MOĞOL vs KAPYAK

• Konuyu başlatan DeletedUser45013
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45013

Ziyaretçi
Öncelikle başlık yanlış değildir, söylenmek istenen kapyak da değildir.

Bugün DG Klanı İle SA Anlaşmamızın Bozulması Sonucu Anlaşılan 48 Saatlik Süre Dolmuş ve DG Savaşımız Başlamıştır. ( 15 saat oldu başlayalı )

LlBo5z.jpg

Zaten SA Bozulma Sebeplerinden Birisi de Ciddi Anlamda Pasif Olmalarından Kaynaklıdır Sonuç Olarak 48 Saat Verilen Süreye Uyulmuştur.

Asıl Konuya Geçelim. Moğolun Bütün Gücüyle Ordularını Tükettiğini Gören, Başka Serverlarda Kazık Yediğini Arkadan Vurulduğunu Söyleyip SA Anlaşmasını 2 Gün Süreli Halde Yapmayı Teklif Eden Kapyak Klanı İse Operasyona Çıkarak Savaş İlan Etmiştir Gerekçe Olarak DG ile 48 Saat Süresine Uyulmadığı Gösterilmiştir.

Bu Oyunda Yapılan Kah**liklerin Unutulduğunu, Kazananların Hatırlandığını Bildiğimiz İçin Daha Fazla Bir Şey Demeye İspatlamaya Gerek Duymuyorum.

Sadece Klanımdan Bu Kapyakların(2-3 Kişi Hariç) Küstahlıklarına, Egolarına ve Üstten Bakmalarına Karşılık Maras Çıkarttırmadığım İçin Özür Diliyorum..

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Herkes bu adamlara köy büyütmeyemi gelmiş biz alıcak köy varmı diye haritada günde 20 tur atıyoruz .(

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Vay kapyaklar vay :D
Kendal bildiğin gibi deil la
Onca server gördüm bunların hepsine tekte eline veirrim ama adamlar hazırlanmış 12 milisaniyeden 9 dk dan kilit attim mizrak sav bile gelemz dip dibe adamlar hazırlıklı imiş 15 dk dan mis attılar ve namus sözü verenler her server satıldık diyen soruyorum öyle bişey yokmuş sadece bizi yalana inandırmak onlara güvenmemiz için demişler ama elbet hak yerini bulur mayıs 'ta bunları düdükler elbet

DeletedUser62786

Ziyaretçi
Maşallah herkes klavye delikanlısı :) Kimseyi salak yerine koymayın keza ettiğiniz hakaretler kendi karakterinizi yansıtıyor :) Bir de demezler mi SA' yı bozdu . Erwl ağladı niçin diplomasi için :)))) hahahaha Erwl sizinle diplomasi yapmak için niye ağlasın acaba ? Siz gelip diplomasi istediniz biz değil :) Diplomasi akıl işidir. Seninle yapılan sana güvenilip yapılan diplomaside sen arkadan iş çevirirsen karşılığını bulursun . Argo için çalışmışsınız . Başkası için çalışmıssınız farketmiyor. Argo bizim düşmanımız değil . Kişisel sorunlarımız yok . En fazla oyundaki rakiplerimiz olur . Ayrıca tekrar dile getireyim sizinle yapılan diplomasinin bir amacı vardır . Siz bu diplomasi yapılırken verilen sözleri yerine getirmiyorsanız ihanet ediyorsanız buna göre muamele görürsünüz. Daha fazla cevap vermeye gerek yok .

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Şimdi kim kimle pakt müt arkadan vurmuş vs konuyu bilmeyenler için aydınlatıcak varmı ?

Deleted User - 5513027

Ziyaretçi
Argo ya peş keş ceken mogola hayirli olsun dileklerimi iletiyorum bedava koyleri birakmaniz sizin kime calistiginizin gostergesi dun forumunuzda guzel gaz veriyormusunuz aksam reis dusunce otağı bi aksamda çöktü mü.oyuncuyuz diye gezmeyin bu oyunda insan emeklerini nasil satabilir neyse yandas ekip iyi calistiniz argoya
Benim gözümde yonetiminizde oyun anlayisinizda 0
C3 te bizim hangi haritadan ciktigimiz ve dunya kapadigimiz aklima geldi sonrada diyorum ki oynicaginiz oyunun....

