Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser11857
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Bu dünyaya sadece mobilden girmiştim :D Harita hakkında hiç bilgim olmamıştı :D

DeletedUser41474

Ziyaretçi
​Merhaba arkadaşlar, Nasıl gidiyor dünyanızdaki durumlar.

DeletedUser42542

Ziyaretçi
Kapatamıyacaksanız şu dünyayı hesap silin toplu barbarlar kapatsın dünyayı :D w12 Barbarian Klanları

DeletedUser

Ziyaretçi
o kadar emeğim hiç(!) olsun istemiyorum sırf o yüzden duruyorum maksat wow a kıllık olsun :D zaten faineller bütünlemeler falan doğru düzgün vaktimde yok oynamaya :) ünlemdeki ibareyi anladın sen bence nurettin :D

DeletedUser55510

Ziyaretçi
**Y-A-R-A-S-A** da hesap sil yaptı dünya berbat durumda , dost istemediği sürece kapanamaz gibime geliyor :)

DeletedUser

Ziyaretçi
12. Dünyanin zirvesine dost klani kurulmuştur... Wow klani uzun zamandir elinde bulundurdugu liderligi kaptirmiştir... Dünyada 72 kişi kalmiş ama daha kapanacak gibi durmuyor...

DeletedUser

Ziyaretçi
Wow zamanında bu kadar inat etmeseydi zaten kapatacaktı. Sırf burnu bu kadar havada olduğu için uzadı zaten :)

DeletedUser42542

Ziyaretçi
Vay dalavereci WOW vay :D Dost klanı hakediyor o dünyayı omurgalı duruşlarıyla. Zor gibi duruyor ama uzun sürsede umarım kapatırlar.
2 sene önce biz hesap silerken dünyada herkes offtu şimdi ne durumdadır dünya hayal edemiyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
dost klani yüzde 70 olarak online durumda... Wow klaninda bu durum yüzde 35-40 seviyesinde... Zamaninda dostun teklifini geri çeviren wow klani, şimdi teklifle geliyor, dost kabul etmiyor... :)

Atalet

Mızrakçı
Burada hala oynayıp yazımı gören varsa bana yazabilir mi bir arkadaşıma ulaşmam lazım oyundan

DeletedUser614

Ziyaretçi
46 kişi kalmış hala oynuyorlar :D
İçeride eğleniyor musunuz bari :D