Mr.Bey olarak dünyayı bırakmış bulunmaktayız.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Vezir001.

Ağır Atlı
Şimdi bu vatandan beni aramış ss leri foruma atacam diyor, benim kimseden korkum yok ahali ondan önce ben atayım aramızdaki whatsapp görüşmelerini.

Bana köy vermek istediği, rölanti tarafından bu köyleri change edeceğimiz vesaire bizim aramızda telefonda anlaştığımız ses kaydı olmayan herşey bütün konuşmalar burada yazılı olarakta anlaşılıyor zaten. Aramızdaki anlaşma tamamen bizim rölanti içindeki pasifleri toplayacağımıza, onların bize dokunmayacağına, sonra da kendilerinin bizi rölanti cephesine taşıyıp savaştıracaklarına dayalı bir anlaşma.

Olay ses kaydına kadar inecekse ona da varım sıkıntı yok. Önden ss leri foruma atacağız falan dendiği için kim ne ile tehdit ediliyorsa artık ben atayım dedim. Sanki ben kalkıp tuğradan köy vermişim de içine girin demişim :) Biz TUĞRAYI satmadık, bırakma meselemizde zaten sürekli kapalı kapılar ardında bir görüşme yapılıyor birileri birileri ile el sıkışıyor olay artık bize kadar uzanıyor ve bundan bizim haberimiz yok. + olarak big bad wolf biz tuğrayla yönetim olarak ayrı diplomasi olarak aynı işliyoruz. Savaş var dediler şimdiye kadar hep savaştık ancak bizim artık kapalı kapılar arkasında dönen meselelerle uğraşacak vaktimiz yok. SS lerde göründüğü gibi ben Tuğra'nın rh içinde bir grupla anlaştılığını anlayıp bu adama yazıyorum, vegasın op baskısını da üstlerinden atmaları için bu vatandaşa hedef gösteriyorum vursunlar burayı üstlerindeki baskı kalksın diye. Sonuna kadar güvenerek ilerledim ancak;

Bizi kalkıp SalatalıkTurşusu* hesabına vurun, üst bölgeye geçin size dokunmayacaz deyip sonra da boşalan köylerden tırtıklamaya çalışırsa ben bu oyunu bozarım.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Kral.Juge

Acemi
00:00 DAN SONRA PALAIMON32 SEFACAN GÖVERCİN GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPACAK BOŞ BOŞ KENDİ ARANIZDA EGO TATMİN ETMENİZMİ DESEM KENDİNİZİ AVUTMANIZ MI DESEM GEREK YOK BUNLARA BEN SAYGIMI KAYBETMEDİM SİZDE SAYGILI OLUN...

özeldende anlattığım gibi, işin özü dış ilişkilerinizi bağladığınız ekip sonucu bu durum yaşanmıştır.

Kalan her ekibe başarılar.

myw**

Dük
Forumda açıklama yapacak herkes 00 00 ı bekleyin diyor özel bir sebebi mi var ? İşe gidicekler var lütfen daha erken saatlere alın açıklamaları :)

Vezir001.

Ağır Atlı
Ben wp görüntülerini sefa kardeşten önce attım ama moderatör kaldırmış, yasak sanırım. Görüntüler bende var dileyene atabilirim merak eden olursa, kırpıp kırpıp ta atmam he işime geleni tamamını atarım :)

Vezir001.

Ağır Atlı
Her ne ise siz gece 24.00 a kadar ne yazacağınızı düşünürken bizim çocuklarıda neden foruma ss atıyorsunuz şunu bunu diye sıkıştırmayın. Kendi düşen ağlamaz. Bırakma meselemizin de asıl amacı siz değilsiniz zaten, kendinize pay çıkarmaya çalışmayın çünkü cephede delik deşik oldunuz bize dalmayın diyen biz değil sizsiniz. Ama konuya müdahil oldukça burada daha çok açık verirsiniz bilginiz olsun. Bizim kimseden gizlimiz saklımız yok sizinle görüşürken dahi bunu açıktan herkese söyleye söyleye yaptık kapalı kapılar arkasında yapmadık.

Az önce açıklama yapacak dediğin sefa bana dansöz yazmış, ses kaydı atmış diyor ki ben dünya sonuna kadar rölanti yazacak klanımda, bunu iyi bil.

