MOĞOL Klanı

whisper*

Baltacı
1-)Ben hiçbir zaman jamiiryuu kardeşim benim demedim öncelikle bunu belirteyim karakter sıkıntınız diye bana laf atamazsınız lafınızı bilin lütfen karakteri sizden öğrenecek değilim.
2-)Kendi klanimda diye bir adamı sevmek zorunda değilim sonuçta yönetimden değilim ve herkesi sevmek de zorunda değilim
3-)Bir adamın konuşmalarından zaten belli oluyor neyin ne olduğu, pre karsiligi olduğunu söyledi diye de biliyorum zaten ayrıca kandırılma olayı filan yok ortada asıl sizin fikirlerinizin dönmekte üzerine yok hasan konusunda önce kendinize bakınız.

Skinny Pete

Okçu
Hepinizi banlayacaklar şimdi az kaldı :) Beyler bizi alakadar etmez jamiryunun naptığı heleki bu konuda cine atılacak bir şuçta yok.Suç aranacaksana jamiryuda kendisi beni arayıp köyleri salacam diyodu.Kendine zemin hazırlayıp suçuda Sefa abiye atıp gitti.Bence boşuna iki taraf birbirini suçluyor.Gerek yok böyle şeylere

whisper*

Baltacı
Biz suçlamıyoruz ki cini hayırlı olsun dedik :)
Hasanın yaptığını konusuyoruz zaten kendi kendilerine de suçlanıyorlar sözlerinden cikardigim bu,onu da anlamış değilim Hasan'ı savunmaya çalışmaları garip :D

Deleted User - 848890561

Ziyaretçi
Cin yine bi oyunlar çeviriyor dikkat etmek lazım