Mucuh

• Konuyu başlatan pınar canan
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Tüm w20 ye duyrulur. Mucuh klanı olarak hiç bir klanla dıploması yapmayacagız. bıreysel dostluklarımız klanı bağlamaz.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
hımss bölgenizde belli zaten o zaman guneydoğuda savaşımız sizlen kaçinilmazdır :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Sakin arkadaşlar..

ilk öncelik bölge sanırım güney doğu orası heyecanlı bölgedir aksiyon bitmez :)

özgür abi ve ekibi hucumda orada olucak sanırım :)

DeletedUser46247

Ziyaretçi
özgür abi bu arada güneydoğuya gelemiyoruz ortak karar doğrultusunda kuzeybatı boş kalıyor umarım oyunun ilerleyen zamanlarda güzel bir savas yapacağız sizlerle :) fakat alarm kararını değiştiripte kuzeybatıda başlarsa güneydoğuda kalacağız :)

DeletedUser46247

Ziyaretçi
bence tebrik etmek lazım arkadasları böyle klanlar lazım worldlere

DeletedUser

Ziyaretçi
özgür abi bu arada güneydoğuya gelemiyoruz ortak karar doğrultusunda kuzeybatı boş kalıyor umarım oyunun ilerleyen zamanlarda güzel bir savas yapacağız sizlerle :) fakat alarm kararını değiştiripte kuzeybatıda başlarsa güneydoğuda kalacağız :)

hayırlısı , çok önemli bir değişiklik olmazsa dediğim yerde başlarız değiştircek olursak haberdar ederim

DeletedUser

Ziyaretçi
sanırım aynı bölge veya fazla uzak düşmicez sizlerlen başarılar adamım ama bendne uzak düşme :.)

özgur :) senı azad ettık hucum klanları sana emanet yoklugumuzu aratma sakın :D bak yınede kopmadık mucuh yaptık bır ortak forum acarız sonra savaşırız :DDDD

DeletedUser12293

Ziyaretçi
ilk dalcam senınsLaa .)) tamamdır sizin durma göre siz gelen akdar bn varım ama bana doru gel sen yollarımzı elbet kesişecek ozamn kıyamet kopar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
klana üye alımı var mı? bende özgür abiyle savaşmak istiyorum :D

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Konu dışındaki gereksiz mesajlar arşive taşındı.

DeletedUser

Ziyaretçi
özgüre dalıncaksa bende dalabılırım beşiktaşta bulusak kafasını gozunu patlatak zaten sevmem kendısını :)

DeletedUser

Ziyaretçi
pardon abi o zaman :) ama şöle bişe yapak biz yinede benım dedıgım özgürü dövek :) ayrıca bu senın ogrencın hiç bıse ogrenememıs şimdi sorun sendemi yoksa ögrencındemı :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
pardon abi o zaman :) ama şöle bişe yapak biz yinede benım dedıgım özgürü dövek :) ayrıca bu senın ogrencın hiç bıse ogrenememıs şimdi sorun sendemi yoksa ögrencındemı :)

unutma daya yiye yiye dayak atmasını öğrenceksin özgürde onu yapiyor şu an :)

DeletedUser

Ziyaretçi
sende eksitiktın gel gel zaten kafa tutan çok :)

aslında dünya da çok tanıdık var. oynamayı çok istiyorum ama online sıkıntım var abi. artık başka dünyada savaşırız :)

mucuh klanına gelince diplomasiden ötürü içtenlikle tebrik ederim. belli ki az kişiyle çok iş yapmaya geliyorsunuz. başarılı olacağınızı umut ediyorum...

DeletedUser

Ziyaretçi
yav bi dakka özgür abi , benim çakmam ne demek ya lafa bak :D

kimden dayak yemişiz yav aladelinin dediği gibi

mesele puan değil yiğen mesela puan olsa 10m olurduk

asıl mesela

alarmı kızdırmaktı , kızdıralım derken çok fena tekme yedik

:)))