mis ikonu çıkması

**EMİCE**

Acemi
köyüne saldırı geldiğinde etiketleme yapmadan baktığında mis ikonu çıkıyor.aslında balta kılıç casus vs.nedeni de adamın nikinin adında m veya köyünün adında m harfli ile ilgili isim geçmesi.Etiketleme yapmadan çıkmaması lazım.Yoğun saldırı alırken gözden kaçırabiliriz ve etiketleme yaptığımızı sanıp mis zannederiz.Bu hata iki serverda da var. Acilen düzeltilmesi lazım.

DeletedUser57824

Ziyaretçi
Bence oyunun bunu koyması en kötü ihtimali gözetmek gibi bir sebepten dolayı olabilir bana da ilk başta bu bir bug gibi gelmişti ama bilemiyorum

husus

Kılıç Ustası
onlar dinlerini yaymak için kaçak gelen misyonerler sistem fethetmeye değil de tapınak etki alanını azaltmak için gelen misyoner olursa öyle gösteriyordur benim tahminim o yönde kesin konuşmayayım yine de şimdi bana kızarlar ama değiştirmezler olan bana olur

DeletedUser67178

Ziyaretçi
En son ki hızlı sunucuda da aynı olay vardı.

DeletedUser66909

Ziyaretçi
Eğer M harfi geçiyorsa misyoner koyuyor diye biliyorum.Başka birimleri de koyduğu oluyordu.

eMpeaT

Baltacı
Etiketleme sistemi harf ve harf birleşimini tanıyarak simge ataması şeklinde gerçekleşiyor.
Siz premium hesapta bir saldırıyı etiketlediğinizde o anki kalan saldırı süresine göre en yavaş hangi birim olabiliyorsa onu tespit edip, saldırı ismini gelen en yavaş saldırı birimine göre değiştiriyor.
Örneğin;
Koçbaşı,
M,
Balta,
HA,
gibi...
Siz saldırı ismini değiştirdiğinizde maalesef ki etiket de bozulabiliyor. Mesela Misyoner olarak etkiketlediğiniz saldırının ismini gelen kullanıcıyı tanımlamak veya herhangi bir sebeple örnek olarak "Kharesees01" gibi değiştirirseniz, simgesi kHAresees01 içerisindeki ilk yakaladığı HA olacak ve ona göre hafif atlı ikonu çıkacaktır.
Genelde saldırı isminin başında etiketlemek için harfleri ardından koymak istediğiniz spesifik yazıyı eklemek etiketi bozmaz. Ancak bu her zaman geçerli değildir. Kılıç olarak etiketlediğiniz saldırıya "Kılıç" etiketinden sonra yazacağınız bazı şeyler saldırı ikonunu maalesef misyonere çevirebiliyor. Dikkatli olmanızda fayda var.