Muhabbet Bölümü

• Konuyu başlatan DeletedUser61441
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser33303

Ziyaretçi
eminim silme sebebi sensindir senden korkmuştur :D :p

DeletedUser61441

Ziyaretçi
kaan kardeş ağlayıp silecek birisiyseniz büyük konusmicaksınız forumda ;)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
kaan kardeş ağlayıp silecek birisiyseniz büyük konusmicaksınız forumda ;)

hahahahaha :D :D :D :D biz neye ağlayıp silmişiz ? Silme sebebimizi ne kadar biliyorsun oyun kadar real hayatımızda var bizim polislik için hazırlanıyorum 16 sından sonra belli olacak. Belli olduktan sonra duruma göre ihtiyaç duyulursa geçer bi hesaba oynarız sonuçta orada devam eden arkadaşlarımız var her zaman yanlarındayız ;)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Finaller önemli okuyun oyun bu çok büyütmemek lazım :D
Güzel olur dedik olmadı umarım bundan sonra güzel olur.

DeletedUser61441

Ziyaretçi
hahahahaha :D :D :D :D biz neye ağlayıp silmişiz ? Silme sebebimizi ne kadar biliyorsun oyun kadar real hayatımızda var bizim polislik için hazırlanıyorum 16 sından sonra belli olacak. Belli olduktan sonra duruma göre ihtiyaç duyulursa geçer bi hesaba oynarız sonuçta orada devam eden arkadaşlarımız var her zaman yanlarındayız ;)

ben seninle iddalasmamistim. Ama madem üstüne alindin ki ağlayanlardan birisi olduğunu gösterdin cevap vereyim;

Bu oyunu oynayan herkesin reel hayati var ve bende polislik için mülakata girdim aralık 29 da bende hazirlandim uzun bir süre. üstüne 2 hafta finallerim var ve o haftanin içindeyim. Ama sizin gibi ağlamiyorum? Hadi ağliyacaktınız neden forumda bana durduk yere racon kesiyorsunuz bebeler.

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Çünkü onlar efsane kanka shxjzjsjzshdisidhdhskchfjshdjdjsjfjsjfjfshdhsjfjdjfhdjdjfjdjdjdjdjakdlsldnfjsudusnfjdjfjf

DeletedUser50676

Ziyaretçi
bana maden atacak yüce,muhteşem,zeki,çalışkan,ileri görüşlü,komutan,imparator bir insan aranıyor...

DeletedUser63580

Ziyaretçi
ooo parti varmış :)
dünya açılmadan kimsenin reel hayatı yoktu dünya açıldıktan sonra reel hayat oldu pushing yaparken reel hayat yoktu mesela :D
neyse uzun lafın kısa giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir
:p

DeletedUser33303

Ziyaretçi
:D :D şaklabanda gelmiş. Yarına ne olacağımızın garantisi yok yani biz burada şeyimizden birşeyler uydurmuyoruz. Vaktimiz yok değil var ama az c7 e yoracak kadar yok. İng classicde sakince oynuyoruz arkadaşlarla türk dolu zaten barbarda dolu. Pushing diyip duruyorsun görende sanacak 10 hesapdan ban yedik 135 k yağmanın 9 k sını 1 köyden çekmekden yedim. Arkadaşı köy kasması için çağırmıştım :) Neyseki erkenden yedik yoksa sizinkiler gibi anlaşmalı köyden yerdik o daha çok koyardı .

DeletedUser61441

Ziyaretçi
kaan abisi bos konusma dünyadan tıpıs tıpıs gittin burdanda yol al hadi. yok 9 k cekmisde biseylermis. senın laf attıgın adam onuda yapmamis ki ban yememiş baskalarının destegiyle deden de oynar bu oyunu :D

DeletedUser63580

Ziyaretçi
:D :D şaklabanda gelmiş. Yarına ne olacağımızın garantisi yok yani biz burada şeyimizden birşeyler uydurmuyoruz. Vaktimiz yok değil var ama az c7 e yoracak kadar yok. İng classicde sakince oynuyoruz arkadaşlarla türk dolu zaten barbarda dolu. Pushing diyip duruyorsun görende sanacak 10 hesapdan ban yedik 135 k yağmanın 9 k sını 1 köyden çekmekden yedim. Arkadaşı köy kasması için çağırmıştım :) Neyseki erkenden yedik yoksa sizinkiler gibi anlaşmalı köyden yerdik o daha çok koyardı .

Off nameler nameler hani sana maniler gibi saçma sapan birşeyler yazmışsın hepsi birbirinden tutarsın o değil :D
kaan başkasının cezası ile niye konuşuyorsun ki kendi cezanı hafifletiyor musun öyle bak adil oynamıyormuşsun işte yanına getirmişsin birini kendini zeki sananlar için kar yok yağmur var helal olsun taktir ediyorum adam affitmedi verdi verdi geçti bende naptım biliyor musun bakıp bakıp güldüm şuan ki gibi :D :D

Ama helal olsun klanlar herkeze ID veriyorda oyuncu oldunuz sizde :D

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Bu dünyada Yarın Bir gün Bir Sürpriz Olay duyarsanız duyarsanız Şaşırmayın...

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Off nameler nameler hani sana maniler gibi saçma sapan birşeyler yazmışsın hepsi birbirinden tutarsın o değil :D
kaan başkasının cezası ile niye konuşuyorsun ki kendi cezanı hafifletiyor musun öyle bak adil oynamıyormuşsun işte yanına getirmişsin birini kendini zeki sananlar için kar yok yağmur var helal olsun taktir ediyorum adam affitmedi verdi verdi geçti bende naptım biliyor musun bakıp bakıp güldüm şuan ki gibi :D :D

Ama helal olsun klanlar herkeze ID veriyorda oyuncu oldunuz sizde :D

başkasının cezası değil kendi cezam bak cezamı bile bilmiyorsun konuşuyorsun :D :D :D Ben neyden ceza almışım söyle bakalım ?

DeletedUser33303

Ziyaretçi

ya bunun nesiyle kapışayım burada bilmeden konuşup duran biri ona göre hepimiz multiden 10 hesapdan ban yemişizdir.Olayın aslı ben 1 hesapdan yedim. 3 hesapdan 6 kişi ban yedi o 3 hesap 6 kişininde pushingiymiş falan filan. Bilmeden konuşuyor ediyor işte.

DeletedUser58583

Ziyaretçi
ya bunun nesiyle kapışayım burada bilmeden konuşup duran biri ona göre hepimiz multiden 10 hesapdan ban yemişizdir.Olayın aslı ben 1 hesapdan yedim. 3 hesapdan 6 kişi ban yedi o 3 hesap 6 kişininde pushingiymiş falan filan. Bilmeden konuşuyor ediyor işte.
abisine çekmiş yapıcak bir şey yok :D :D abisini de sevmezdim bunun :D

DeletedUser63580

Ziyaretçi

he ya senin dediğin gibi olsun seni mi ? Kıralım şimdi :D