MOĞOL Klanı

X-Rois.

Ağır Atlı
Gereksiz misin kimsin bilmiyorum
Konu ile ilgili yazdım direk anlayan anladı
Kimin kimi yendiği umrumuzda deil haklı sebeplerle bıraktık.
Keşke dediğiniz gibi pre atsalardi bilsem pre karşılığı gideceğini açık söyleyem satardım da dünya kadar pre harcadık babamın oğlu mu kimse ah düşünemedim
Tamam kanka

sanaldriftci

Acemi
Adamın üstüne niye gidiyorsunuz canım gayet medeni bir şekilde hesabını düşman klana bırakıp gitmiş. Dünyanın en haklı sebebi köyleri düşmana değil klanındakilere verecek hali yoktu...

saw50

Acemi
Enes polemiğe gerek yok. Kendi hesabını sattı. Her yazdığında yok vurmadım, vurabilirdim diyor. Senin hesabı sattığın adamlar vurdu aslan, tokadı vurduk yolladık. Diğer arkadaşların da düşmana köylerini bıraktı. Onlara da tokadı vurduk yolladık. Kuzenime laf da etmişsin. Senin köylerin doluyken, gelen fake e bile ağlarken biz arayla köy tuttuk ses etmedik. Her yazdığında forumu ağlama duvarına çeviriyorsun. Git başka dünya forumunda ağla, anladığım kadarıyla her dünya ağlayacak bir şeyler bulmuşsun.

Desolate boy

Baltacı
Enes saçma sapan konuşma eko nun şifre de vb vardır teli var EKO ya hasan sizi vur dese idi eko direk vururdu uğraşmam kimsenin derdi ile benim olayımda belli uğraşamam diye bana mis atılmış vb ekran görüntüsü attılar o zmn ara vb atın diye bakıcı verdim yok hesabı sattın vb gibi kendinizin bile inanmadığı sefa ile konuşmam da son olarak birbirimize laf söylemeyelim dedi tmm dedim ama burada Moğol ile ilgili laf söz gelmesine izin vermem Enes çok basit sonuç olarak biz sab olarak başlamadık kalp krizi vb bir dünya olay anlatıldı vb öyle birşey var yok neyse ne bende bırakacağımı bir dk daha kimse için yastık olamam diye banane barzo cin kudret birbirini yiyorsa yesin veya yanlış anlamada benim bıraktığım dünya da WhatsApp ta sizin yüzünüzden sab arkandan böyle böyle yaptı dedi diye yemediğim laf mı kaldı cini sattılar herşeyi hasan yaptı mı ne demişsiniz kusura bakmayın kimse için adımı kötüye çıkaramam sizin arkadaşlarınız da vardı sizede gidiyor idi mesajlar ama hala Moğol ile ilgili kötü paylaşım yapılırsa yazarım sadece harita bakmaya geldim ama göremedim kim ne yaptı diye inşallah hak eden kazanır sefa kırsada seni hala severim Enes ama Moğol ekibi w16 tidan beri var üyeleri örnek a barzonun savunma komutani yavuz abi gibi sadece toplamak zor olduğu için belki bütün üyeleri bir dünyaya toplarız. Ama Moğol la ilgili kötü birşey duymak ayıptır.sefaya iletir isen bizim olmadığımız dünya da bizimle ilgili yazı yazılması ki haklı sebebler ile bıraktık ayıptır.

Boş yazılar ve bilgiler yazıyorsun Hasan o zaman da söyledim cin dc sine girdiğinde sana farklı anlatılmış herşey onu anlıyorum. Kimse yapılan olayları senin üstüne atmadı yapılan tüm diplomasi hamlelerini Otoban faresi ve ben yaptım diye de yazdım burada. Kuzenim ile ilgili sağlık problemini bile birşeylerden kaçmak için kullandığını düşünerek yazmışsın insani duygularınızın eksikliğine veriyorum. Moğol klanının adına değil 2 isim adına konuştum zaten burada sago ve sen.
Hesabı ne şekilde teslim ettiğin artık umrumda değil. Kimseye yastık olduğumuz bir durum yok şuanda belliki kendi köylerine bakmışsın haritada ama sal(t)dığın Cin klanında göremediğin için kim ne yapmış anlayamadın. Olmadığın dünyada fikirlerini yüzelsel boyutta ithamlarda bulunmadan yazarsın artık. Haklı şekilde bıraktığın duruma da anca sen inandırırsın kendini. He ayrıca lütfen rica ediyorum beni sevme ihtiyacım yok beni bu duruma sokan bir insana.

