Mongol

• Konuyu başlatan DeletedUser37486
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37486

Ziyaretçi
.FatihSultan'ın yönetime getirilmesinden sonra, yeniden yapılandık. Ve güneybatı bölgesinde hakim bir güç olma yolunda ilerliyoruz....

Meteor
ve Kud-As klanları ile müttefik olmuş bulunmakta ve ortak hareket etmekteyiz.

Barzo klanları ile sınır gereği resmi bir savaş olmasa da karşılıklı saldırılar içerisindeyiz.

Şimdilik diplomasimiz bu yöndedir.
w14'teki oyunculara ve klanlara başarılar dileriz...

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
.FatihSultan bu üye acaba kim ? İnş iyi yerlere getirir sizi..

Sanırım barzo ile sınırdasınız sınırınızı baştan desteklerseniz ilerde sıkıntınız olmaz ama dikkatli olmakta fayda var..

Başarılar dilerim..

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser37486

Ziyaretçi
Yönetimde yer alan herkesin güvendiği bir arkadaşımız... Bizi iyi değil çok iyi yerlere getireceğini düşünüyoruz...

Barzo konusuna gelincede; gerekli herşeyi yapıyoruz...

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarılar dilerim Mongol klanı.
Keyifli bir savaş yaşamanız dileğiyle.

DeletedUser37486

Ziyaretçi
Şuan itibariylede BARZO klanlarıyla resmen savaşa girmiş bulunmaktayız...

DeletedUser35426

Ziyaretçi
Ben savaş bölümünde MONGOL klanını göremiyorum ? :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Barzo klanına dikkat edin bugün ne yaptığını görebilirsiniz ama yarını kestiremezsiniz size benden tavsiye :)

DeletedUser35426

Ziyaretçi
Yok cidden yok :D
MONGOL klanını düşmanlarda göremiyorum :D

DeletedUser12293

Ziyaretçi
başarılar arkadaşlar fatihsultan bu işi en iyi yapabilecek kişilerden biridir Lakin Hucum klanaları olarak üs bölgelerimiz sağlama almiş sayılırız şimdi o bölgeye gelicez bakalım inş zevkli, olur meteor barzo vede mongol klanın olduğu üçgene açılım amaçlı bizde katılma niyetindeyiz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Yeni diplomasiniz hayırlı olsun. Güzel savaşlar olması umuduyla, başarılar diliyorum.

DeletedUser37486

Ziyaretçi
başarılar arkadaşlar fatihsultan bu işi en iyi yapabilecek kişilerden biridir Lakin Hucum klanaları olarak üs bölgelerimiz sağlama almiş sayılırız şimdi o bölgeye gelicez bakalım inş zevkli, olur meteor barzo vede mongol klanın olduğu üçgene açılım amaçlı bizde katılma niyetindeyiz :)

yönetim olarak bizde fatihsultan a güveniyoruz :)
tabi buyrun gelin bekleriz sizide buraya :)

DeletedUser35426

Ziyaretçi
Başarılar dilerim savaşı şimdi gördüm :)
Güzel bir savaş olur inşallah iki klan içinde önemli olan oyunun dışına cıkmadan saygılı bir savaş yapalım :)

DeletedUser25756

Ziyaretçi
bencede fatihsultan yönetiminde mongol klanı başarılı olur