Muhabbet Bölümü

• Konuyu başlatan DeletedUser61441
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61441

Ziyaretçi
Öncelikle cezaları falan tartışmayın yazmayın boş yere bunları forumda konuşmak yasakmış.

Biraz önce kapatılan konuya bir cevap yazmıştım yanıtla dedim konu kapandı dedi, içimde kalmasın buraya yapiştiriyorum.

Birisi barbarlarla oynayın demiş. Kendi gitti ya kalanlar için dünyayı karalıyor bak bak.

3 5 kişi kendi kafasına göre hesap silip, kendi klanını bile yanında götüremiyor daha sonra dünya barbarlara kaldı diyor yav cidden çok komik :)) sen kendi klanına hesap sildirmeyi beceremiyorsun, ekibim dediğin 3 5 max. 15 kişi hesap siliyor dünya da barbara kalıyor :D bunu diyen ve böyle düşünen kendini çok bişey sanıyor galiba. sen olmasanda bu dünyada savaş olacak her türlü insanlar emek verecek, sen neyin kafasını yaşıyorsun ? bunca oynayacak insanın emeğini hiçe saymak senin haddine mi ?

sanarsın ki silenler dünyayı tek bir hareketle değiştiriyor :D hadi canım hadi size ağlayıp silin diyen olmadi. sildiysenizde ADAM gibi kalanlara saygı göstermedikçe beklediğiniz tepkileri alamazsınız,dünyada tırnak kadar farkındalık yaratamazsınız. bilmiyorsanız hani :cool:

DeletedUser

Ziyaretçi
İtiraz edip oyun yöneticilerinden barbar köy almayı kapatmasını mı istesek ^^ Belki barbar almazsak arkadaşlara bi kapak hediye etmiş olurdukk :)

DeletedUser63295

Ziyaretçi
saldırı gelirken 1 mızrak basmaya çalışanın emeğine saygı duymayan klan büyükleri o insanları ortada bırakıyosa, onlar büyük değildir.büyüklük gemiyi en son terkeden kaptandır!!!!

DeletedUser61441

Ziyaretçi
Aynen öyle. hesabi silip giden tüm dünya barbar oldu sanıyor, sanki dünya ona bağlı :D :D

demem o ki böyle diyen aklını ''sevdiklerime'' takılmamalı kimse, oyununu oynayip emeğini yere düşürmeden devam etmelidir.

DeletedUser63580

Ziyaretçi
Bugün birşeyler gördüm iki kere baktım hatta emin olamadım daha önce hesab sil yazıp profiline sözde
hesab sil yapan kişi neyse kişiler diyelim de zaten anlar o bunu okuyunca :D silden çıkarmış :D :D :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
benden bahsediyorsan :D dün wp de 3 saat biri kafamın etini yedi silden çekip bakıcıya verdim napıcaksalar artık bilmiyorum. Yolumuza ing classicde devam edeceğiz erroru tokatlıcaz @atajean :p :p

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
bende bu olayı anlamıyorum anastasya. Ulan olum cool musunuz la siz ? İngiltere klanında oynamak ne ayak ? Kanada'ya gitmek için 6 ay ingilizce kursuna gidip en sonunda pavyona düşen batı yanlısı kons ablalar gibi olacaksınız benden demesi :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
bende bu olayı anlamıyorum anastasya. Ulan olum cool musunuz la siz ? İngiltere klanında oynamak ne ayak ? Kanada'ya gitmek için 6 ay ingilizce kursuna gidip en sonunda pavyona düşen batı yanlısı kons ablalar gibi olacaksınız benden demesi :D

ing classicte yabancıdan çok türk var bir baksan anlarsın :p