uyznlar

Ağır Atlı
Adamın üstüne niye gidiyorsunuz canım gayet medeni bir şekilde hesabını düşman klana bırakıp gitmiş. Dünyanın en haklı sebebi köyleri düşmana değil klanındakilere verecek hali yoktu...
bu adam jamiryu ne zaman uzun yazılar yazsa birilerini satıyor pardon medeni bir şekilde düşman klana bırakıyor :D şuan nerde oynuyor dikkat etsinler :D

Jamiiryuu

Kılıç Ustası
Enes polemiğe gerek yok. Kendi hesabını sattı. Her yazdığında yok vurmadım, vurabilirdim diyor. Senin hesabı sattığın adamlar vurdu aslan, tokadı vurduk yolladık. Diğer arkadaşların da düşmana köylerini bıraktı. Onlara da tokadı vurduk yolladık. Kuzenime laf da etmişsin. Senin köylerin doluyken, gelen fake e bile ağlarken biz arayla köy tuttuk ses etmedik. Her yazdığında forumu ağlama duvarına çeviriyorsun. Git başka dünya forumunda ağla, anladığım kadarıyla her dünya ağlayacak bir şeyler bulmuşsun.

Siz hesap silecek iken size Şişmanoğlunu gönderen aklıma tüküreyim hep yavuz abi yüzünden oyuncu oldunuz yok tokatlayıp gönderdik vb hakket Buğra abinin dediği kadar varmış sizin hiçbirinizin askeri puanı benim yarım kadar deil iken 3 kanattan op karşılar iken üzerine daha sizin cine verdiğiniz köyleri peşleyecez diye kamiler gitti o otoban faresi köylerini doldurup üst sınırı cin hallaç pamuğu gibi attığın da cin e karşı da genel forum da ve oyunda biz vardık karşı laf söyleyen bırakacak gibiyiz dediğinde Diablo ocean cin 3lü op yapar iken jargonun köyleri düştü ki savunma birincisi oldu idi biz defli kesiyor idik cini sorun ortada dalavere dönmesi yoksa Bizim misyonumuz Diablo ile savaşımiza karışılmasi idi yoksa ne barzo ne cin için geldik Moğol olarak kimin geleceğini bile bilmiyor idik hatta bize gelen bütün teklifleri biz red etmesini bildik ama Enes'in dediği gibi kendi yaptığımız gizli anlaşmaları jamiiryuu yaptı demedik bende diyorum Buğra abi neden bene bizi sattınız diyor diye kusura bakma saw50 biz siz deiliz birini satalım itiraf ettiği gibi satanlar belli Moğol adını anmadan önce destur çek sen bizene kim kapatırsa kapatsın satan sizsiniz cinle anlaşıp giren de dünyaya siz idiniz cin yıkılmış umrumda deil sonuç olarak biz cine de söz vermedik sadece sefa nin gruptan çıkması neden çıktın diye sorduğum da aydınlatmaması yüzleşme grubunda bizde son noktayı koymaya sebeb oldu yakamasi23 ten canını istesem verir çok sağolsun biz sizi vurmak istesek cinle anlaşıp sefa lar cezali iken silmeyi düşünür iken vurur idik ağlata ağlata seni uğurlardik bu dünya dan ama kimsenin ekmeğine yağ sürmeyecez dedim saldırı çıktığınizi mis attığınızın ekran görüntüsü duruyor hala o yüzden önce kurucuların dan öğren anladın.