DeletedUser65110

Ziyaretçi
kimse kimse ile pakt degil .d mogol dgyi arkadan vurdu biz geregini yaptık diyer klanlarda beleş var diye topladı :D

Buraya dg başkanı ile konuşmayı atayım istersen direk konuşmayı 48 saat beklendi ve biz onlara sa bitecek 48 saat bekleyecez demedik ama haber ettik dg ye ben vurmaktan vazgeçtim dedi erwl ben vuracam sancar han gün de 20 defa arıyor dedik
Azap bir gün sonra gece atağa kalktı elbet bu kahbe.l.kler ile dünya kapatamazsın pakt aile klan kavramı sizde var hatta party ninde sizinle birlikte geldiğini bir-tek biz bilmiyormuşuz ama klan nasıl satılır arkadan nasıl vurulur iyi gösterdiniz...

Azcik şerefiniz varsa adam gibi yazın dg de orduları kırıldı vurduk sözümüzü tutmadık azap sınırında ki sav iç bölgede idi azapla müttefik olduğunu erwl kendi söyledi onlarla beraber olduğunu neden bahsediyonız kendi yalanlarınız ile kendiniz kandırmaya devam edin ....
Şerefiniz kadar konuşun bir msj daha atın dg klan başkanı ile olan konuşmayı buraya atayım

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Bu arada adsız kral mert bey beni referans gösterip klana geldi ama yazıklar olsun aramadım aramaya da değmez sizinle olan konuşmasın ı da buraya atarim isterseniz bide arkamdan vurdu demiş ekoya ya sen w16tıdan beri beni tanırsın zombideccal son oyunum adabı ile bitsin dedik ben bu saatten sonra oynadığım server da seni normal de oynatmam ama ne haliniz varsa görün öyle opu öne almasak 2 de op desek4.30 da misler yolda iken vuracaktınız...

Reis *

Acemi
Argo ya peş keş ceken mogola hayirli olsun dileklerimi iletiyorum bedava koyleri birakmaniz sizin kime calistiginizin gostergesi dun forumunuzda guzel gaz veriyormusunuz aksam reis dusunce otağı bi aksamda çöktü mü.oyuncuyuz diye gezmeyin bu oyunda insan emeklerini nasil satabilir neyse yandas ekip iyi calistiniz argoya
Benim gözümde yonetiminizde oyun anlayisinizda 0
C3 te bizim hangi haritadan ciktigimiz ve dunya kapadigimiz aklima geldi sonrada diyorum ki oynicaginiz oyunun....

Sizin kaçırdığınız bi nokta var... biz üç cephede savaş verirken eldeki savunmanın tamamını klandaşlarıma destek olarak atmışken bundan istifade eden Azap klanı 10 gündür sinsi sinsi bana op yapma hazırlığındaymış... bütün mislerini orduyla göndermişler... ancak böyle bi kahpelikle indirebilirlerdi... ama adam olsaydılar sinsi sinsi arkadan ansızın saldırmamış olsaydılar... erkek gibi benimle savaşa girseydiler... bütün klan arkadaşlarım bilir havadan da konuşmuyorum... hepsini gömerdim o bölgeye tek tek... şimdi beni yendiklerini oyun oynadıklarını sansınlar... stratejisi olan klan oyunu bilgisi olan kişi sinsi sinsi kahpece değil mertçe çıkar savaşır... ben o zaman oyuncu derim... multilerle prelerle kasılarak değil... stratejiyle... şimdi bana kimse kazandık demesin.. kazanan var kahpelik yapan kazandı tbrk ederim....

Rasputin*

Mızrakçı
Olmuşla Ölmüşe Çare Yok. Moğol Klanına Söyliyeceğim Onlar Bu Hamleyi Yapmasa Size Siz Onlara 1 Hafta Sonra Yapacaktınız ARgoyla Beraber(İnkar Etmeyin Grup Konuşmaları Var.) Onlar Sizden Önce Hareket Edip Karar Vermişler Adamlar Kısaca Evdeki Hesabınız Çarşıya Uymayıp İnsanları Karalamaya Gerek Yok Bu Bir Oyun. Ayrıca Yaptıgınız Tüm Planları Bende İfşalarsam Daha Buraya Gelip Konuşamazsınız. Hadi İyi Geceler.