Misyoner Güçlendirici

• Konuyu başlatan DeletedUser63568
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser63568

Ziyaretçi
Konuyu özetlemek gerekirse *destroyerm profilinde raporun orjinali mevcut.​

[url=https://hizliresim.com/Y605Vj]
[/URL]

Bu konu daha önce açılmış fakat hemen başlık kilitlenmiş. Gerekçe olarak da destek sistemini karalayan başlıklar açılmayacakmış . Ticket sisteminden sorunu halledecekmişiz.​
Ticket zaten atıldı. Cevap olarak anormal bir şey olmadığını normal olduğunu söylediniz. . Bu açıklama bizce yetersiz. Normal olanla anormal olanı ayırt edemiyoruz. Böyle bir özellik yok diye biliyorduk ki 4 klanlık hiç bir oyuncumuza denk gelmedi bu özellik. Varsa bu özelliği nasıl elde ediyoruz. Yoksa bu arkadaş nasıl elde etmiş. Sistemden kaynaklı bir hata veya açıksa bunu kullanan arkadaş neden yönetime bildirmemiş. Tatmin edici bir açıklama bekliyoruz. Günde saatlerimizi ayırdığımız oyunu neden karalamak için çaba harcayalım böyle bir şey yapsak kendimizle çelişiriz. Fakat bu konu oyunun adalet sistemini zedeler. Düzgün bir açıklama istiyoruz.

ek1: 5 misle köy alamayan adamlar var oyunda bu ne la :)

DeletedUser66258

Ziyaretçi
Banada geldi misyoner arttırma envanterdeydi kullandım nedir yani

**Küvet**

Yasaklı
bazı oyuncuların envanterine misyoner güçlendirici düştü, bunu mikail abide biliyor bizim klandada birinde vardı, ogece mikail abiye discordda belirtmiştim hatta bunu. şaşırılacak bir durum yok ki. misyoner güçlendirici bu oyunda olan bir şey

DeletedUser63568

Ziyaretçi
Benim düştüğünden bilgim yoktu. Haktan ona bakarsan bayrak hammadde arttırımı da bu oyunda olan bir şey yani normal mi bu. Bir de bazı oyunculara mı düştü yoksa herkese mi düştü :) Her neyse konu kilit.

**Küvet**

Yasaklı
yok yanlış bilmiyorsam ya playeremo'ya ya da ryaan cooper'a düşmüştü. sana bile düşmüş olabilir 3ünüzden birine düştü diye hatırlıyorum çünkü :D :D

her klasik başında olan bir şey bu, kimine envanterinde köy taşımadan fazlası düşüyor kimine düşmüyor. hile değil yasak bir şey yok. hammadde arttırımı düşen hesaplarda var zaten bu dünyada.. bir köyde bayrak görseydik yaygara çıkarılırdı tabi.. e gelen şey 24 saatlik sonsuz değilki abartılsın bu kadar :p :D

PANDA*

Kılıç Ustası
Neden düştüğünü açıklayayım ama 1 şartım var 1k pre atın :D

PANDA*

rascal125

Ağır Atlı
Ham paketi de denk geliyor.. bu zımbırtıların gelmesinin sebeplerinden biri de casual ile alakalı.. diğer claslarda forumda sormuştum açıklamışlardı da neredeydi unuttum.

Luciferr

Dük
Keşke bana da flama falan düşseydi. Veya ne biliyim %40 hammadde paketi falan. Hem depo basarak puan kasardım hemde 180k dan bi ton maden olurdu. Ne altın basardım be

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Konuyu özetlemek gerekirse *destroyerm profilinde raporun orjinali mevcut.​
https://trc1.klanlar.org/game.php?village=6505&screen=info_player&id=5481178#543;513

Bu konu daha önce açılmış fakat hemen başlık kilitlenmiş. Gerekçe olarak da destek sistemini karalayan başlıklar açılmayacakmış . Ticket sisteminden sorunu halledecekmişiz.​
Ticket zaten atıldı. Cevap olarak anormal bir şey olmadığını normal olduğunu söylediniz. . Bu açıklama bizce yetersiz. Normal olanla anormal olanı ayırt edemiyoruz. Böyle bir özellik yok diye biliyorduk ki 4 klanlık hiç bir oyuncumuza denk gelmedi bu özellik. Varsa bu özelliği nasıl elde ediyoruz. Yoksa bu arkadaş nasıl elde etmiş. Sistemden kaynaklı bir hata veya açıksa bunu kullanan arkadaş neden yönetime bildirmemiş. Tatmin edici bir açıklama bekliyoruz. Günde saatlerimizi ayırdığımız oyunu neden karalamak için çaba harcayalım böyle bir şey yapsak kendimizle çelişiriz. Fakat bu konu oyunun adalet sistemini zedeler. Düzgün bir açıklama istiyoruz.

ek1: 5 misle köy alamayan adamlar var oyunda bu ne la :)
Konunun kapatılma gereği üslup ile alakalıydı.Konuyu bu şekilde açmış olsaydınız gerekli açıklamayı yapacaktım.Lakin oyunda başınıza gelen en ufak bir olayı araştırmadan sormadan direk olarak ekibe yükleme kolaylığına girdiğiniz için sizleri destek sisteminize yolladım.

Cevap veren kişilere teşekkür ederim.
Benim düştüğünden bilgim yoktu. Haktan ona bakarsan bayrak hammadde arttırımı da bu oyunda olan bir şey yani normal mi bu. Bir de bazı oyunculara mı düştü yoksa herkese mi düştü :) Her neyse konu kilit.
Konuyu kilitliyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.