MOĞOL vs SUP

• Konuyu başlatan DeletedUser45013
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
Dünyaya giriş amacımızın dışına çıktık ama olsun sadece şeye takılıyorum 3 klan aynı anda saldırdınız rastlantı mı değil mi onun dışında zaten bir olayımız yoktu hala buralardayız kışla çiftlik ve sur basıyoruz kalanlarla bedava yağma almayın lütfen :p

Narkoz44

Okçu
Siz serverdeki bütün klanlara savaş açın Sonra burda 3 klanın saldırması rastlantı mı falan :D:D:D Yapmayın lütfen Burdan çıkış yolu bulamazsınız :p Uzun bir savaş sürmesi dileğiyle iki tarafada başarılar

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Spoiler*
player_points.png
Spoiler*
map_toggle.png

Sıra: 3956
Yenilen rakipler: 21.229 (31.)

kalabalıkta artistlik yapanın tenhada affı olmaz :D yazık olmuş bizzat kendim alcaktım bu çocuğun köyünü ama yakamasiye kısmetmiş hayırlı olsun :)

DeletedUser67601

Ziyaretçi
Spoilerdan açıklama bekleniyor, kendimi G.O.T (Game of thrones) izliyormuşum gibi hissettim. Aslında izlediğim de çok farklı sayılmaz Yani G.O.T ea benziyor sonuçta... Her bölüm bir başrol oyuncusu ölüyordu :D Burada da aynısı olmuş, başrolün köyü gitmiş.

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Spoilerdan açıklama bekleniyor, kendimi G.O.T (Game of thrones) izliyormuşum gibi hissettim. Aslında izlediğim de çok farklı sayılmaz Yani G.O.T ea benziyor sonuçta... Her bölüm bir başrol oyuncusu ölüyordu :D Burada da aynısı olmuş, başrolün köyü gitmiş.
Haktan 100 kilo olablir ama eko kafeste affetmez dedik dediğimizi yaptı da bidaha moğol adını destur çekmeden ağzına almaz...

DeletedUser67601

Ziyaretçi
Eko Adamdır. :) Haktan daha çocuk... Git geller yaşıyor, dayak yedikçe öğrenecek çok çok büyük konuşmaması gerektiğini.

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Eko Adamdır. :) Haktan daha çocuk... Git geller yaşıyor, dayak yedikçe öğrenecek çok çok büyük konuşmaması gerektiğini.
Eko adamın hammadesi buraya eko ile olan bi resmimizi atacaktim direk hesap siler diye atamadım biraz köy bütsün haktan dediğiniz kişi kısa pantolonla gezer iken eko kilit atıyodu kalabalıkta efelik edenin özrü kabul olmaz sonrada gelip biz argoyu vurmak için geldik sa yapalım demeyecekelr buraya onca klana savaş açtık deyip sonra 3 klan bize neden saldırdı diyorlar ki 3 klan kimler biz bi du yi duyduk başka kim varmış ki nasıl olsa savaş bitti açıklasınlar

angry zeynep

Hafif Atlı

:D Kusura bakmayında Abi Haktan hepinizi oyunculukta yer oyunun makarasında olduğumuzu senin düşünebilmen gerekirdi ama burda bunları yazman gerçekten şaşırttı :D

Birde bu çocukları soa ile sınırda savaşmaları için çağıranda sendin :D