Mirmidons + Vefa vs Gondikers + Argo + RW + Fury

DiOny SoS

Hafif Atlı
Myrmdna tebrikler bir klanın en güzel direneceği şekilde direndiler vefaya attığı iftiralardan dolayı tebrik falan yok halen daha Truva beklesinler :)

PacmanBegins

Yasaklı
Sağ kıtamıza tebrikler.

Bundan sonra modumuz budur.
rRSekG.png

Mr.Badger

Ağır Atlı
Emeği geçen herkese teşekkürler. Oyun kariyerimde ki son savaşımın bu kadar patates olması canımı sıktı bir nebze. Ötenazi hakkımı istedim bugün destek sisteminden inşallah olumlu dönüş yaparlarda küfür etmek zorunda kalmam :(

RahaT Durmaz

Yasaklı
Cidden çoğu insanın son savaşını veriyor oluşu ve bir nebze direk silmeyerek hırs, azim ve mücadele için MyrmidoNs a teşekkürü borç biliriz ellerinize sağlık beyler. Herkese hayırlı sahurlar

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Silmediler iyi direndiler ve Tebrikler
Ama bazı kişiler iyi köy topladı beleş alarak peşkeş çekildi o köyler kitaya en erken kapama pesindeler bakalım bir hafta sonra birileri hücumu vurur diye seviyorum :)

Deleted User - 5513027

Ziyaretçi
maydonozdaki dostlarımın ve rakip klanda bulunan herkesın verdiği emek için tebrik ediyorum..

Bizde yolun sonuna geldik classik 12 de.. Tüm dostlarıma dünyadaki bundan sonraki savaşlarında başarılar dilerim..
yeni bir Classic te tekrar birlikte olma umuduyla tüm oyunculara başarılar dilerim

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
dünyanın diplomasisi şimdi oluşur ufak ufak.

altta udw-hücum pakt kurup yukarıya saldırır mı? solda maydonozdan kalanlar bu klan paktlarına katılır mı?