MUCUH Vs LOFA

rtroxx

Kılıç Ustası

Mucuh-Lofa savaşı her iki ekibe de hayırlı olsun.

Kesimlerin ve fetihlerin öne çıkdığı bir savaş olması dileğiyle=)

lOFLUl

Acemi
eğlenceli oyun :) klanımızdan adam 21 puanlık birine bakıcılık atıyor. bakıcılık attığı adama twstats ta bakınca daha önce mucuhtan birisine köy verildiği görülüyor :D. arkadaş mucuha mesaj attı dedi forumu zaten görüyorsunuz vs vs. diye mucuhtan adamın verdiği cevap oyuncunuzu elinizde tutsaydınız oluyor :D

kısa kesmek gerekirse 1.5m puanlık klan hala balta ile fake atıyor :D
başarılar diyelim ne diyelim :D

DeletedUser63059

Ziyaretçi
7aO09L.png

DeletedUser68301

Ziyaretçi
eğlenceli oyun :) klanımızdan adam 21 puanlık birine bakıcılık atıyor. bakıcılık attığı adama twstats ta bakınca daha önce mucuhtan birisine köy verildiği görülüyor :D. arkadaş mucuha mesaj attı dedi forumu zaten görüyorsunuz vs vs. diye mucuhtan adamın verdiği cevap oyuncunuzu elinizde tutsaydınız oluyor :D

kısa kesmek gerekirse 1.5m puanlık klan hala balta ile fake atıyor :D
başarılar diyelim ne diyelim :D
Balta fakeleri ben attım lan 1.5m puanım yok benim 6-7k falandım en son. İş fake atmanın birimiyle olsaydı mis fake de atardık ama değecek gibi durmuyorsunuz. Baltaları ölüme yollamak bile çok gibi duruyor size

kendisi sancagin kemik kadrosundan :)
Abi sana da şahi'nin kemik kadrosundan diyorlar ne düşünüyorsun :p

lOFLUl

Acemi
Balta fakeleri ben attım lan 1.5m puanım yok benim 6-7k falandım en son. İş fake atmanın birimiyle olsaydı mis fake de atardık ama değecek gibi durmuyorsunuz. Baltaları ölüme yollamak bile çok gibi duruyor size

haklısın 24 k kesim raporuyla baltaları basarken yoruluyorsundur :) mis basarsan fake atmada köy al :) lazım olabilir

LOFA Sifteri

Okçu

Hocam sadece oyununu oyna polemige girme tek degilsin balta fake i atanlarda arada kilic ta var

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Rush diye bir klan vardı varıyla yoğuyla sas klanına savunma askerleri dahil saldırıp köyleri bırakmıştı biraz onu hatırlattı bu postlar bana ...

DeletedUser69073

Ziyaretçi
MUCUH klanlarıyla hiçbir alakam yok. Dünyaya tek başladım LOFA klanına katıldım klandan hiçbir şekilde yardım göremedim sınırdan köy alıyorum destek istiyorum 1k kılıç mızrak atıyolar toplam :) Sonra MUCUH la savaşın kapıya dayanacağı zaten belliydi, bir an önce aktif oyuncular sınıra yerleşsin dedikçe yönetimde olan ve aktif olan oyuncular sınıra en uzak noktadan barbar aldılar. Yönetimden daha çok klan için uğraştım ama klandan pek tepki alamadım. Klan pasif sirkü atın op ayarlayın canlandırın klanı dedikçe yönetimden direk savunma niteliğinde saçma geri dönüşler aldım. Tek başıma oynamaktan sıkıldım bu bir ekip oyunu tek başına bir yere kadar zevk alabiliyorsun en azından benim için öyle ve klan değiştirme gibi bir seçeneğimizde olmadığı için dünyayı bırakma kararı aldım. Köylerimi kendi isteğimle LOFA dan daha çok dünyayı kapatmayı hak ettiğini düşündüğüm MUCUH klanına bıraktım.

DeletedUser69073

Ziyaretçi
Ve bakıcılığı sadece saldırı, destek ve mesajları açık bir şekilde verdim forumunuzun okunduğunu düşünüyorsanız benimle bir alakası yok.