Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser30070
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30070

Ziyaretçi
Bu başlık altından 13. dünya oyuncuları sohbet edebilirler.

DeletedUser24465

Ziyaretçi
E ben açmıştım zaten o başlığı. Onu silmeyeydin bari. Bağımlılık mı yaptı nedir.

DeletedUser32134

Ziyaretçi
W13 herkes için hayırlı olsun. Zevk alarak oynayacağınız bir dünya olur umarım.

DeletedUser9560

Ziyaretçi
estorale modum, o umut dolu konuşmalardan sonra güzel bir dünya geliyor diyebilir miyiz?

DeletedUser24465

Ziyaretçi
Ya dünya açılırken tat tuz bırakmadın yemin ederim, adam geldi benim başlığı sildi. Yenisini açtı.

Malum bi caps vardı beyler, biri koysun şuraya da görelim.

DeletedUser9560

Ziyaretçi
Ya dünya açılırken tat tuz bırakmadın yemin ederim, adam geldi benim başlığı sildi. Yenisini açtı.

Malum bi caps vardı beyler, biri koysun şuraya da görelim.

okumuyordur şimdi buraları, boşverelim biz keyfimize bakalım başkan :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Venividivici' alıntı
O zaman bugünün hatrına bende sıradaki dünyanın 2x olacağı müjdesini vereyim

kingstone

Ağır Atlı
bu dünya için tarih verebiliyor musunuz acaba ? ona göre hazırlanalım da w12ye başlamadım buna iyi bir şekilde başlamak istiyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Umarım önceki worldlerde yapılan hata yapılmamıştır yine, yani server açılmasına uzun süre varken burasını açmamışsınızdır..

Aksi taktirde bikaç güne burası isyan dolu mesajlarla dolmaya başlıcaktır.

Hayırlısı olsun.

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Özellikler ve açılış tarihi önceden duyurulacaktır. Verilen özellikler geçerli değildir. Duyuru ile zaten yakında hepsini öğreneceksiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi
özellikler berbat pek tercih edileceğini zannetmiyorum. kiliseden tut hızına kadar itici özellikler. umarım değişir

DeletedUser

Ziyaretçi
2x olacak degil mi bu? Gelsin de düzgün bir world de oynayalim. caylar SIRKETTEN :D

DeletedUser21873

Ziyaretçi
Aman dikkat edin de deneme hesapları gene ortalığı karıştırmasın, duyduğum adarıyla özellikler güzel olacak gibi geliyor bence eski oyuncularada ulaşmayı denesin modlar belki gerçek bi jübile yapılcak server olur...