Desolate boy

Baltacı
Hasan dışardan anlatılanları kurgulamış kendi doğrun yapmışsın helal olsun olayların bizzat içinde olmasam inanırdım belki. Moğol klanına yazı yazılmıyor direkt bireye yazılıyor yazılar fakat kendi suçunun farkında olduğundan o şekilde savunarak üstte çıkmaya gayretin takdire şayan. Kesim puanını sorguladığın adamlar seni geliştirdi birçok köyün arkasına mis attın sadece. Oyunculuk yeteneği herkesin farklıdır sınıflandırabilecek nitelikte değilsin. Köylerini salmışken düşen köyleri gördüğümüzde oturup izlememimizi beklemen mis çıktığımız için bizi yargılaman da mükemmel ayrıca. Senin götürdüğün teklifleri de biliyoruz da o dönem beraberiz diye laf etmedik sana halbuki baştan kesmemiz gerekiyormuş biletini bilemedik. Neyseki çok düşünceli olduğunuzdan kimsenin ekmeğine yağ sürmeyip hesaplarınızın başında durdunuz :), durmasanız nasıl cin o kadar köy alırdı dimi nasıl klan değişip sav atardı. Cin ile anlaşmamı bozdum evet haritama karıştı haritasına karıştım. Yaptığımı da açıkça belirttim forumda da yazdım. Senin üstüne atıldığını söyleyen kişi seni o şekilde kullanmış işte bunu idrak ettiğinde gel bi daha.

*BloW

Okçu
Siz hesap silecek iken size Şişmanoğlunu gönderen aklıma tüküreyim hep yavuz abi yüzünden oyuncu oldunuz yok tokatlayıp gönderdik vb hakket Buğra abinin dediği kadar varmış sizin hiçbirinizin askeri puanı benim yarım kadar deil iken 3 kanattan op karşılar iken üzerine daha sizin cine verdiğiniz köyleri peşleyecez diye kamiler gitti o otoban faresi köylerini doldurup üst sınırı cin hallaç pamuğu gibi attığın da cin e karşı da genel forum da ve oyunda biz vardık karşı laf söyleyen bırakacak gibiyiz dediğinde Diablo ocean cin 3lü op yapar iken jargonun köyleri düştü ki savunma birincisi oldu idi biz defli kesiyor idik cini sorun ortada dalavere dönmesi yoksa Bizim misyonumuz Diablo ile savaşımiza karışılmasi idi yoksa ne barzo ne cin için geldik Moğol olarak kimin geleceğini bile bilmiyor idik hatta bize gelen bütün teklifleri biz red etmesini bildik ama Enes'in dediği gibi kendi yaptığımız gizli anlaşmaları jamiiryuu yaptı demedik bende diyorum Buğra abi neden bene bizi sattınız diyor diye kusura bakma saw50 biz siz deiliz birini satalım itiraf ettiği gibi satanlar belli Moğol adını anmadan önce destur çek sen bizene kim kapatırsa kapatsın satan sizsiniz cinle anlaşıp giren de dünyaya siz idiniz cin yıkılmış umrumda deil sonuç olarak biz cine de söz vermedik sadece sefa nin gruptan çıkması neden çıktın diye sorduğum da aydınlatmaması yüzleşme grubunda bizde son noktayı koymaya sebeb oldu yakamasi23 ten canını istesem verir çok sağolsun biz sizi vurmak istesek cinle anlaşıp sefa lar cezali iken silmeyi düşünür iken vurur idik ağlata ağlata seni uğurlardik bu dünya dan ama kimsenin ekmeğine yağ sürmeyecez dedim saldırı çıktığınizi mis attığınızın ekran görüntüsü duruyor hala o yüzden önce kurucuların dan öğren anladın.
Olm sen neyin kafasını yaşıyosun adamlar tartışmışız hakaretler edişmiş düşmanız artık tutmuş grup açıp alıyosunuz sonra çıkınca da yok niye çıktın. Niye durayım durmam için sebeb ne. Sen erkek ol azcık da cin savaşını ben istedim desene ilk günden beri erkeklik yapıp atar yapıyodun Diablo savaşımıza karışıyolar köyleri Alıcaktık ziyaret ettirdiler savaşıcaz diye. Neyse ne anlatıyosam. Mümkünse cvp yazmana bile gerek yok sana göre beni suçlayabilirsin beni gram ilgilendirmiyo açıklama yapmaman için ben haksızım diyorum burdan . Cinimde yanına yolluyoruz gidin başka dünyada beraber girin sonra onları da satıp düşmana köy falan verirsin yaptığın en iyi iş . Moğol klanına da laf kondurmamaya çalışmışsın yok saba vurmadım falan filan. Dünyaya Sana vurmaya senin dibine ışınlandığımda wp den direk mesaj atan ben değildim kardeşim önceki dünyalarda beraber oynadık birleşelim cart curt diye. Ben sana acıdım da vurmadım sen kimsin de bana vurucaktın. Yüreğin yetip de kami atamazken enesle biz size kami atıp da becerip boş köye mis atıp köy alıyodunuz. Gelmiş bide bize vurmaktan bahsediyosun. Vursan çok bişe yapabilecekmiş gibi. Neyse dediğim gibi mümkünse bişe yazma da milletin vaktini çalma herkes tanıyo seni zaten yazıp da kimsenin fikrini de değiştiremiyon yazık sana