Bu kıvırmanın kaçıncı seviyesi bilmiyorum ama,

Hiç bir şey demeden ona kendi konuşmasını dinlettim,
- Abi benim tek amacım bu rölanti etiketini söküp atmak, rölanti dünyanın en .... klanı

Bu vatandaş güya benim de ses kaydımı almış ya işine geleni kırpıp atacak sağa sola, haberi yok onun bunu yapacağından emin bir şekilde bende aynı ses kaydını almışım :)

Ama takozladığı mesele şurda oldu ki aramızda geçen her konuşmayı hem tuğra dinledi, hem de udw nin bir şekilde haberi oldu çünkü biz kapalı kapılar arkasında kimsenin arkasından iş çevirmeyiz. Bize bir ekip gelip bize gelmek istediğini söylüyorsa bunu herkese ilan ede ede yaparız. Sonra adımız çıkıyor çünkü ekip çağıracaktı gelecekti bilmem ne olacaktı da olmadı. Bırakma sebebimiz bu olayla hiç bir alakası yok zaten, tamamen açığa çıkan gizli anlaşmalardan dolayı.

Bu saatten sonra çevir kazığı yanmasın olayına dönüşecek ortalık ama bana 1 gelene ben burada delilleriyle 2 gelirim hiç kimseden çekineceğim bir nokta yok.

PALAİMON32

Milis
Merhaba Değerli 57.World oyuncuları,
Mr.Bey ailesi olarak, yıllardır bu oyunda cephelerde güzel savaşlar verdiğimiz ve çeşitli klanlarda birlikte oynadığımız oyuncuları bir arada toplayarak, girdiğimiz dünyalarda her zaman başarılı işler çıkardık. Çünkü bütün oyuncularımız aktif ve birbirini tanıyan insanlardan oluşmaktadır.

Bir çoğumuz gerçek hayatta da görüştüğü için, Mr.Bey ailesi içten fethedilmesi imkansız, sadece ve sadece savaşarak yenilebilecek bir klandır.

Ancak daha önceki worldlerde savaşarak Mr.Bey klanını ekarte etmiş bir klan bulunmamaktadır.

45. Dünya örneğinde de olduğu gibi bu ekip, -300 köy geriden gelip dünya kapatanlar arasına adını yazdırmıştır. Ve savaşta hiç bir müttefikinden savunma ya da saldırı desteği talep etmeden kendi çabalarıyla bütün savaşlarını vermektedir.

57.Dünya'ya TUĞRA klanları ile birlikte yol yürüme kararı alıp girdiğimizden bu güne kadar, klanımız çeşitli savaşlara girmek istemiş, ancak müttefikimizin TUĞRA klanının kendi çıkarları doğrultusunda yaptığı anlaşmalar neticesinde tek cepheli bir klan haline dönüşmüştür.

Örneğin UDW - Paşa savaşı / SANCAK & TUĞRA & BEY üçgeninde, PAŞA klanı destekleneceği söylenmiş, ancak PAŞA klanına bir müddet sonra sadece MrBey klanını destek verdiği görülmüş ve UDW önünde en önemli düşman haline Mr Bey klanları getirilmiştir. Bu süreçte Bey klanları, Tuğra etrafındaki klanlarla savaşmak istese de ( büyümek ve genişlemek adına ) bu klanlar, tuğra bünyesine katılıp gelişmemiz ve büyümemiz engellenmiştir.

Aylarca paşa klanlarına destek verdiğimiz büyük udw savaşı hazırlığı sürecinde ise, TUĞRA klanı truva yemiş ve Mr.Bey ailesi TUĞRA'nın meşru yönetimine destek çıkmak adına PAŞA cephesinden vazgeçip TUĞRA'nın yanında durmuştur.

Akabinde, UDW yönetimi tarafımızla diplomasi talep etmiş ve SALDIRMAZLIK ANLAŞMASI teklif etmiştir. Çünkü PAŞA savaşında destek olan BEY cephesi ve oyuncularını bir çok UDW oyuncusu tanıdığı için ve aylarca bölgede savaş olduğu için yorulmuşlar ve bizimle savaşmak istememişlerdir.

Bu süreçte klanımıza diplomatik anlamda bir çok telif gelmiş ancak bu teklifler TUĞRA yönetimine bildirilip reddedilmiştir.

Sonuç olarak yapılan bu eylemler neticesinde, artık her iki klanın bir klan çatısı altında toplanmasının en doğru karar olduğu saptanmış, UDW-BEY savaşı başlamadan önce müttefikimiz TUĞRA klanı ile tek çatı altında toplanıldı.

