Mobildeki Süre Hatası

• Konuyu başlatan DeletedUser55177
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser55177

Ziyaretçi
Mobilde yaşadım ben bunu ancak pcde yaşayan var mı bilmiyorum,

Örneğin 23:59:59da saldırı atıcaksınız siz varış saatı 23:59:59 yazdığı gibi atıyorsunuz sonra bi' bakıyorsunuz 00:02:48 e atmış gibi. Ekipteki arkadaşlar da yaşadığını söyledi, bugün video çekicem dedi eğer aynı hata tekrar olursa buraya videosunu koyacağım.

AvB.

Hafif Atlı
Mobil uygulamada süre ekranında appdan çıkıp arka plana attığınızda ve daha sonra girdiğinizde bazen süre kayması oluyor. Bu da ekran yenilenmediği için oluyor. Birkaç saniye fark etse internet hızından kaynaklı bir durum olabilir diyicem de dakika oynamış. Aklıma bu ihtimal geliyor sadece çünkü bazen bana da oluyor.

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Mobilde yaşadım ben bunu ancak pcde yaşayan var mı bilmiyorum,

Örneğin 23:59:59da saldırı atıcaksınız siz varış saatı 23:59:59 yazdığı gibi atıyorsunuz sonra bi' bakıyorsunuz 00:02:48 e atmış gibi. Ekipteki arkadaşlar da yaşadığını söyledi, bugün video çekicem dedi eğer aynı hata tekrar olursa buraya videosunu koyacağım.

Mobil uygulamada süre ekranında appdan çıkıp arka plana attığınızda ve daha sonra girdiğinizde bazen süre kayması oluyor. Bu da ekran yenilenmediği için oluyor. Birkaç saniye fark etse internet hızından kaynaklı bir durum olabilir diyicem de dakika oynamış. Aklıma bu ihtimal geliyor sadece çünkü bazen bana da oluyor.

İlk verilen cevaba ek olarak kayıt alırken bu kaydı komutu oluşturmadan önce alınız. Aksi taktirde ilk cevap vb. diğer faktörler ortaya çıkar ki bu bir hata değildir. Belirttiğiniz kaydı aldığınız zaman destek sistemi üzerinden bize iletebilirsiniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.