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Boş boş :)
Oyun bitti
Benide suçlu duruma girdim ve oyundan soğudum köyümde 45 mis var ama boş boş ;)

akifS*

Hafif Atlı
Seni noktalama işareti kullanmaya davet ediyorum üstat. Haklı mısın haksız mısın anlayıp tepki veremiyoruz :D

saw50

Acemi
Anladım ki seninle herhangi bir seviyede konuşulmaz. Madde madde son kez yazıp bir daha yazmayacağım.
1. Yavuz kim bilmem, sen benim oyunculuğumu değerlendirecek kapasite ve karakterde zaten değilsin.
2. Otoban faresinin köyleri hiç bir zaman dolu olmadı. Benim de olmadı. Hızlı asker kaydırarak kestik biz. Burada otobanın köyleri dolu diyen herkes yalancıdır. Adam benim kuzenim o dönem köylerini gayet iyi biliyorum. Birlikte koruduk.
3. Klanın kurucularındanım, hatta ekibin kurucularındanım. Her şeyden haberim var.

Ne sen ne de ekibin doğru olanı yapmadın. Düşmana verdiğin köyler yine ekibimiz bünyesine katıldı, sen her dünyada yerini daralttın. Oyun oynanır, kazanılır kaybedilir. Kendini daha fazla rezil etme.

Jamiiryuu

Kılıç Ustası
Olm sen neyin kafasını yaşıyosun adamlar tartışmışız hakaretler edişmiş düşmanız artık tutmuş grup açıp alıyosunuz sonra çıkınca da yok niye çıktın. Niye durayım durmam için sebeb ne. Sen erkek ol azcık da cin savaşını ben istedim desene ilk günden beri erkeklik yapıp atar yapıyodun Diablo savaşımıza karışıyolar köyleri Alıcaktık ziyaret ettirdiler savaşıcaz diye. Neyse ne anlatıyosam. Mümkünse cvp yazmana bile gerek yok sana göre beni suçlayabilirsin beni gram ilgilendirmiyo açıklama yapmaman için ben haksızım diyorum burdan . Cinimde yanına yolluyoruz gidin başka dünyada beraber girin sonra onları da satıp düşmana köy falan verirsin yaptığın en iyi iş . Moğol klanına da laf kondurmamaya çalışmışsın yok saba vurmadım falan filan. Dünyaya Sana vurmaya senin dibine ışınlandığımda wp den direk mesaj atan ben değildim kardeşim önceki dünyalarda beraber oynadık birleşelim cart curt diye. Ben sana acıdım da vurmadım sen kimsin de bana vurucaktın. Yüreğin yetip de kami atamazken enesle biz size kami atıp da becerip boş köye mis atıp köy alıyodunuz. Gelmiş bide bize vurmaktan bahsediyosun. Vursan çok bişe yapabilecekmiş gibi. Neyse dediğim gibi mümkünse bişe yazma da milletin vaktini çalma herkes tanıyo seni zaten yazıp da kimsenin fikrini de değiştiremiyon yazık sana

