Mobil uygulama hataları vb

ByRevolution

Yasaklı
Merhabalar. Bu oyunu ios işletim sistemindeki mobil uygulamasından senelerce oynadım.
Gerçekten her şeyi ile on numara ve kusursuzdu.

Android telefona geçtim ve uygulamaya girdim. Girmez olaydım.
Yani ios uygulaması ile android arasında dağlar kadar fark var.
İçtima meydanına basarım girmez. yavaş takılıyor vb. İos çok stabil iken android çok berbat.
Ve aynı değiller.
Bir çok oyunda android ve ios uygulamaları %90 benzer iken klanlarda niye %90 farklı olmuş?
Yani iostaki uygulamanın aynısı niye androide getirilmiyor? Bence çok saçma.
Gerçekten android uygulamasından oyuna girince insan oyundan soğuyor.

Önerim şudur ki; IOS uygulamasının aynısının androide gelmesi..

ByRevolution

Yasaklı
Bir de android uygulamada haritayı klasik haritaya çeviremiyorum. İosta var bunda yok. Ne kadar saçma yahu

DeletedUser67860

Ziyaretçi
Merhabalar. Bu oyunu ios işletim sistemindeki mobil uygulamasından senelerce oynadım.
Gerçekten her şeyi ile on numara ve kusursuzdu.

Android telefona geçtim ve uygulamaya girdim. Girmez olaydım.
Yani ios uygulaması ile android arasında dağlar kadar fark var.
İçtima meydanına basarım girmez. yavaş takılıyor vb. İos çok stabil iken android çok berbat.
Ve aynı değiller.
Bir çok oyunda android ve ios uygulamaları %90 benzer iken klanlarda niye %90 farklı olmuş?
Yani iostaki uygulamanın aynısı niye androide getirilmiyor? Bence çok saçma.
Gerçekten android uygulamasından oyuna girince insan oyundan soğuyor.

Önerim şudur ki; IOS uygulamasının aynısının androide gelmesi..
Android kullanıcıyım 5 komutumdan 1'i kesin hata veriyor. Acayip takılıyor , sayfalar geç açılıyor. Telefonumda iyi yani bir sıkıntı varsa uygulamadan bir güncelleme gerekiyor bu konuda

DeletedUser64119

Ziyaretçi
Telefonda android uygulamada oynanmıyor bu oyun yıllardır bir değişik hatalar vs vs..tarayıcıdan daha kullanışlı

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Merhaba,

Buraya yazmayı atlamışız neredeyse 1 yıl olacak ancak Android sorunu zaten sürekli gündemde olan ve dile getirilen bir sorundu. Uzun uğraşlar sonucu şirketi ikna ettik sayılırız. Herhangi bir karar değişikliği vs olmazsa Android uygulamasında yaşanılan bu sorunlar halledilecek. Net bir tarih maalesef veremiyoruz ancak bununla ilgili arka planda bir çalışma yapıldığını bilmenizi istedim.

Umarım sorunsuz bir şekilde düzeltilebilir ve yeni uygulama yayınlanabilir.