Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser30070
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser43149

Ziyaretçi
W16 Canlanın Biraz :)

Bakıyorum da kimsecikler yeni konu açmıyor canlanın biraz, herkes halinden memnun sanırım. Düşüncelerinizi alalım bakalım nasıl memnun musunuz halinizden, oyun nasıl gidiyor? tt1

DeletedUser43149

Ziyaretçi
Neden hayat yok mu? Gayet canlı aslında dünya aksiyon dolu ama forumda gözükmüyorsunuz :)

DeletedUser35167

Ziyaretçi
w16 Çok karışık bir dünya olmuş gerçekten henüz çok büyük savaşlar fazla olmadı.
Ama halimizden memnunuz çok şükür eğleniyoruz.

DeletedUser

Ziyaretçi
yeni dünyalarda daha çok muhabbet dönüyor opum,bu soruna henüz çare bulunamadı açıkcası.

DeletedUser35167

Ziyaretçi
ilk zamanlar her dünyada iyi muhabbetler oluyo.Belli süre sonra pasifize oluyo buralar.Her yeni açılan dünya için böyle.

DeletedUser43149

Ziyaretçi
Her yeni dünya açıldığında bir süreliğine böyle durumların olması normal fakat dünyayı canlandırmak, hareket katmak sizlerin elinde :)

DeletedUser

Ziyaretçi
foruma katılan oyuncu sayısı zaten 15 neyi kim nasıl canlandıracak :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ayrıca son redhack belgelerine göre opumuz bizim gül oluyor :D:D:D:D:D

patria poestas :D gül nasılsın? :D

DeletedUser36718

Ziyaretçi
Operatörün nickini ilk görüşte Nixe diye bi benmi okudum ya troll

DeletedUser43149

Ziyaretçi

Ne demek istediğini anlayamadım ger0nim0 ? Foruma katılımınızı biraz daha arttırırsanız oyun daha eğlenceli hale gelebilir ayrıca birbirinizi de daha yakından tanımış olursunuz :)

Şimdi panpa forumu zaten Pusula klanı oyuncuları ayakta tutuyor. w17 hariç Pusula olmadığı için diğer dünyaların pasif kalmadı normal.

Bizi de kızdırıp kaçırmayın da forum şenlik kalsın :D

DeletedUser

Ziyaretçi

Ne demek istediğini anlayamadım ger0nim0 ? Foruma katılımınızı biraz daha arttırırsanız oyun daha eğlenceli hale gelebilir ayrıca birbirinizi de daha yakından tanımış olursunuz :)

uzun hikaye opum :D

biz hep forumdayız da 10 tane adam aynı şeyi konuşmaktan sıkıldık.yeni elemanlar yeni yüzler lazım buraya

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi

ahahaha foruma biraz daha fazla katılır ve eğlenceli hale getirirseniz siz bizi daha iyi tanırsınız bence. Foruma pek girmediğinizi de hemen belli ettiniz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yani bu da ayrı ve doğru bir görüş :D

sen daha yenisin troll

DeletedUser43149

Ziyaretçi
Operatör olarak yeni atandım. Foruma da sizlere destek ve yardım edebilmek için katılıyorum. :)