Mucuh- alarm vs antreas ve yandaşlari

• Konuyu başlatan pınar canan
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser18611

Ziyaretçi
valla kusura bakmayın da sizden iyi multi yapan yoktur herhalde 300 puanlık köyde 1000 er kılıç mızrak var ve dışarda bilin bakalım nerde savunma yönetim kadrosunda :) insnalara çamur atarken bide kendine bakmak lazım

çamur atmak mı? seni mi avukat secti kendine kör topal kedi? herkes kör olabilir ama biz degiliz. adam 1 multi acar 2 tane acar hadi 5 tane acsın 20-30 tanede olmaz ki ayıp denen birşey var. sonra köyune doldurucan onları ahkam kesicen. bırakın oyuncu olan gelsin. buraya 3-5 tane oyun bilmez(fakat oyun acıklarına muthiş hakim) toplanıpta geyik muhabbeti cevirmeyin. birbirinizi pof poflayın siz...

DeletedUser

Ziyaretçi
çamur atmak mı? seni mi avukat secti kendine kör topal kedi? herkes kör olabilir ama biz degiliz. adam 1 multi acar 2 tane acar hadi 5 tane acsın 20-30 tanede olmaz ki ayıp denen birşey var. sonra köyune doldurucan onları ahkam kesicen. bırakın oyuncu olan gelsin. buraya 3-5 tane oyun bilmez(fakat oyun acıklarına muthiş hakim) toplanıpta geyik muhabbeti cevirmeyin. birbirinizi pof poflayın siz...

he avukatıyım sana mı sorucam kime avukatlık yapcağımı, oyunu sen biliyosun zaten nesliniz tükenmedi gitti. Burda kimseyle tartışmaya girmeyi sevmem de böyle çok oyun bilir ayakları yapan ve insanlara çamur atanları hiç sevmem köy alamayınca ve ya köy verince multici oluyolar hemen ben başarısızım alamadım köyü doğru plan yapmadım demiyorda multici diyor , o multiciyse git multici olmayanı topla madem neden ona gidiyosunda patlıyosun allah allah he istediğine git de sonra ağlayıpda multici deme , neden savunduğuma gelince bugun ona çamur atan yarın bize çamur atar köy alamayınca yapıştır multici damgasını

bide diyor 1 açar 2 açar 5 açar :=) sen kaç açtın onu söylede rahatla bence

DeletedUser18611

Ziyaretçi
bide diyor 1 açar 2 açar 5 açar :=) sen kaç açtın onu söylede rahatla bence

gözumuzle görmesek eyvallah haklısın derdim. o yuzden sana su sözu hatırlatıcam yanlıs anlamazsan tabi...

biliyorsan konus ibret alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar. biz birşey söyluyorsak dogrudur hocam. burada birilerine iftira atmam bana birşey kazandırmaz. buraya yazmamın sebebide bizim klanla ilgili alaycı tavırlı ifadelerle konusmanızdır.

DeletedUser

Ziyaretçi
ben hiç bir klanla ilgili alaycı tavırla konuşmam tarzım değil , neyse muhabbeti uzatmıcam kim yapıyosa yapsın multi bizim yapmadığımız kesin

DeletedUser21797

Ziyaretçi
bende bu savası beklıyordum oyun basından berı her ıkı tarafada basarılar :D

gözumuzle görmesek eyvallah haklısın derdim. o yuzden sana su sözu hatırlatıcam yanlıs anlamazsan tabi...

biliyorsan konus ibret alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar. biz birşey söyluyorsak dogrudur hocam. burada birilerine iftira atmam bana birşey kazandırmaz. buraya yazmamın sebebide bizim klanla ilgili alaycı tavırlı ifadelerle konusmanızdır.

güzel söylemişin de bu sefer de sen yanlış anlama adam olan gelir buraya başarılar der çeker gider....

DeletedUser18611

Ziyaretçi
böyle bir baslıgın neresine basarılar dileyim.bir kere baslık alay içeriyor. Mucuh- alarm vs antreas ve yandaşlari diye baslık mı olur? eger diger klanlar bizim yandasımızsa mucuh mu alarmın yandası alarm mı mucuhun yandası? burada reklam yapmaya calısıyorsa bazı arkdaslar duzgunce yapsınlar bari. evet cok basarılısınız mukemmelsiniz gibi kelimeler duymak mı istiyorlar bilmiyorum. buda bizde gözuken savas durumu. nedense sizin taraf daha kalabalık gibi ;)

adını koyalım artık :)) » İstatistikleri göster
İttifak
ANTARES
-ANTARES-
BELA 1
BARGA!
DeSTaN
ANTARES.
GAREZi var BARZOLARıN..
Destan²
YILDIRIM ORDULARI 1

Rakip
SERVERİ ÖPMEYE GELDİK
KIRMIZI @LARM
SERVERİ ÖPMEYE GELDİK.
KIRMIZI ALARM!
ÖPMEYE GELDİK SERVERİ
KIRMIZI ALARM.
AKINCILAR HUCUMM
AKINCILAR HÜCUM
KIRMIZI .ALARM
AKINCILAR.HÜCUM
AKINCILAR*HÜCUM
KIRMIZI ALARM
KIRMIZI AL@RM!

