Muhabbet Bölümü

• Konuyu başlatan DeletedUser61441
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63487

Ziyaretçi
An itibariyle HUCUM olarak %80 tamamlamıştır . Bu dünyada kısa sürdü :)

myw**

Dük
hayırlı olsn giriş gelişme unutulur gider sonuç kalır geriye tebrikler hücüm klanına

DeletedUser38381

Ziyaretçi
kimse kusura bakmasında en rezil klasik olmuş olabilir.

DeletedUser51008

Ziyaretçi
Dünyada savaşmı oldu adam akıllı ? Kısa sürmesi tabiki normal. Oyunun başlangıcında favori gösterilen klanlar savaşmadan hesap sildiler HUCUM içinde kolay bir dünya oldu gelişen sebeblerden dolayı.

C7 de oynadın mı?

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Yavaş yavaş barbarlar bitiyor. Köyler bitip askerler fullenince millet köy derdine düşüp birbirinin peşine düşcek. :) Sonra kendi arkadaşlarını toplayan klan yöneticileri ful köylü arkadaşlarının gözüne batcak. Sonra belki son bi gondor savaşı yaşanabilir :p:p:p

DeletedUser38381

Ziyaretçi
Hucum klanına sözümüz yokta bu kadar güzel özellikli bir dünyada bu kadar az savaşla bitmesi kötü olmuş.
Böyle bir sonuçtan sonra bir daha böyle güzel dünya açılmazsa adamlara hiç kızmayın resmen altın tepside sunulmuş bir dünyaydı.

DeletedUser63757

Ziyaretçi
Tüm Kadın Klanlar Oyuncularının Kadınlar Günü Mübarek Olsun .

DeletedUser51008

Ziyaretçi
komık olan sensın :)

oynamayıp savasmı oldu dıye yazıyorsun??

DeletedUser33303

Ziyaretçi
komık olan sensın :)

oynamayıp savasmı oldu dıye yazıyorsun??

oynamadığımı kim söyledi ? Senin 2 kere üst üste ban yediğini ve resimlerini forumda kim paylaştı acaba. Belliki unutkanlık hastalığına yakalanmışsın biz ban yediğimizde eğleniyordunuz sizin başınıza gelince ağlar olmuştunuz :D nese görünen köy klavuz istemez dünya kalitesinin başlangıcı ile devam edişi arasında dağlar kadar fark olduğunu herkes biliyor.

DeletedUser51008

Ziyaretçi
verılen haksız cezalara tepkı olarak hesap sılmek için skype te toplanıldıgında sonradan katıldım ve anatol klanında kımse varmı dıye sordumyok dedıler nedenı ıse devam edıp dunyayı kapatmakmış bunu duyunca bızde kabul etmedık ..

10 gun sonra sız cezalardan dolayı hesap sıldınız degıl mı? 1 kez ceza yıyıp nereye gıdıyorsun :))
Aslında o arada gecen 10 gunde ne yasandıgını sana soyleyeyım? Antı klanı cok zayıflamıştı yıkılması an meselesıydı ( kendılerını tebrık ederım ınan senden daha fazla emek verdıler).. anatol-antı arasında kalınca ben aglamadım ama antının dagılacagını anlayınca 2 klan bırsey yapamadı tek klan ne yapabılırız dıye muhasebe yaptınız cezaları bahane edıp gıttınız..

Sen ceza yersın umrumda olmaz , ben ceza yerım anında buraya koyar bılmem nerene kına yakarsın:) farkındamısın cezalara sevınende , burada konusup aglayanda sensin:)

Senın gıbı forumda konusan cok gordumde bu kadar boş konusanı gormedım.

DeletedUser51008

Ziyaretçi
Kalıteyı ısım yapan nıckler degıl oyuna emek veren oyuncular artırır sen gıdınce bırsey eksılmedı merak etme :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Sen kendini neden bu kadar kastınki anatole bir tepki vardı bizde hucumu ifşa ettik sana özel birşey değildi egonda iyiymiş. Gelmiş diyor anti zayıf düşünce sildiler bizim silme sebebimiz sizle olan savaşımız değildi o savaştada öndeydik zaten silmeden önce. İlk ban yedikten sonra oyun isteğimiz gitmişti zaten söz verdiğimiz yarı yolda bırakmak istemediğimiz için devam ediyorduk bazı arkadaşlarla setakanla gece konuştuk yıldırım abi dönmüyormuş dendi setakan serhat abininde real hayatında sıkıntıları başlayınca gökhan abi ile konuştu bırakma kararı aldık. Klanın birlikteliğini sağlayan klanın direği gökhan abi myw dı. Uzun lafın kısası siz kimsinizki silme sebebimiz olasınız ?

Kalite derken ben kendimi baz almamıştım ERROR ALARM Squaddan bazı önemli oyuncular ve ANATOL klanları sil yaptı bu bahsedilen klanların geçmişi belli hiçbirinin diğerinden aşağı kalır yanı yok kalite olarak başlangıç ile devamı dedim kimsenin bireysel oyunculuğu 1 dünyayı etkilemez ;)