Sağdaki cephelerimiz kapandıktan sonra UDW klanı ile savaş ilan edildi ve Mr.Bey klanı her ferdine kadar savaşta aktif rol oynamıştır. Bunun neticesinde UDW klanlarının kemik kadrosu diye tabir edilen ekibin büyük bir kısmına hesap sildirip dünyadan atmıştır.

Rakibimiz isim değiştirse de, istatistiklere yansıtmamak için klan kurup kayıplarını orada verdirse de, savaş başladığı günden bu güne aynı ciddiyetle savaşını devam ettiren Mr.Bey klanları, her operasyon yediğinde ve yaptığında hiç bir zaman olumsuz sonuçlarla karşılaşmamış ve cephesinde aylardır süren savaşta her gün + köy ile günü tamamlamıştır.

Ancak gelinen noktada, dünya üzerinde dönen kirli oyunlardan artık hem Mr.Bey yönetimi olarak, hem oyuncularımız olarak usanmış bulunmaktayız. Nereye elimizi atsak biz falanca kişiyle görüşüyoruz, şunu vurmayın bunu vurun, onlar şunları vurmasın şunlar bunları vursun gibi saçma sapan oyunların içerisinde savaş verdiğimizi fark ettik.

Örneğin,
UDW-TUĞBEY / İSYAN-VEGAS savaşı devam ederken, savaşın ateşinin birden bire,
UDW-TUĞBEY&İSYAN&VEGAS cephesi olarak değişmesi,

Daha sonra UDW'nin belirli köy karşılığında savaşın gidişatını UDW&VEGAS&İSYAN ' a karşı TUĞBEY olarak değiştirmesi,

Şimdilerde ise UDW nin bir bölümünün TUĞBEY ile anlaşma içerisine girmeye çalışıp diğer kısmının vegas ya da isyancı olması,

Artık diplomatik anlamda Dünya midemizi iyice bulandırır hale gelmiştir.

Son yaptığımız operasyonda da, PALAİMON32 adlı judges oyuncusu, ekibi ile birlikte TUĞBEY saflarına katılmak istediğini belirtmiş, bütün judges klanlarını ayıracağını belirterek bizden süre istemiştir.

Ancak olayın iç yüzünü araştırdığımızda, RÖLANTİ klanının bu oyunculara pasiflerden köy vermediğini ve bu oyuncularında bize rölantideki pasifleri vurdurup, işine yarayan köyleri siz rölantiye vurun biz gerekirse size köy veririz dedikleri halde geri almaya çalıştıklarını gördük.

Yani oyun içinde oyun, diplomasi içinde diplomasi, afedersiniz ihanet içinde hıyanet var.

Son olarak ise, Judges meselesinden dolayı UDW klanları ile yaptığımız çeşitli görüşmelerden sonra, TUĞRA klanının UDW yönetimiyle yine anlaşma yaptığını yeni öğrenmiş bulunmaktayız.

Bu durumdan da, TUĞRA'nın yaptığı diğer diplomatik görüşmelerden de her zaman en son haberdar olmanın her zaman büyük üzüntüsünü yaşadık.

Son olarakta, UDW cephesinden gelen yeni bir habere göre, TUĞRA klanı UDW ile anlaşmış ve sadece BEY klanına yönelik bir UDW opu planlandığının haberini aldık. Problem değil, biz bir önceki bayram operasyonunda da 120 köylük bir operasyon yedik ve sadece 2 köy verip karşılığında bir operasyon yaparak 20 köy aldık. Yani op yediğimiz günde bile savaşı + köy ile kapattık.

Velhasıl kelam, BİZ ARTIK 57.DÜNYANIN KİRLİ DİPLOMASİSİNDEN SIKILDIK.

Her gününde önde götürdüğümüz bu savaşı, sol cephede yara yara ilerlediğimiz, köy toplamaya misyoner yetiştiremediğimiz bu günlerde,

Mr.Bey ailesi olarak, barış gününe varsa bir udw operasyonu, bu operasyonu tam gücümüzle savunup, dünyaya veda etme kararı almış bulunmaktayız.

Kirli diplomasilerinizle, sizlere başarılar dileriz.

Umarız 57. Dünyayı barındıran server çöker de, bu dünyayı hiç biriniz kapatamazsınız.

Dünyadaki bütün klanları ve ekipleri esefle kınıyoruz.

İyi oyunlar.

