Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser11857
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
benim daha önce kullandigim scrptler ile düsmanin köylerini adini bir bir degistirmistim bu bir ay bir zamanimi almisti en son gelen 1200 civarinda saldiri idi
köye baktigimda zaten saldiri adi fake yada OFF olarak gözügüyordu ;)
bu baya isimi kolaylastirdi kalan 700 zaten dolu off dou bir köye 60 saldiri vardi. ndense fenerler ve katalar o köylerde toplanirdi hemen ve köy basina yaklasik 200K yaya deff de yanina gelirdi

karsi saldirilarda 2K civarinda verilir birkac köy alis verisinde bulunurduk, güzel zamandi bakalim bu W12 ne zaman böyle gelisip. klan savaslari baslayacak.

DeletedUser

Ziyaretçi
oynamayı bilmeyipte düşman olup fake atanlar var ya çok eğlenceli opluyor be o kadar saldırı sayısı artınca karşıdakini paniğe soktuklarını sanıyorlar ama aslında çok eğlendiriyorlar hey gidi hey ne güzel günler geri geldi :)

DeletedUser

Ziyaretçi
200 saldırı geliyor vay be :D neler görmüştüm zamanında bu hiç bir şey gibi geliyor ama uzun bi ara verince kendimi tecrübesiz çaylak gibi hissettim ilk başta açılıyorum yavaş yavaş kendime geliyorum :)

DeletedUser36477

Ziyaretçi
w3 te barbarlar topladım kıta 99 da başlattı beni oyun 80 k fln oldum ama adam geldi köyleriğmi aldı hiç de acımadı bana :(

eglencesine barbar topluyoruz orda neden bana bunu yaptı :(:(

DeletedUser

Ziyaretçi
bizim arkadaşlar green41 i haşat ettiler bu arada w12 paşa kadrosu :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Wow kadrosu ile zaten su anda guzel bir savaş içerisindeyiz ama fazla uzun sureli bir savaş olani sanmiyorum :d

DeletedUser42373

Ziyaretçi
Tünaydın arkadaşlar. Güzel bir hafta sonu geçirmenizi dilerim :)