Mobil / Mesajlar

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Mobil uygulamada neden sirkuler cekemiyoruz acaba :( Ben mi bulamadim yoksa ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Mobil uygulamalar oyunda köylerinizi idame ettirebilmeniz ve daha çok askeri müdahalelerde bulunabilmeniz içindir. Oyunumuz tarayıcı tabanlıdır ve mobil uygulamanın amacı oyunun tüm özelliklerini kapsamak değil sadece tarayıcı tabanlı oyunumuzu mobil üzerinden sürdürebilmeniz için yardımcı olmaktır.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Bundan sonuç olarak oyunu oynamak istiyorsak sadece bilgisayardan mı oynamalıyız? Bu biraz saçma değil mi sonuç olarak mobil bir uygulama çıkarılıyor şirketten. Üstüne mobil oynanabileceği reklamı yapılıyor. Telefondan zorla mobil uygulama indirtilmeye çalışılıyor hatta ne sebeple ozaman :D

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Ben uygulamayı sadece bildirim için kullanıyorum, onun dışında Normal tarayıcı daha hızlı bence.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Ben uygulamayı sadece bildirim için kullanıyorum, onun dışında Normal tarayıcı daha hızlı bence.

bir o bide haritadan yağma asistanına terk eklemek için şablonla birim yollamak için başka bir amacı yok zaten. Çok eksik ve kullanışsız. Bence uygulamanın bilgisayarda yapılıp mobil tarayıcıdan yapılamayan şeyleri yapabilmek için kullanmamız lazım.

FollowME

Casus
Özellikle android uygulaması berbat. Çok fazla hata var androidde. İos un uygulaması gene güzel

DeletedUser30732

Ziyaretçi
Sirküler mesaj atma

Mobilde Sirküler mesaj atamıyoruz. Eğer ona da bir çözüm bulursanız seviniriz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.