MOĞOL Klanı

*BloW

Okçu
Sefa en son sene 45te verdiğim hesap gelir gözüme op sonrası defler bitti eridi dediğin
Hala boş tatava peşindesin hala aynısın
Kalp krizi geçirdim ulaşamazsınız sefa def gelmemiş kendine otoban çekmiş defi uğraşmam salarim köyleri cine dediğim de nerede idi aklınız bizde blöf yok bir söz çıktı ise ağzımızdan yaparız Sefa bunu anlamak yok reelle ilgili laf etme en son birini aldırıriz dedik.diye ban yedik inşallah kapatırsınız ama kendini koyup söz verme senin verdiğin söz yüzünden herkes lafıni etti grupta da kendin daha iyi biliyon.
Dediklerinden gram bişe anlamıyorum ki cvp vereyim. O yüzden tartışmaya da bi konu kalmıyor. Neyse sen haklısın hasancım herşeyi ben yaptım dünyayı da ben kapatıcam. Cine salmasanız zaten toplucaktık sizi her 2 lafından biri cine peşkeş çekerim diyen bi korkak klanı içimizde barındıracak halimiz yoktu. Bugünki durumda iyiki cine salmışsın diyoruz zaten bizi uğraştırmadın saolasın. Köylerini cinden alıyoruz gelişmiş mis gibi köylerimiz oluyor daha ne olsun

walla çok şey yazmışsınız. açıkçası kendimi yorup hiçbirini de okumadım. ben jumarjinini oraya kami at buraya def at dedikten sonra aynı hesaptan bana gelen kamiyi bilirim. gerisi çok önemli değil. olur hesap silersin bir tuş var ona basarsın silinir. klan yöneticisiyim diye geziyorsan klan yöneticeksin o bana bunu yaptı bu bana şunu yaptı demen sen kami at sen de def at dediğin insanları bağlamaz kimse senin saçın gözün için girmedi oyuna. gece yatıyorsun klan yöneticisi sabah kalkıyorsun saldırı geliyor. ee daha neyin muhabbeti dönüyor. ayıp denen birşey var.