Sefa elbet denk geliriz ben senin 45 teki oyununu da biliyorum Erhan abinle 50 klan kurduğun ben gayet net idim bene gizli hangi teklif gelmiş Enes in dediği arkanızdan ne iş yapmışım saçma sapan konuşup benim kafamı attırma suç cin de siz banlı iken jargon tarafına girmesi suç bizde. Ramazana sizin hesapların bakıcılığını aldırıp ara atmamız suç bizde yalnız biz dip dibe diplomasi de sizi seçtik diye metin bile nt zt de bizi seçmediniz diye biz yola çıktığımız kimseyi satmadık senin seyfo61 gibi sonra köylerini biz kurtardık ama bir köy için benim oyuncumun köyü size hakaret eden üyenin köylerini dahi toplattim keşke burada hesap sil yapacağınız zamanki olsanız korkudan siz foruma giremediğiniz de cine karşı biz gene burada idik arkana sav alıp ta konuşmak size yakışır çakılı def ile ben o zmn da dedim hatta sen gizlice NT zt Cartel ile anlaşıp bize vurup size vurmaz iken sana söyledim sefa hatanı kabul eden sen idin gelmiş burada ayak yapıyon hala aynı ayaklara devam biz size vurmuş olsa idik bütün ekip cinle anlaşıp ne siz vardınız Diablo ile arayı birleştirip hem barzo ya hemde kudretin aleyhine iş yapacak idik senin için deil barzo savunma komutani yavuz abi için reis için vurmadık yoksa senin o otoban faresini elbet yakalarım bir dünya da kendine def cekipte ağlama diyen sonra cin üst sınırı hallaç pamuğu gibi atınca genel foruma dahi giremeyen hatta neydi o bana gelecekler genel forumda çok atıp tuttum diye defletip tek köyüne bile mis gelmedi idi demi hiç umrumda deil Moğol olarak zevkine girdiğimiz dünya da kimsenin çıkarları için oyun oynamadık keşke anlaşmayı kabul etmeyip cin tarafından silinmiş olsa idik yok cin sizi vuracak Diablo ile ortak Moğol u aradan çıkarın vb demese idin benim sorunum sefa Buğra abiye karşıda vuracam dedi isem sileneceksem bile vurmak arkadan iş çevirme bizim için yenmek yenilmek deil sözümüz yere düşmesin sen bunu anlayamıyorsun bizim WhatsAp grubunda oyuncun vardı bilerek atmadım millet senin yüzünden sefa seni uyutuyor diye neler yazıldı hala burada boş boş atma kusura bakma kimsenin yastığı veya maşası vb yaptırmam Moğol u kendin okuduğun şeyleri sadece tek birşey Buğra abi böyle böyle dedin diyecek idin tek kelime bile yazmadan biz senden sonra Buğra abiye sorduk bir saat sonra grubu dağıttık kalp krizi geçirdim yok hastanedeyim vb sadece ablasını isteyeceklerdi dedim otoban faresine güvendin bizi kaybettiğini söyledim ama dikkat et her dünya böyle arkanda def bulamazsın dip not cin ile konuşup dünyaya gelmedik Ansızın başlama kararı alıp nasıl olsa siliniriz dedik 20 kişi sonuç bütün dünya üzerimize oyun çizdi bizde bıraktık çoğu köy de bu arada NG ittifakın a kaldı oyuncu hala sanki bütün Moğol cin e köy bırakmış gibi algı yapmayın sago da Diablo ya söz vermiş fake bile atılırsa hesabı veririm diye savaşmaya devam etmek isteyen vb olduğu için sago da köylerini verdi . Yakamasi23 ünde şifresini bulup giremez idim üşendim ben bakıcılığı cinden birine attım eko da dükkan açtı idi kim alırsa alsın dedik yani boşuna algı yapma kim kapatırsa kapatsın sonuçta moğol veya ng olarak bizim kapatamayacağımız belli idi Burak abi ne kadar cinden sonra barzo ya en büyük rakip biziz desede sav bulamayan bölgeden barzo kudret ikilisine şimdiden tebrikler cin siler ise bizi ilgilendirmez
Kimseyi satmadık arkamızdan kimse laf söyleyemez.