Mr.Bey Yönetimi

Kurucu
Kingaura
Diplomasi ve İletişim
Vezir001

Herkese merhabalar,

Burada bir iki şeyi düzeltmek adına arkadaşlarımızın seviyesine kadar inmek zorunda kalacağım ve tüm oyunu ortaya dökeceğim için herkesten özür dileyerek başlayacağım.

300-JUDGE ekibi olarak daha önceki dünyalarda farklı hesaplar ve farklı klanlarda oynayarak bu dünya klan kurup, birleşip bu dünyada ve diğer dünyalarda beraber oynama kararı alan vizyonu misyonu şartlar neyi gerektirirse gerektirsin sözünden dönmeden oyun oynamaktır.

Bu süre içerisinde UDW klanları ile anlaşıp beraber ilerleme kararı aldık.

TUĞ-BEY bey klanları UDW klanları dağıldıktan sonra herkese arkadaşlık, dürüstlük ve güvenilirlik adı altında herkese mesajlar yazmaya başladılar benim ekibimde dahil bu süreç içerisinde bizim arkadaşlık, sohbet, muhabbet eden ekipleri kendi safına alıp bize karşı kullandılar. En büyük örneği reelde bu durum yüzünden kavga ettiğim Venza hesabıdır oynayan kişinin adı da Erem'dir ve sorsanız hesapta yoktur. Bu adamı bile kullandılar. Ben bunu göz göre göre neden bunlarla anlaşmak isteyeyim ?

Ceyberspace hesabında ve 3J klanlarının üyesi olan Erdem kardeşimiz kendinden bağımsız böyle bir anlaşma fakat arkadaşımız bizim klan etiketini taşıdığı için sözünü yere düşürmemek adına anlaşmaya uyacaktık. Şöyle bir durum var tabi 12 şer kami kullanarak Venza hesabından aldığım köy için asla bu hesabı biz size verdik Ceyberspace hesabını bize verin gibi bir hakka sahip olamaz kimse.

Olay özeti şudur arkadaşlar Mr.Bey klanlarından gelen mesajlardan rahatsız olup durumu kontrol altına almak adına tüm iletişimi kendim yaptım. Ses kayıtlarım ve mesajları ssleri kendilerinde mevcuttur. Söylediğim hiç bir sözü inkar etmiyorum benim ağzımdan çıkan ve benim telefonumdan gönderilmiş olan mesajlardır.

Yavuzas ile olan görüşmemde RÖLANTİ aranızda bizim bizi meze olarak kullandınız mı diye sorduğumda hayır öyle bir bişey olmadı op yaptığımız yeri vurmaya devam edeceğiz demişti Mr.Bey tarafından bana söylenen "RÖLANTİ ve İSYAN klanları anlaşırken haksız bir savaş oldu diyerek haritan güneybatısında bulunan kısmı bize verdiler. RÖLANTİ adını taşıyan bu klan ve oyuncuları RÖLANTİ desteklemeyecek " sözünden sonra Hasanay3434 ile görüşmemde Vezir001 dediklerini bire bir onayladı. Ben bu işte bir sorun ve her zaman ki bir oyun olduğunu anlayarak diplomatım Melvn Mehmet abi ile görüşerek olayın ve karın ağrılarının ne olduğunu anlamak için RÖLANTİ tarafını karalayarak devam ettik ve hatta bizzat ben kendi ağzımla Zenci61, Underworld-61 bunların üstüne op yapabilirsiniz. Bende bunların içinden pasif köyleri alayım diye oyunlarına oyun ile karşılık verdim. Bir gece de Vezir001 bana 5 tane teklifle gelip op haberini aldıktan sonra o gece TUĞRA tarafı ile kafa kafa verip bizi bölmeye çalıştıklarını discorda hepsinin aktif oluşundan biliyordum. Vezir001 in UDW kurucu Byçırak Utku ile her gün görüşüp bu ekibi nasıl kopartırız diye direktif aldığını biliyordum. Bana TUĞRA tarafının haberi yok ve olmayacak diplomasimiz ayrıdır diyerek her konuştuğumuzu TUĞRA tarafına götürdüğünü öğrendiğimde Serdarsemih. Hakan abi ile görüşüp olayları detaylıca anlatıp tekrardan plan yapıp verdikleri teklifleri planımız çıkarlarınca değiştirip önlerini sundukça çirkinleşmeye başladıklar.

