Muhabbet Alanı

• Konuyu başlatan DeletedUser212
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser19387

Ziyaretçi
jacksparrow ismin yine w2de jacksparrow du sanırım hatırlıyorum SLNDR klanında öyle 1isini:))
AŞK klanı wardı hatırlarsın belki :))

DeletedUser

Ziyaretçi
sa

arkadaşlar 2. dünyada üyelik açılmıyo bende 2. dünyada oynamak istıom fazla hesabı olan yada oyunu bırakacak olan varsa hesabını verse olur mu cevabınızı beklıyorum?Ne Olur...

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşlar

w2 de oyunda operatör kalmadımı. açtığımız tıcketa cevap klanlar takımı 5 ten geldi. hesaplar incelenıyor dedı ama adamların ne ceza aldığı var nede başka bir şey

DeletedUser

Ziyaretçi
Her dünyada muhabbet alanı var.Forumun her yeri muhabbet alanı ne güzel:)

Girdiim bi forum var konusmaya zor izin veriyolar burası iyi gercekten.

DeletedUser

Ziyaretçi
klanlar ekibine yeni eklentılerı ıcın tsk ederız A_VC_I KLANI ruhani lideri olarak :)

gercekten uzun zamandır bekledıgımız gıbı olmus özellede harıta olayı mukemmel saolun beyler tkrardan ellerınıze saglık...

DeletedUser27619

Ziyaretçi
klanlar ekibine yeni eklentılerı ıcın tsk ederız A_VC_I KLANI ruhani lideri olarak :)

gercekten uzun zamandır bekledıgımız gıbı olmus özellede harıta olayı mukemmel saolun beyler tkrardan ellerınıze saglık...
bende tsk ederim. ancak ben eski sürümü kullanmak istiyorum bu sürüm benim hoşuma gitmedi .

DeletedUser17173

Ziyaretçi
ben yeni sürümden memnunum :D çok güzel özellikleri var zaten değişmiycek beyler alışmaya bakın derim :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Az kaldi benim gorusum 3 seneye varmaz kapanir world 2 sonu yaklasti herkes hesap sil yapiyor