Desolate boy

Baltacı
Sefa elbet denk geliriz ben senin 45 teki oyununu da biliyorum Erhan abinle 50 klan kurduğun ben gayet net idim bene gizli hangi teklif gelmiş Enes in dediği arkanızdan ne iş yapmışım saçma sapan konuşup benim kafamı attırma suç cin de siz banlı iken jargon tarafına girmesi suç bizde. Ramazana sizin hesapların bakıcılığını aldırıp ara atmamız suç bizde yalnız biz dip dibe diplomasi de sizi seçtik diye metin bile nt zt de bizi seçmediniz diye biz yola çıktığımız kimseyi satmadık senin seyfo61 gibi sonra köylerini biz kurtardık ama bir köy için benim oyuncumun köyü size hakaret eden üyenin köylerini dahi toplattim keşke burada hesap sil yapacağınız zamanki olsanız korkudan siz foruma giremediğiniz de cine karşı biz gene burada idik arkana sav alıp ta konuşmak size yakışır çakılı def ile ben o zmn da dedim hatta sen gizlice NT zt Cartel ile anlaşıp bize vurup size vurmaz iken sana söyledim sefa hatanı kabul eden sen idin gelmiş burada ayak yapıyon hala aynı ayaklara devam biz size vurmuş olsa idik bütün ekip cinle anlaşıp ne siz vardınız Diablo ile arayı birleştirip hem barzo ya hemde kudretin aleyhine iş yapacak idik senin için deil barzo savunma komutani yavuz abi için reis için vurmadık yoksa senin o otoban faresini elbet yakalarım bir dünya da kendine def cekipte ağlama diyen sonra cin üst sınırı hallaç pamuğu gibi atınca genel foruma dahi giremeyen hatta neydi o bana gelecekler genel forumda çok atıp tuttum diye defletip tek köyüne bile mis gelmedi idi demi hiç umrumda deil Moğol olarak zevkine girdiğimiz dünya da kimsenin çıkarları için oyun oynamadık keşke anlaşmayı kabul etmeyip cin tarafından silinmiş olsa idik yok cin sizi vuracak Diablo ile ortak Moğol u aradan çıkarın vb demese idin benim sorunum sefa Buğra abiye karşıda vuracam dedi isem sileneceksem bile vurmak arkadan iş çevirme bizim için yenmek yenilmek deil sözümüz yere düşmesin sen bunu anlayamıyorsun bizim WhatsAp grubunda oyuncun vardı bilerek atmadım millet senin yüzünden sefa seni uyutuyor diye neler yazıldı hala burada boş boş atma kusura bakma kimsenin yastığı veya maşası vb yaptırmam Moğol u kendin okuduğun şeyleri sadece tek birşey Buğra abi böyle böyle dedin diyecek idin tek kelime bile yazmadan biz senden sonra Buğra abiye sorduk bir saat sonra grubu dağıttık kalp krizi geçirdim yok hastanedeyim vb sadece ablasını isteyeceklerdi dedim otoban faresine güvendin bizi kaybettiğini söyledim ama dikkat et her dünya böyle arkanda def bulamazsın dip not cin ile konuşup dünyaya gelmedik Ansızın başlama kararı alıp nasıl olsa siliniriz dedik 20 kişi sonuç bütün dünya üzerimize oyun çizdi bizde bıraktık çoğu köy de bu arada NG ittifakın a kaldı oyuncu hala sanki bütün Moğol cin e köy bırakmış gibi algı yapmayın sago da Diablo ya söz vermiş fake bile atılırsa hesabı veririm diye savaşmaya devam etmek isteyen vb olduğu için sago da köylerini verdi . Yakamasi23 ünde şifresini bulup giremez idim üşendim ben bakıcılığı cinden birine attım eko da dükkan açtı idi kim alırsa alsın dedik yani boşuna algı yapma kim kapatırsa kapatsın sonuçta moğol veya ng olarak bizim kapatamayacağımız belli idi Burak abi ne kadar cinden sonra barzo ya en büyük rakip biziz desede sav bulamayan bölgeden barzo kudret ikilisine şimdiden tebrikler cin siler ise bizi ilgilendirmez

Yav he he diye bir tepki var ya hani onun tam yeri :) Sensin Hasan en büyük sensin tamam inandık sana

*BloW

Okçu
Valla arkanızdan gayet de laf söylüyoruz. Karşılaşsak ne olacak başka dünyada çok merak ediyorum ne halt yapabilecen senin oyununu herkes biliyor. Kafan atsa ne olacak reelde hanginiz bana bişe yapabilecek güce sahipsiniz. Boş laf kalabalığı yapma w61 de hucumu sat senden beklentileri boşa çıkarma hadi bakalım

