Mobil uygulamada RAPOR İLETMEK VE KOMUT PAYLAŞIMI...

• Konuyu başlatan DeletedUser67606
  • Başlangıç tarihi

Komut paylaşımı ve Rapor iletmek

• Rapor Kısmı düzeltilsin

Oylar: 12 66,7%
  • Böyle kalsın

Oylar: 3 16,7%
  • Komut paylaşım yeri düzeltilsin

Oylar: 11 61,1%
  • Böyle kalsın

Oylar: 1 5,6%

• Toplam oy kullanan
    18

DeletedUser67606

Ziyaretçi
Herkese Selamlar.
Öncelikle bir önerim olucak uygulamada baya eksikler var sizde destek çıkarsanız arkadaşlar eklenebilir bunlar destek verirseniz sevinirim şayet herkesin istediği şeyler bu diyeceklerim.

1.Telefondan Safari-Chrome-Opera gibi tarayıcılardan klanlar.org girildiğinde RAPOR iletmek istediğimizde KLAN-ARKADAŞLAR vs. Diye bir buton var bunlara tıklayınca istediğin kişiye kişilere raporları iletebiliyorsunuz.
Fakat Ben iPhone kullanıcısıyım androidlerdede öyledir diye tahmin ediyorum ve KLANLAR’ın uygulamasından girince neden hiç bir tanesi yok anlamış değilim tarayıcılarda olan butonlar uygulamada neden olmaz?
Biz uygulama kullanırken Klana iletmeyelim mi rapor yada bi arkadaşımıza yollarken ismini aklımızda tutup veya kopyala yapıştırmı yapmamız gerek?

2. Olarak da KOMUT PAYLAŞIMI
Yine komut paylaşımında Tarayıcılardan girildiğinde komut paylaşımı açık olan bir arkadaşımızın asker olarak ne yolladığını görürken neden uygulamada gözükmüyor? Sadece saldırı belli oluyor Saldırının içeriği belli olmuyor.
Uygulamadada bunun eklenmesi güzel olur.

Arkadaşlar eminimki herkes bunlardan memnun değildir lütfen destekleyip Oyun yetkililerinin bunları düzeltmelerini sağlayalım.

İyi günler...

Dediklerinde sonuna kadar haklısın ama bu sorun burada düzeltilebilecek bir sorun değil. Türkiye’de ki ekip yanlış bilmiyorsam sadece game moderatör ve forum yetkililerinden oluşuyor. Dediğin sorunun çözümü için innogames e mail yoluyla ulaşabilirsin veya App Store üzerinden Feedback vererek sorunun çözümüne ulaşabilirsin. Türkiye’deki ekip mobil uygulamayı yayınlamak veya ondaki bugları çözmekle uğraşmaz bu görev innogames hamburg daki game developerların işi.

DeletedUser67606

Ziyaretçi
Yok Oyun yetkililerine TİCKET yolladım zaten.
Böyle bir mesaj aldım. O yüzdende burada açtım :)

Önerilerinizi forumdaki Öneriler başlığı altında belirtebilirsiniz. Yaptığınız öneri incelendikten ve değerlendirildikten sonra uygun görülürse oylamaya sunulacaktır. Oyuncular tarafından yapılan oylamadan sonra her hafta en fazla oy alan öneri geliştirme ekibimize iletilecek ve konu üzerinde yapılan çalışmalar hakkında sizlere bilgi verilecektir.

Oyunun geliştirilmesinde bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.