W57 bulanan klan diplomatları TUĞRA-BEY klanlarının diplomatlarının nasıl insanlar olduklarını biliyorlar. Şu an anlaşacak, gidecek bir kapıları olmadığı için ve oyunları ayaklarına dolandıkları için bırakma kararı almıştırlar. Kimsenin ekarte edememesinin sebebi budur fırsat vermiyorlar ;) Bırak gidiyorlar:)

Hala da benim dediklerimi inkar edeceksiniz tüm forum huzurunda discord kanalında TUĞRA-BEY diplomatları karşılaşmaya hazırım.

Vezir001.

Ağır Atlı
Nasıl sıkacak diyordum, güzel sıkmış :) Utkuyla bir tane konuşmamı göstersin onları ayarlamaya çalıştığıma dair? Utku ile 1 kez konuştum o da bu arkadaş bizi utkuya sor dediği için, utkuda güvenilir insanlar ama gelmezler dedi. Ondan önce de udw dağıldığında utkuya yazdım isteyen gelsin o zaman da hayır dedi. Konuya utku neden dahil edildi? Dünyadan gitti size cevap veremez diye mi?

Erdem ve Utkuya olayı bağlamak güzel kaçış olmuş tebrik ettim :)

Ayrıca bize vurmamız için pasif hesap adresi gösteren konuşmayıda underworlda ilettim.

Şimdi kendini kurtarmak için ben oyun oynadıma çevirdin işi helal olsun. Bize 70 kadar köy toplatman da oyunun parçasıydı herhalde :)

PALAİMON32

Milis
O kadar sözünün eri bir insansan Utkuyu da alalım sende gel abilerinde gelsin forumu gören kim varsa gelsin discordda herkes konuşsun kim nereye sıkıyor görelim karavanacı seni

Vezir001.

Ağır Atlı
O kadar sözünün eri bir insansan Utkuyu da alalım sende gel abilerinde gelsin forumu gören kim varsa gelsin discordda herkes konuşsun kim nereye sıkıyor görelim karavanacı seni
Sıkıntı yok kardeş topla herkesi, gelip seni uyarınca bak konuşmaların rh a gitmiş diye ağlasan kaç yazar? Ben geldim seni uyardım bunun dahi ss i var konuşmalarımız oraya gitmiş diye. Hatta sana dedim by harbi mesajı yakaladı. Sen o konuşmalara kadar gidip abilerine anlattıysan ben bunlara oyun oynayacam diye sıkıntı yok. Ama yok sen faka basıktan sonra konuştuysan bu dediklerini kimseye yediremezsin. Sizinle gelip ben talepte bulunmadım ilk ulaşan sizdiniz hala daha bu ince noktayı kavrayamıyorsun. Hatta teklifinizi reddediğimizi dahi söyledim oturun savaşın dedim.

PALAİMON32

Milis
Hı hı teklifimi reddettin RÖLANTİ nin üstünüze op yapacağınızı duyduğunda o gece birden çok teklifle geldin biri de bana benim 8 köyüme 200 kami iste bana atsınlar diye teklifle gelen bendim ?

RÖLANTİ opundan hariç elimde 300 kami var dediğimde bana sizin içerinizden pasif oyuncu alacağım sen geri benden al bende TUĞRA ve RÖLANTİ sınırından senden köy alayım diyende bendim ? hatta sen TUĞRA yı üstten kapatırsın dediğimde beni onaylayan da kuzenindi heralde bana kanıtla diyorsun beni VEGAS klanlarının Kurucu ve Yöneticisi Sezgin abi RÖLANTİ klanlarının kurucusu ve diplomatı Hakan abi 3J ekibinin Kurucusu ve Diplomatı Mehmet abinin benim sözüme güvenip inanacakları için konuşmaların ses kayıtlarını almadım. İhtiyacım da yok TUĞ-BEY savaşından en çok köy alan hesap şu an RÖLANTİ içerisinde ben de bulunmaktadır.

Onaylıyorsanız hasan ve yavuzu getireceksen discorda buraya link ve saat bırakacağım.

Vezir001.

Ağır Atlı
Hı hı teklifimi reddettin RÖLANTİ nin üstünüze op yapacağınızı duyduğunda o gece birden çok teklifle geldin biri de bana benim 8 köyüme 200 kami iste bana atsınlar diye teklifle gelen bendim ?