DeletedUser46600

Ziyaretçi
Antaresin yanındaki klanları yazmaya üşendiniz mi bilmiyorum ama saygısızlık olmuş. Her iki tarafada başarılar dilerim.

DeletedUser

Ziyaretçi
yunus abi burada lafanlatarak boşuna zaman kaybetme. Biz sonuçta herkesi görüyoruz olan biteni izleyebiliyoruz çok şükür. Bildiğimizi dışarı vursak ne fayda vurmasak ne fayda.. biz oyunumuzu oynayalım zevkimize bakalım.. isteyen bu oyunu zevkine oynar isteyen egosunu tatmin etmek için oynar.. bize ne :)

DeletedUser42651

Ziyaretçi
karyele, belki başlıkla biraz alakasız olacak ama ilk savaş buydu misal.

ALARM ZAMANI » İstatistikleri göster
İttifak
KIRMIZI .ALARM
KIRMIZI ALARM
KIRMIZI ALARM!
KIRMIZI @LARM
KIRMIZI AL@RM!
Rakip
ANTARES
ANTARES.
-ANTARES-
BARGA!
DeSTaN
GAREZi var BARZOLARıN..
Destan²
YILDIRIM ORDULARI 1
BARGA

burda siz daha kalabalıksınız. sonrası için bi şey diyemem. mucuh un açtığı savaşa birkaç klan daha katılmış sanırım ama bölgeleri nerededir bilemiyorum. hucum un bölgeyle pek alakası yok gibi duruyor.

DeletedUser37094

Ziyaretçi
Antares klanının nasıl bir klan oldugunu cok iyi öğrendim bugun ve artık kimseye yok öyle yok böyle diye birşey yapmamak yok :) Hepinize başarılar Artık susunda ordularınız konuşsun :)

DeletedUser29714

Ziyaretçi
böyle bir baslıgın neresine basarılar dileyim.bir kere baslık alay içeriyor. Mucuh- alarm vs antreas ve yandaşlari diye baslık mı olur? eger diger klanlar bizim yandasımızsa mucuh mu alarmın yandası alarm mı mucuhun yandası? burada reklam yapmaya calısıyorsa bazı arkdaslar duzgunce yapsınlar bari. evet cok basarılısınız mukemmelsiniz gibi kelimeler duymak mı istiyorlar bilmiyorum. buda bizde gözuken savas durumu. nedense sizin taraf daha kalabalık gibi ;)

adını koyalım artık :)) » İstatistikleri göster
İttifak
ANTARES
-ANTARES-
BELA 1
BARGA!
DeSTaN
ANTARES.
GAREZi var BARZOLARıN..
Destan²
YILDIRIM ORDULARI 1

Rakip
SERVERİ ÖPMEYE GELDİK
KIRMIZI @LARM
SERVERİ ÖPMEYE GELDİK.
KIRMIZI ALARM!
ÖPMEYE GELDİK SERVERİ
KIRMIZI ALARM.
AKINCILAR HUCUMM
AKINCILAR HÜCUM
KIRMIZI .ALARM
AKINCILAR.HÜCUM
AKINCILAR*HÜCUM
KIRMIZI ALARM
KIRMIZI AL@RM!

BIR DUZELTME yapalim yandaslari denilmis baslikta fakat sizde yandaslik daha ust duzeyde laf ebeligi yapilmasini sevmem
oynayin oyunla gosterin oyununuzu laf ile degil...

Düşmanlar
bitir
GADDAR bitir
G@DD@R bitir
MUCUH bitir
CiN. bitir
HUCUM bitir
HUCUM1 bitir
HUCUM2 bitir
HUCUM3 bitir
MU(CUH bitir
ÖPCEZ bitir
HUCUM_ bitir
CiN* bitir
KIRMIZI .ALARM bitir
KIRMIZI @LARM bitir
KIRMIZI ALARM. bitir
KIRMIZI ALARM bitir
KIRMIZI AL@RM! bitir

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Şunu belirtmek isterim hucum mucuhun yandaşi değildir alaksıda yoktur her iki Klanın kurucu başkanına bakarsanız anlarsınız :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
oda bilirim ama yandaş diliz :) lakin her iki klanın kurucusundan yandaş olmadığı belli oluyordur

DeletedUser46239

Ziyaretçi
Hücum klanı rica etti CİN savaşa girdi Mucuhta rica etti CİN yine savaşa girdi.Boşuna demiyorlar CİN olmadan adam çarpılmaz

DeletedUser29714

Ziyaretçi
Bende onu diyorum iste özgür abi tam olarak :)
Yandaslari suru ile klan olarak eklenmiş fakat
5 hucum
3 mucuh=hucum:) 8 klansiniz yani
+ 5alarm klanları
+ 2 gaddar klanı
+2 cin klanı

Bizide sayın sadece 2 klan
Barga
Antres
Varmi baska dusmaniniz...

Hersey ortada