Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser30070
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Nasıl gidiyor savaşlar :D KMA-SANCAK savaşı vardı galiba en son :D

Bir de burada misler ayrı bir sıkıntıydı :D :D 6 misle ancak köyü alıyorduk peehh :D

DeletedUser36760

Ziyaretçi
16.dünyada yine 22 de olduğu gibi geç başlayıp arkadaki kıtalardan birinde 1.ydim. baktım 5 misle sadakat 2 de kaldı direkt 17 ye geçmiştim :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
6 misle köy alınırdı mis arası atmayı öğrenen çok olmuştur burda ahskdldş

Geri dönüyorum yine iyisiniz :d

DeletedUser44580

Ziyaretçi
İlk defa burada bot kullanmıştım :D O zamanlar yakalanmayan bot vardı peeehh :D Sonra oyunu bırakmıştım zaten w17ye gireceğiz diye :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
İlk defa burada bot kullanmıştım :D O zamanlar yakalanmayan bot vardı peeehh :D Sonra oyunu bırakmıştım zaten w17ye gireceğiz diye :D

Ben kızdım botçulara
Ordan biri kalktı ayağa
Tek yakalanmayan bot
Çarşıda 5 atada 15 liraya

Unut dedim şunu
Ata dedi unutmam botu
Tokatladım bigüzel onu
Allahtan bıraktı botu

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Forum ölmüş :D

Haftasonu www.tribalwarsmasters.net sunucusunda cumartesi saat 13:00-15:00 arası, pazar günü ise 21:00-23:00'de oynanacak hızlı roundlara herkesi bekliyoruz :)

Lloyd

Casus
6 misli köy alma dönemi 8 gün sonra kapanıyor, umarım birdaha böyle saçma bir world açılmaz açılırsada oyuncu bulamaz :)

DeletedUser24418

Ziyaretçi
kaç gündür dünya saldırılara kapalı,köy alınamıyor,90 günü tamamladık ama hala yok yere bekletiliyoruz nedense...

Lloyd

Casus
admin arkadaşlar, w16 cuma günü kapanacak diye mesaj attınız 2 cuma geçti halen kapanacak :) çıkmaz ayın son cumasımıydı yoksa :) kapatında verin prelerimizi Speed oynuycaz o prelerle :D