RÖLANTİ opundan hariç elimde 300 kami var dediğimde bana sizin içerinizden pasif oyuncu alacağım sen geri benden al bende TUĞRA ve RÖLANTİ sınırından senden köy alayım diyende bendim ? hatta sen TUĞRA yı üstten kapatırsın dediğimde beni onaylayan da kuzenindi heralde bana kanıtla diyorsun beni VEGAS klanlarının Kurucu ve Yöneticisi Sezgin abi RÖLANTİ klanlarının kurucusu ve diplomatı Hakan abi 3J ekibinin Kurucusu ve Diplomatı Mehmet abinin benim sözüme güvenip inanacakları için konuşmaların ses kayıtlarını almadım. İhtiyacım da yok TUĞ-BEY savaşından en çok köy alan hesap şu an RÖLANTİ içerisinde ben de bulunmaktadır.

Onaylıyorsanız hasan ve yavuzu getireceksen discorda buraya link ve saat bırakacağım.

Heh işte bizim olayımız tam da bu, tuğra ile rölanti senin demenle anlaşıp bizi vurduracakmış lafını biz araştırdık ve doğruluğunu teyit ettik. Biz de bunun üzerine zaten dünyayı bırakma kararı aldık. Madem arkamızdan iş çeviriliyor, siler gideriz dedik.

Ayrıca konuşmaları kendine göre editleme sefacığım, neymiş rölantinin elinde 300 kami var dediğinde ben teklifle gelmişimde köy verecem demişim. Bu konuşmayı sen bana en başında yaptın biz seninle rölanti pasiflerini toplayıp senin bize rh sınırından vereceğin köyler üzerinden anlaştık. Sen bana 300 kami dedikten sonra da ben de sana 400 kami ayarladığımı 3j oyuncularını tek klanda topla sonra bana neden saldırıyorsun deme diye söyledim.

Rölanti sınırında tuğra tarafından ben size köy ayarlayacam abi diyen de sendin. Bu görüşmeler tamamen sizin pasif toplayıp gelişip bizim sizin önünüze çıkarak rölantiden sizi koparıp bir set çekmemize dayalıydı. Güzel yalan konuşuyorsun yine her yerin ayrı oynuyor

Vezir001.

Ağır Atlı
Hatta sana dedim ki rölantiye vurması için şu kordinatları ver, sonra da köyleri siz alın bize de rh sınırından köy verin biz de savaşalım. Sende tamam abi ben ayarlayacam yukarıdan köy rölantiden 300 kami isteyemem dedin. Ben de tamam dedim. O zaman topluyorum pasifleri dedim kapattım. Senin gözünü köy hırsı bürümüş kardeş bizim çok şükür böyle şeylerde gözümüz yok oynak adam değiliz ne konuştuysak o. Bir dediğin diğer dediğini tutmuyor konudan konuya atlıyorsun sen utkudan başla cevap vermeye konudan konuya atlama

Vezir001.

Ağır Atlı
Ben burada kimsenin adını kirlettirmem sen temize çıkacaksın diye, utkudan direktif aldığım sizi ayırmayla ilgili vs bunları ıspatla öyle havada kalmasın. Ben utkuyla yıllardır tanışıyorum adam hesap silip gitmiş tuğra yüzünden, neden şimdi tuğra için rh yi bölsün böyle bir saçmalık mı var özrün kabahatinden büyük

PALAİMON32

Milis
Birde bana özelden yazıp konuşmalar sürerken ben 00:00 da sslerle birlikte atarım sıkıntı yok demiştim. Dayanamayıp buraya benden önce atmışsınız ne attığını bilmiyorum da laz ziyanın bir sözü var ya ilk ziyarete gelen haindir diye senin hesap o oluyor her şeye ilk sen zıplıyorsun bana işimi gücümü bırakıtırıp 1 saat öncesinden yazdırdın yazıyı

Bana gelip sen sınırda önümüzde engelsin UDW den utkulardan mustafalardan çok dayandın diyip anlaşma yapmak isteyen sendin. Ben daha bir şey demiyorum discord saati ve link olayını yalan ediyorsun cesaretin sadece buradan konuşarak gidiyorum ben daha sana cevap olarak bir şey yazmayacağım sırf burada ki forumu gören insanları zehirliyorsun diye cevap verdim. Madem alnın ak dc adresini ve saatini belirle TUĞRA ile ağız birliğini yap buraya bırak her şekilde her platformda yüzleşmeye hazırım ben

Durum
Konu yanıtlara kapalı.