MUCUH Vs LOFA

DeletedUser56113

Ziyaretçi
Katakulliden kastın nedir anlayamadım ben dostum. Vura vura gelmişiz Reis klanını 3 günde bitirmişiz. Worldde multi mi var anlayamadım. İlk Kami opundan sonra ne kadar duracaksınız onu görelim ona göre konuşalım bence :) Karşılık veren sayısı bizi bağlamaz ona göre ekip kursaydınız. Şimdi Ağlamaya gerek kalmazdı..

100 kere yazdık anlattık hala aynı muhabbet çünkü modlarımız kural ihlalini burada ispatlamamızı istemiyor xd klanımızda ki adamın hesabını bakıcılıkla alıp beleş köy toplamak, ya da karşı klanları bize savlarla birlikte vurdurtup sonra boş köyleri toplamak gibi olaylar döndü. Belki sizin bundan haberiniz yok belki bunu herkes yapmadı fakat bu sınır bölgede yapıldı ve benim gibi bir çok oyuncuyu oyundan soğuttu, kısaca ortada savaş bile yok arada bi girip asker basıp çıkıyoruz.

DeletedUser60371

Ziyaretçi
Ben kastığım köyü kime istersem ona veririm kural ihlalidir değildir beni bağlamaz gereğini destek ekibi yapar. Klanın en aktif oyuncusu neden köylerini başka klana bırakarak dünyayı bırakma kararı alıyor diye kendinizde hata aramanız gerekirken başka işler peşinde koşuyorsunuz. Klan tamamen kendine yakın 7-8 oyuncuya çalışıyor ve klan içindeki tanıştığım muhabbet ettiğim çoğu üye bunun farkında.

Bu arkadaş karaktersizliğini oyuna yansıtmış , her klanda böyle şahısları görebilirsiniz fazla büyütmeden toplamak gerekiyor malesef.

İki tarafa da başarılar .

DeletedUser69073

Ziyaretçi
Sorun LOFA klanı ile benim aramda LOFA da bulunan arkadaşlar istediğini yazabilir konuşur tartışırız fakat dışarıdan bilginiz olmadan haddini aşan yorumlar yapmazsanız sevinirim. İyi oyunlar.

DeletedUser66101

Ziyaretçi
ya yürü gidin oyununuzu oynayın ağlama duvarımı burası yav :))

DeletedUser56113

Ziyaretçi
baya yüzsüzsünüz moruk, bi o kadar da boş insanlarsınız xd hadi kolay gelsin.

DeletedUser56113

Ziyaretçi
Oyunu salmama rağmen sabah uyandığımda böyle şeylerle karşılaşıyorum asjdasdhasdhashd

ediFxR.png

ETih3k.png

4VfR1M.png

T63HSS.png

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Ayça22 diye nick mi olur lan ? Şey gibi... Immm şey...

DeletedUser56113

Ziyaretçi
39.996 (485.) , destekçi 1 , savunmacı 176 bu adam bana laf atıyor ehehhehe çöplük yemin ediyorum

DeletedUser56113

Ziyaretçi
ASJASJDJASDJAJSDJASJDJASDJASJDJASJDJASDJASJDJASDJASDJASJDJASDJ KOMİK XD

DeletedUser56113

Ziyaretçi
63.898 (318.) , 2.500 savunmacı , 846 destekçi yürüyün gidin farmwille oynayın boş yapmayın xd hoş burda da zaten farmwille gibi oynamışsınız xddddddd

rtroxx

Kılıç Ustası
ayça ablamız istatistik takibine başlamış:D:D:D ama şu var daha adam akıllı savaş olmadan klan olarak 4.5 m kesim yapmışız bireysel oynamadığımız için ben genele bakarım herkesin bi görevi vs var. bireysel boy ölçüşmek istersen daha hızlı serverlara beklerim orda alırım boyunun ölçüsünü

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Ahaha Oyunu saldım dedi ya :D Salmasaymış demekki perişan edecekmiş bizi :D Bir kerede ağlamayanına denk geleyim :)

DeletedUser68301

Ziyaretçi
63.898 (318.) , 2.500 savunmacı , 846 destekçi yürüyün gidin farmwille oynayın boş yapmayın xd hoş burda da zaten farmwille gibi oynamışsınız xddddddd
İşte buuu ağlayın zırlayın kaos seviyorum ben. Kesim puanımız yoksa yolladığımız askerleri kesemediğiniz içindir canım. Hadi şimdi köyleri azapa peşkeş çekmeye devam edin :*