölmek gibisi yok :D casual kapanırmı yaa :d

DeletedUser614

Ziyaretçi
%20 kuralı var bu dünyayı kapatın da göreyim :D Bu adamlar dünya falan kapatamaz :p