MUCUH vs ARGO-AZAP--PAYTAK

• Konuyu başlatan DeletedUser63059
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

erwl

Okçu
Abi niye paytak dan argo dan azap dan adminlerden birileri gelip yok oyle bisey hepimiz ayri ayri savasiyoruz hucum la demiyo ? Yaptiniz mi yoksa dogru söyleyin @ strafe @ mayıs

Dostum başlık biraz manasız çünkü ondan cevap vermiyordur millet,

şimdiye kadar hep yukarıyı ve solu vurdum, bu süreçte ters bölgede hucum ve çöp kendi arasında anlaşma yaparak doğru düzgün savaşmadan yıpranmış ve zayıf klanları toplayarak arkama dayanmış ve sınırıma gelmiş, ne demem gerekiyordu arkamı dönüp buyrun istediğinizi yapın beyler mi diyeyim. Ben de doğal olarak yönümü değiştirdim, 4 tarafla savaşsam mı mutlu olacaktınız o zaman mı adaletli bir savaş olacaktı? Ne bekliyorsunuz anlamadım, klan profilimize bi mucuh yetkilisini yazalım nereyi vurup vurmayacağımıza o karar versin olmazsa :)

Yarın bayram, sana da iyi bayramlar kobra lebron

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Lan şu curry yi birak ya. Haklisin hucum neden kitasinda ki klanla savaşmak yerine anlaşma yapiyo ? Ayni kitada başlayan hemen hemen her klan birbiriyle savaşti hucum hariç.

Hadi bakalim hucumcular yoksa sizde çöp ile pakt kurup dunya sonunda birleşecek misiniz ?

Sagol serhatcim seninde bayramin mubarek olsun

kralemre96*

Okçu
klanlar bir denge oyunudur Paytak ve Argo kıtalarında hakimiyet mücadelesi verirken Mucuh Çöp klanıyla anlaşıp zayıf rakiplerinden köy topluyordu ve çok hızlı geliştiler.Paytak ve Argo bu hızlı ilerleyişi farkedip savaş yönlerini değiştirdiler.Yanlış anlaşılmasın burada Mucuha laf atmıyorum ancak Mucuhtaki arkadaşlarda azıcık objektif olsunlar haritanın durumu hakkında

DeletedUser63084

Ziyaretçi
klanlar bir denge oyunudur Paytak ve Argo kıtalarında hakimiyet mücadelesi verirken Mucuh Çöp klanıyla anlaşıp zayıf rakiplerinden köy topluyordu ve çok hızlı geliştiler.Paytak ve Argo bu hızlı ilerleyişi farkedip savaş yönlerini değiştirdiler.Yanlış anlaşılmasın burada Mucuha laf atmıyorum ancak Mucuhtaki arkadaşlarda azıcık objektif olsunlar haritanın durumu hakkında

Bizim için savaşmak konusunda sıkıntı yok. Bizim burada dediğimiz Şey Destek Ekibinin kendi koyduğu kuralı İhlal Etmesi. Azap klanının size köy boşalttığını burada bilmeyen yok. AZAP'ın PAYTAK klanına çalıştığını dünya alem biliyor ki geçici diplomasiler yasak değil. Bizimki geçici diplomasiydi Sizinki PAKT kurmak. Farkındaysanız 4vs1 atıyoruz :) Ama Azap klanını tebrik ederim 4vs1 e rağmen 5 gün dayanabildiler :) PAYTAK PAYTAK gelenler yakındır PAYTAK PAYTAK gitmeniz. ;)

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Dunya basında benım haritam boşmuydu?
Saçmalamayın bölgemdekı klanların hepsınlede savasıyodum .1 savas verıyonuz sonra hep sız savasıyo gibi konusuyonuz.
Mogola vurmasaydın ben hucumla savaşacaktım sen mogola vurdun
Argoyla savasırken sen party ı savaşa soktun
Gelmıs bıze lafı edıyosun öyle mı yapıyonuz bende party e giderim aşağıya gitmem dedim laf cambazlığı yapmayın:)

DeletedUser66676

Ziyaretçi
boşuna tartışıyoruz
oyun başından beri herkes oyun kurallarına uymadı uymuyor
burda bunların sorumlusu klanlar oyun sorumluları yani yöneticilerdir.
en ufak bir hileyi vs görmezden gelmeleri silsile etkisi yapmıştır.

