Mirmidons + Vefa vs Gondikers + Argo + RW + Fury

InFlames06

Baltacı
Hücuma hizmet ediyoruz yazsan direkt daha iyi olurdu. Eğlenmek demek kafayı kullanmamak değil dostum. Normalde bu işin adabı da budur. Kalabalık klana veya klanlara karşı diğerleri birleşir. Oyun başında bunu çok iyi yaptınız organize olup mirmidonsa saldırdınız ancak şu an bunu yapamıyosunuz. Mirmidonsla o kadar savaştıktan sonra müt olmak zor geliyor sonra da “eğlencesine” bahanesine sığınıyorsunuz. Diplomasi yaparken eğlenilmiyor mu? Herkes saçma hareketlerine bir bahane bulmuş gidiyor. Birisi kazanmak için aynı hareketleri yaparken (ki kendince haklı) kimisi de eğlenmenin arkasına sığınıp birilerine hizmet ediyor eğlenmekle alakasız bi şekilde. Emin ol bu oyunda böyle diplomatlar olduğu sürece eğlenemeyeceksiniz asıl.
başka tarafa ağlayabilirsin tanıyan tanır kafamızı nasıl kullandığımızı bilir dunya elden gıdıyor dıye milleti düşürme çabanızıda anlıyor ve sadece gülüyorum. virüs bttiği gibi silince hesabı ya d mıllet dagılırsa anlarsında bu lafların için yüzün kızarırmı onu bilmem . duymak istiyorsan ben dıyım hucuma hizmet ediyorum biraz olsun mutlu ol.

Maykk

Okçu
başka tarafa ağlayabilirsin tanıyan tanır kafamızı nasıl kullandığımızı bilir dunya elden gıdıyor dıye milleti düşürme çabanızıda anlıyor ve sadece gülüyorum. virüs bttiği gibi silince hesabı ya d mıllet dagılırsa anlarsında bu lafların için yüzün kızarırmı onu bilmem . duymak istiyorsan ben dıyım hucuma hizmet ediyorum biraz olsun mutlu ol.
Biraz gerçekçi ol. Kendini nasıl inandırdın bunlara

agcabay18

Mızrakçı
Bi an biri beddua mı etti diye düşünürken bu bu sahne aklıma geldi dedim burdan video çıkar

DeletedUser70772

Ziyaretçi
Hocam şu videoları daha kısa yaparsanız tadından yenmez sanki, elinize sağlık :D

Myrmidons rakiplerine ve müttefiklerine rağmen bu haritada gayet güzel savaş verdi. Genel forumda farklı amaçlar için farklı şeyler yazanlar olabiliyor, olabilir. Keyif aldık mı aldık. Yeterli ^^