Mka :D

• Konuyu başlatan DeletedUser60371
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60371

Ziyaretçi
Silen herkes uğraşmam tatil yapacam diyor arkadaş neden yazın başında dünyaya girdiniz o vakit yazık oyuncuların emeklerine

Neyse başarılar iki tarafada

1 klanla savaşmıyorsun eror ile savaşsak kafa kafaya kapışırız ama arkadan akbaba aile vurunca olaylar değişti :)

DiOny SoS

Hafif Atlı
1 klanla savaşmıyorsun eror ile savaşsak kafa kafaya kapışırız ama arkadan akbaba aile vurunca olaylar değişti :)

Bakın kaçırdığınız yer şurası ışte bunları sadece siz yapıyorsunuz gibi konuşuyorsunuz fakat error siz savaş açtığınız zamanda anti ilede savaşıyordu antta savaştan çıkıp s.a. yapmamıştı sanırım onlarlada savaşıyordu. Adamlar ant ile s.a. sını yaptı kendilerini yormadı sizde bu şekilde bir çıkış aramak yerine siler gideriz diyorsunuz direk

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Bugüne kadar müttefik olmamıza rağmen ortak bir asker organizasyonu yapmadık sizle.En başından beri macera klanları MK bizim klan diyip ve MK dan maceraya destek gelince siz tarafınızı çoktan seçmiş oluyorsunuz.
Şuan Akbaba dedigin klan savaşa girdi diye burda aglamayı bırak oyununa bak bence.
Bizde savaşıyoruz bizede tatil bizede yaz.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Silen herkes uğraşmam tatil yapacam diyor arkadaş neden yazın başında dünyaya girdiniz o vakit yazık oyuncuların emeklerine

Neyse başarılar iki tarafada

Her dünyayı takip edebilecek kadar işsiz nasıl olabiliyorsun kanka anlatsana biraz :p :D

DeletedUser60371

Ziyaretçi
Bugüne kadar müttefik olmamıza rağmen ortak bir asker organizasyonu yapmadık sizle.En başından beri macera klanları MK bizim klan diyip ve MK dan maceraya destek gelince siz tarafınızı çoktan seçmiş oluyorsunuz.
Şuan Akbaba dedigin klan savaşa girdi diye burda aglamayı bırak oyununa bak bence.
Bizde savaşıyoruz bizede tatil bizede yaz.

boş yapma bak çorbana

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Mk klanı hesap siliyormuş 3 gün önce savaş açıp 3 gün sonra hadi siliyoz ne güzel iş :D

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Hayır ne icraatim olacak bu opa katılamadım , diğer opa niyetleniyodum o kadar dayanamadınız . Haklısın burda icraat yapamayan ben oluyorum :)

DeletedUser12190

Ziyaretçi
boş yapma bak çorbana

1gEYnA.jpg

Yenilen rakiplere bakınca bizim fazla birşey yapmadığımız ortada Error'a gücümüz yetmiyor diyemeyip millete laf atıp hesap silecek olan bir kişi daha..Fazla üzülme w42 yakında açılıyor diyolar :)