Mobil uygulamada RAPOR İLETMEK VE KOMUT PAYLAŞIMI...

'Öneriler' forumunda Ozyurtuna61 tarafından 6 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

?

Komut paylaşımı ve Rapor iletmek

 1. Rapor Kısmı düzeltilsin

  9 oy
  64,3%
 2. Böyle kalsın

  2 oy
  14,3%
 3. Komut paylaşım yeri düzeltilsin

  10 oy
  71,4%
 4. Böyle kalsın

  0 oy
  0,0%
Birden fazla oya izin veriliyor.
 1. Ozyurtuna61

  Ozyurtuna61 Acemi

  Katılım:
  2 Eylül 2018
  Mesaj:
  16
  Alınan Beğeniler:
  20
  Herkese Selamlar.
  Öncelikle bir önerim olucak uygulamada baya eksikler var sizde destek çıkarsanız arkadaşlar eklenebilir bunlar destek verirseniz sevinirim şayet herkesin istediği şeyler bu diyeceklerim.

  1.Telefondan Safari-Chrome-Opera gibi tarayıcılardan klanlar.org girildiğinde RAPOR iletmek istediğimizde KLAN-ARKADAŞLAR vs. Diye bir buton var bunlara tıklayınca istediğin kişiye kişilere raporları iletebiliyorsunuz.
  Fakat Ben iPhone kullanıcısıyım androidlerdede öyledir diye tahmin ediyorum ve KLANLAR’ın uygulamasından girince neden hiç bir tanesi yok anlamış değilim tarayıcılarda olan butonlar uygulamada neden olmaz?
  Biz uygulama kullanırken Klana iletmeyelim mi rapor yada bi arkadaşımıza yollarken ismini aklımızda tutup veya kopyala yapıştırmı yapmamız gerek?


  2. Olarak da KOMUT PAYLAŞIMI
  Yine komut paylaşımında Tarayıcılardan girildiğinde komut paylaşımı açık olan bir arkadaşımızın asker olarak ne yolladığını görürken neden uygulamada gözükmüyor? Sadece saldırı belli oluyor Saldırının içeriği belli olmuyor.
  Uygulamadada bunun eklenmesi güzel olur.


  Arkadaşlar eminimki herkes bunlardan memnun değildir lütfen destekleyip Oyun yetkililerinin bunları düzeltmelerini sağlayalım.

  İyi günler...
   
 2. İllegal Karantina

  İllegal Karantina Acemi

  Katılım:
  3 Kasım 2017
  Mesaj:
  6
  Alınan Beğeniler:
  4
  Dediklerinde sonuna kadar haklısın ama bu sorun burada düzeltilebilecek bir sorun değil. Türkiye’de ki ekip yanlış bilmiyorsam sadece game moderatör ve forum yetkililerinden oluşuyor. Dediğin sorunun çözümü için innogames e mail yoluyla ulaşabilirsin veya App Store üzerinden Feedback vererek sorunun çözümüne ulaşabilirsin. Türkiye’deki ekip mobil uygulamayı yayınlamak veya ondaki bugları çözmekle uğraşmaz bu görev innogames hamburg daki game developerların işi.
   
  Ozyurtuna61 bunu beğendi.
 3. Ozyurtuna61

  Ozyurtuna61 Acemi

  Katılım:
  2 Eylül 2018
  Mesaj:
  16
  Alınan Beğeniler:
  20
  Yok Oyun yetkililerine TİCKET yolladım zaten.
  Böyle bir mesaj aldım. O yüzdende burada açtım :)

  Önerilerinizi forumdaki Öneriler başlığı altında belirtebilirsiniz. Yaptığınız öneri incelendikten ve değerlendirildikten sonra uygun görülürse oylamaya sunulacaktır. Oyuncular tarafından yapılan oylamadan sonra her hafta en fazla oy alan öneri geliştirme ekibimize iletilecek ve konu üzerinde yapılan çalışmalar hakkında sizlere bilgi verilecektir.

  Oyunun geliştirilmesinde bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.