Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser30070
  • Başlangıç tarihi

stilci

Baltacı
Tünaydınlar..

Neden istatistikler düzenlenmiyor?
Bu dünyayla ilgilenen admin nerde 5 gündür ?
Neye göre iş yapılıp adminlerin kriterleri neye göre belirleniyor ve bu adminleri kimler ne şekilde denetliyor bunları merak ediyorum..
Sayfaya hergün güncellenir yazmışlar sorumlu kurmuşlar ama adam ortalarda yok..

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Haritalardan bahsediyorsanız takımın kontrolünde olan bir durum değildir. İşleyişi ve yönetimi tamamen farklıdır. Ayrıca güncellenme normal şartlarda OTOMATİK olarak her gün kendiliğinden gerçekleşmektedir. Arıza nedeniyle TÜM serverlarda güncellenememektedir. Forumu takip etmeden bu şekilde haksız yere yargılamanız gerçekten çok garip. :)

stilci

Baltacı
Forumu kontrol etmiyosunuz diyosunuzda tamam diyelimki ben etmiyorum şöyle böyle harita başlıgında güncellenme ile ilgili bişeyler yazmıştım neden geri dönülmedi? dönülseydi haberim olurdu degilmi..
Herhangi bi düzenleme yada güncellemede olmadı sizinle alakalı yada alakasız bizi bilgilendirmeniz gerekmezmiydi ?
Herworld forumunda sorumlu biri yokmu neden bizi aydınlatmıyorlar ..

ben foruma hergün girer bakarım..

Sanırım bu yazıyıda siz yazmıştınız degilmi :)
Haritalar her gün standart olarak saat 12.36'da güncellenmektedir. Aile klanlarını başlık altından belirttiğiniz taktirde düzenleme yaparken gerekli değişikliği yapacağım. Herkese iyi oyunlar dilerim.

Eger sizin kontrolünüzde degilse..
Nasıl olurda degişiklik yapabiliyorsunuz ?
Yada nasıl oluyorda kesin bi saat verebiliyosunuz..
Demekki tutmuyor demi ?

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Her world üzerinde sorumlu birisi yok. Diğer yandan sorumlu atamamız mümkün değil. Çünkü bu site ile Klanlar Türkiye Takımının herhangi bir bağı yok. Benim orada da yetkili olmam sadece bir rastlantı.

Diğer yandan harita hakkında biraz bilgi sahibi olsaydınız haritanın sistem tarafından otomatik olarak güncellendiğini biliyor olmanız gerekirdi. Bu otomatik güncellemeden dolayı saat 12.36 yazıyor. Yoksa hergün 12.36'da girip harita güncellemiyorum. :D Ben sadece aile klanlarını ve harita ayarlarını düzenliyorum. İncelediğiniz haritanın duyurularında yer aldığı gibi harita bir süredir arızalıydı. Belirtilen duyuruya göre bugün düzenlenmiş olması gerekiyor.

Benim belirttiğim nokta haritanın bizden bağımsız olmasının yanı sıra bu şekilde takımı kötü olarak değerlendirmenizdi. Siz çelişmediğim halde harita hakkında çok bilgi sahibi olmadığınız için bu şekilde tutarsızlıkla suçlamaya çalışıyorsunuz.

Bir nokta da hak veriyorum. Arıza mevcutken başlığı kaldırmamam sanırım benim hatam. Harita kaldırıldığına göre sorun kalmadı sanırım. İyi oyunlar dilerim. :)

stilci

Baltacı
Tamam işte güncellenmeyince neden harita başlıgına not düşülmedi benim kastım o siz yanlış anlıyosnuz..

O başlıkla kim ilgileniyorsa onun takip etmesi lazımdı bunu dedim..
Misal oraya haritada geçici bi sıkıntı var en kısa zamanda düzenlenip paylaşılacaktır gibisinden bişey yazılabilirdi..
Kaldırmayada gerek yoktu aslında sadece içerik düzenlenip bu yazılırdı tamamdı:)
Herneyse kolay gele..

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Tamam işte güncellenmeyince neden harita başlıgına not düşülmedi benim kastım o siz yanlış anlıyosnuz..

O başlıkla kim ilgileniyorsa onun takip etmesi lazımdı bunu dedim..
Misal oraya haritada geçici bi sıkıntı var en kısa zamanda düzenlenip paylaşılacaktır gibisinden bişey yazılabilirdi..
Kaldırmayada gerek yoktu aslında sadece içerik düzenlenip bu yazılırdı tamamdı:)
Herneyse kolay gele..

Açık olsaydı emin olun sorun eksilmeyecekti. Bu şekilde en doğrusu sanırım. :) Teşekkürler, size de kolay gelsin.

DeletedUser

Ziyaretçi
yahu şu mod-op ayrımını yapın artık yalvarıyorum :D

günaydın herkese

DeletedUser

Ziyaretçi
ahahahahaahaahahah :D adam kendini biliyor harbi güldüm sabah sabah :D:D:D:D:D:D

sana da günaydın hele suratını bir yıka :D

stilci

Baltacı
Yaw inan yıkamak degilde tanker su boşaltsalar suan boş uykusuzluktan ziyade ayrı bi yorgunluk var hacı:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Sağolun teşekkür ederim iyiyim :) Sizlerde iyisinizdir inşallah :)