OxyGeN1

Mızrakçı
Dostum başlık biraz manasız çünkü ondan cevap vermiyordur millet,

şimdiye kadar hep yukarıyı ve solu vurdum, bu süreçte ters bölgede hucum ve çöp kendi arasında anlaşma yaparak doğru düzgün savaşmadan yıpranmış ve zayıf klanları toplayarak arkama dayanmış ve sınırıma gelmiş, ne demem gerekiyordu arkamı dönüp buyrun istediğinizi yapın beyler mi diyeyim. Ben de doğal olarak yönümü değiştirdim, 4 tarafla savaşsam mı mutlu olacaktınız o zaman mı adaletli bir savaş olacaktı? Ne bekliyorsunuz anlamadım, klan profilimize bi mucuh yetkilisini yazalım nereyi vurup vurmayacağımıza o karar versin olmazsa :)

Yarın bayram, sana da iyi bayramlar kobra lebron

Yönünü tek başına çevirmek yetmedi herhalde :) savaştığın klanlarda senin döndüğün yöne döndü :)

Anlaşmalı köy deviri yapan Azap Klanı ve Argo klanları dağıtılacaktır. Pazartesi günü bunu yapacaklarını belirttiler. İyi oyunlar.

ozaman Çöpün de Dagılması Lazım =) Oyun basından berı mütefiki Oldukları Ribat klanını bız op yaparken bedavadan topladıkları ıcın =)

Olmuyor Arkadaslar Olmuyor bosuna Yorulmayın Oyuzden Kımse İplemiyor bakın oyununuza

Tykor

Mızrakçı
Bu üç klanda sevdiğim abilerim var ama şu gerçeği onlarda dahil herkes kabul ediyor , Teke tekte yenemezler bizi bu bir gerçek :) Bakalım artık

En baştan beridir çöp ile birbirinizi yalamasaydınız teke tek gelin derdik siz köy büyütürken biz savaşıyorduk sonra adamlar hamları 30 yapıyor yok biz oyuncuyuz diyorlar ikileyin ufaktan en fazla 1 ay

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Bence herkes aynı anda hesap silsin

Mucuh Sadi diğerleri kendi arasında .d

DeletedUser66676

Ziyaretçi
ozaman Çöpün de Dagılması Lazım =) Oyun basından berı mütefiki Oldukları Ribat klanını bız op yaparken bedavadan topladıkları ıcın =)

Olmuyor Arkadaslar Olmuyor bosuna Yorulmayın Oyuzden Kımse İplemiyor bakın oyununuza
aynen öyle
ben tüm worldde hangi klan ne yaptı ne etti gördüm görüyorumda
bu oyun adminlerinin yapmadığı şeylerden dolayı dünya bu aşamaya evrildi.

kralemre96*

Okçu
Bizim için savaşmak konusunda sıkıntı yok. Bizim burada dediğimiz Şey Destek Ekibinin kendi koyduğu kuralı İhlal Etmesi. Azap klanının size köy boşalttığını burada bilmeyen yok. AZAP'ın PAYTAK klanına çalıştığını dünya alem biliyor ki geçici diplomasiler yasak değil. Bizimki geçici diplomasiydi Sizinki PAKT kurmak. Farkındaysanız 4vs1 atıyoruz :) Ama Azap klanını tebrik ederim 4vs1 e rağmen 5 gün dayanabildiler :) PAYTAK PAYTAK gelenler yakındır PAYTAK PAYTAK gitmeniz. ;)

ben bu konuda dışarıdan bir gözüm Azap klanı hakkında söyleyecek bir şeyim yok.
ben sadece Argo ve Paytak klanı bakış açısından cevap verdim :)

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Dedim ben size okadar dinlemedeiniz MUCUH yönetimi dedimki olmaz böyle çöplede savaşalım dünyada bir tanede sa yapmayalım yetmezler sonra korkuyorlar
En baştan beridir çöp ile birbirinizi yalamasaydınız teke tek gelin derdik siz köy büyütürken biz savaşıyorduk sonra adamlar hamları 30 yapıyor yok biz oyuncuyuz diyorlar ikileyin ufaktan en fazla 1 ay
Şimdi tam anlamadım azap için kastığın azap köyüylemiı paytaktaki hesap isminlemi yoksa argodaki hesaplarınız ismiylemi yazıyorsun yoksa klanlar destek ekibi adınamı ona göre cevaplayalım.)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.