Mucuh

• Konuyu başlatan pınar canan
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12293

Ziyaretçi
aladeli loverbalder asıl sahibi bnm bir nevi hocam sayıırdı ama özgür sizin bu şahlandık dediğiniz zman biizmkilerin çoğu silmişti kaldıki bana göre gerçten bir dunyada uuzn oynamak hamallıkmış valla 14 bu kadar oynadığımıda pişman oldum .)) boşuna o yuzden 14 unut gitsin buryaa bak

DeletedUser43232

Ziyaretçi
yav bi dakka özgür abi , benim çakmam ne demek ya lafa bak :D

kimden dayak yemişiz yav aladelinin dediği gibi

mesele puan değil yiğen mesela puan olsa 10m olurduk

asıl mesela

alarmı kızdırmaktı , kızdıralım derken çok fena tekme yedik

:)))

özgür dü dimi yanlış olmasın özgür abi gelceklerin kadrosunu saysana faih abi ile emir abi geliyo dimi kesin :)

DeletedUser

Ziyaretçi
nickin çakmasını görmüştüm de ismin çakması da mı varmış troll ordaki oyuncuların çoğu oyunu tiye aldı artık zaten kimse pek ciddiye almıyor sonuç belli çünkü respawn aldı artık :D

DeletedUser

Ziyaretçi
aladeli loverbalder asıl sahibi bnm bir nevi hocam sayıırdı ama özgür sizin bu şahlandık dediğiniz zman biizmkilerin çoğu silmişti kaldıki bana göre gerçten bir dunyada uuzn oynamak hamallıkmış valla 14 bu kadar oynadığımıda pişman oldum .)) boşuna o yuzden 14 unut gitsin buryaa bak

özgür abi aladeli hesabında başka biri var şu an

DeletedUser

Ziyaretçi

abi mükemmel bir oyuncu ona bir şey dediğim yok zaten ben kendim diyorum zaten aladeli ve thewinner ikisi benim gözümde 10 numara oyuncudur sanada dedim bunu görüştüğümüzde zaten dalgasını yaptık hatta ben vinnera fake atmıyorum saldırır diye dedim :) :) hep konuştuk zaten abi hammalığını yaptık işin gerisi boş

DeletedUser

Ziyaretçi
Muhabbet bölümüne beyler :D adamların başlığının içine ettiniz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
özgür dü dimi yanlış olmasın özgür abi gelceklerin kadrosunu saysana faih abi ile emir abi geliyo dimi kesin :)

gelcek kadroyu nasıl sayayım bir ton adam geliyor :) :)

fatih geliyor (cashanova) , emir de geliyor (emiralber) daha sayarım da başlığı kirletmiş oluruz .)

DeletedUser

Ziyaretçi
bende farkttim onu pınar canan gelince fena fırçalıycak :) :)

DeletedUser

Ziyaretçi
napıosunuz kızlar başlık olmuş corba :D nese takılın muhabbet olsun

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Konu dışındaki mesajlar arşive taşındı. İkili veya konu dışındaki muhabbetleriniz için forumun diğer bölümlerini kullanalım. :)

DeletedUser19623

Ziyaretçi
her zamanki çekemem duygusu işde sahi biz nie mucuh yaptık tamamen kopar bağı diplomaside forumda olmasın dalalım sunlara :D

DeletedUser19623

Ziyaretçi
neyse bişi demiom sırf konu amacından sapmasın die ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
hahaha :D neymıs yunus amacı :D mucuh nıye dedın bende nıye mucuh oldugunu göstermelı yazdım :DDD

DeletedUser

Ziyaretçi
ama bızde antı sever var zaten :D klanın baskanı da severimseni :D anadın hahha :p

DeletedUser19623

Ziyaretçi
tımam uzatmayalım yoksa bu konu çok farklı yerlere uzancak gene şutlıcaklar sonra bizi forumdan :D

DeletedUser12293

Ziyaretçi
gelin bakalim bizim bölgede umarım yakın düşersınız :)