Bu zamana kadar foruma hiç yazı yazmadım bu ilk olacak. Bu yazıyı da senin boş, gereksiz yazılarına cevap vermek için yazmıyorum. Türkçeyi daha fazla katletmene gönlüm razı değil rica ediyorum kendini anlatacaksan noktalama işaretlerini kullan ve kendini devrik olmayan cümlelerle ifade etmeye çalış. Sana eğitim veren hocaların şu yazılarını görse kahırlarından ölürler.

sim1907

Mızrakçı
Sefa kime ne sattık
Şişmanoğlu Ramazan hasan sefalar seni yiyor deyip gördüğün WhatsApp grubunda konuşmalar var Buğra abi ile ortak grup kurulduğunda neden WhatsApp grubundan kaçtığını sorduğum da yok Diablo ile bir olun moğolu aradan çıkarın vb yok abi bütün görüşmeleri hasan yaptı barzo ile insan herif olur yaptığının arkasında durur
Kime geliyorum ben ve tayfası burada yazmış kendisi bilmem ellerinde bir tek askerleri kalmamış idi buradan sallayan onlar için üyelerim oyunu bıraktı oyundan soğudu
Cin barzo vb kim kapatırsa kapatsın biz yastık savaşı olmayacaz biz bırakır iken köylerinixde asker daha yeni geliyor idiki biz size vursa idik sefa şuanda burada konuşacak yüzün olmaz idi herkesin köylerinde op öncesi ful idi ve dip dibe 45 dk dan köy lerinizi.kurtaramaz idiniz
Yavuz abinin hatrına sildik Buraya yazsın ben bir karar aldıktan sonra bütün barzo beni arasa ne olur ben oyun hayatım boyunca kimseyi satmadım alevere cevirmedim NT zt tarafından teklif geldiğindede 4 klan güneyde cokuz sab ı vuralım aradan çıkaralım dediklerinde senle konuştum aynı teklif sana gelirse diye senin karakteri kuruş olan otoban faresi nin bana ağlama def gelmiyor ise diye ocean cin Diablo ortak opa geldiğin de kendim zaten köy vermedim de hesaplara adam buldum hatta siz yoksunuz diye savli hesaplariniz dan ara atsın diye ramazan ı yolladım ki 30 köy kadar ara attı bir opta askeri kalmadı hesap silecek iken büyük ihtimalle biz hesap silecez dediğin de Enes silmeyin bir yolunu buluruz diyen de jamiiryuu idi biz Moğol olarak eğlenmeye geldik kalabalık vb toplanmaya da gelmedik ama kimse kusura bakmasın arkamızdan iş ceviremez ve sizede vurmadık vefa önemli bir şey banane sen cine köy vermedi isen veya cin sizi yıktı ise bizde blöf yok sözümüz ağızdan çıktı ise neyse odur.
Hacı boş boş konusmussun. Asıl meseleye gelsene sen köyleri peşkeş çektin mi cekmedin mi?

Jamiiryuu

Kılıç Ustası
Valla arkanızdan gayet de laf söylüyoruz. Karşılaşsak ne olacak başka dünyada çok merak ediyorum ne halt yapabilecen senin oyununu herkes biliyor. Kafan atsa ne olacak reelde hanginiz bana bişe yapabilecek güce sahipsiniz. Boş laf kalabalığı yapma w61 de hucumu sat senden beklentileri boşa çıkarma hadi bakalım
Sefa en son sene 45te verdiğim hesap gelir gözüme op sonrası defler bitti eridi dediğin
Hala boş tatava peşindesin hala aynısın
Kalp krizi geçirdim ulaşamazsınız sefa def gelmemiş kendine otoban çekmiş defi uğraşmam salarim köyleri cine dediğim de nerede idi aklınız bizde blöf yok bir söz çıktı ise ağzımızdan yaparız Sefa bunu anlamak yok reelle ilgili laf etme en son birini aldırıriz dedik.diye ban yedik inşallah kapatırsınız ama kendini koyup söz verme senin verdiğin söz yüzünden herkes lafıni etti grupta da kendin daha iyi biliyon.