MUCUH vs AZAP

• Konuyu başlatan DeletedUser63059
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66170

Ziyaretçi
2 köylü adam ile aynı kesimi yapıp bu postu atman zirve galiba

Curry de böyle beleşci zaten 3lük atarak şampiyon oluyolar ya ayar oluyorum.Lan basketbol driblingdir,dirivedır,crossoverdır,smaçdır,güçtür hele ki nba.Shaq gibi bi oyuncu bu dönemde olsa normal pivot sıralamasına girerdi heralde şut atamadığı için.Vallaha ayıp ya.

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Curry de böyle beleşci zaten 3lük atarak şampiyon oluyolar ya ayar oluyorum.Lan basketbol driblingdir,dirivedır,crossoverdır,smaçdır,güçtür hele ki nba.Shaq gibi bi oyuncu bu dönemde olsa normal pivot sıralamasına girerdi heralde şut atamadığı için.Vallaha ayıp ya.
Sanane kardeşim ?

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Niye kardeşim bi basketbol sever olarak konuşmaya hakkımız yokmu ? Hücumun yerinde olsam misilleme yapar profile Gral'ın resmini koyardım

DeletedUser66101

Ziyaretçi
ya arkadaş bu serverin doğasındamı var anlamadım reisi vurduk köyleri lofaya bıraktılar lofayı vurduk azaba bıraktı azabı vurduk argoya peşkeş çekiyor anlamadım kimi vursak aynısı oluyor du bakalım şu iki klan kime bırakacak :))

DeletedUser61569

Ziyaretçi
Multi klanı dediğin sas mı oluyor :d

RUSH oluyor yavrum. SAS klanından köy alamayıp moğolu arkalarından vurup misleyerek köy alabilen , SAS tan köy alabilmek içinde RUSH KLANINI kullanarak multilerin dibimizdeki rush oyuncularını toplayıp sonrasında alabilmeyi becerebilmen. Bölgeden komple atabilmeniz PAYTAK LOFA AZAP RUSH 3 klan beraber ne kadar sürdüğünü kendin otur hesapla. Sen daha 1 hafta dayanamadın mucuh klanına. Biz solda tekrar başla yapıp ATMIŞ OLDUĞUNUZ 20 köye misten 2 köy verdik. Sizin kabiliyetiniz belli motor gibi patır patır köy veriyorsunuz. Oyuncu değilsiniz . Sadece karakter fakirisiniz. Kırkayakların yeri yok kardeş clasicte hayde argoya paytak a dağıt köylerini.

DeletedUser61569

Ziyaretçi
Teke tek te 1 hafta dayanamamış gelmiş bize laf yetiştiriyor. SAS olarak 2 ay 3 klana karşı direnmişiz kimseye köy bırakmamışız. Sağ bölgeden tamamen düşmeden sol bölgede yeniden başlayıp korku salmışız. 20 köyü misleyip 2 köy alabilmiş bir ekipsiniz.

DeletedUser61569

Ziyaretçi
Hıhı evet:) mis atmayı bilmeyen bir ekip. Savunma askerlerimizi mis arasında yedik savunacak bir şeyimizde yoktu. Nasıl korktuğunuzu bizden görmüş olduk hahhahaha . 1 haftan var aslanım. Ekibinin kabiliyetini iyi bilen birisi olarak açık ve net söylüyorum. KOCAMAM BİR SIFIRSINIZ. Hahahahahaha

1 hafta vermiştim ama 2 günde iptal oldular ahahahahahaj

LOFA Sifteri

Okçu
ya arkadaş bu serverin doğasındamı var anlamadım reisi vurduk köyleri lofaya bıraktılar lofayı vurduk azaba bıraktı azabı vurduk argoya peşkeş çekiyor anlamadım kimi vursak aynısı oluyor du bakalım şu iki klan kime bırakacak :))

Bu kafa öyle böyle bir kafa değil gir bı oyuncu dosyasına bak resisten köy mü almışız yada azap'a kesimsiz köy mü vermisiz laf olsun torba dolsun mottosundan çıkın bir an önce

DeletedUser66101

Ziyaretçi
şaka yapıyosun vallaha sen çok şakacı bir çocuksun senigidi seni :))