Milli Premium Çekilişi

Milli Premium Çekilişi Yapılsın mı?

• Evet

Oylar: 19 90,5%
  • Hayır

Oylar: 2 9,5%

• Toplam oy kullanan
    21

ßyrock

Kılıç Ustası
Oyunun kendi içinde olacak bir etkinlik gelse? 4 veya 5 haneli bir rakam grubu yazılsa, ödüller yine günümüze oranla benzer olsa, her yılbaşında bu etkinlik yapılsa
tamamen bilene 10k premium puan, bi rakam eksik bilenlere teselli 2k vb. tarzda yapılsa çok da eğlenceli olacağını düşünüyorum, tabi etkinlik 1 hak verse sadece en fazla 3 defa oynansa 2. hak için 50 pre 3. hak için 150pre alınsa bilmiyorum ne düşünürsünüz ama güzel olur diye düşünüyorum tabi çekilişle rakamların belirlenişi canlı vb. bir şekilde yayınlansa yine bi heycan katar :)
bu arada şövalye eşyalarınıda özledik ona özelde bi world çıksa sürekli güzel olurdu

ßyrock

Kılıç Ustası
modum forumdaki etkinliği biliyorum zaten katıldım :) oyun içinde kalıcı bir etkinlik için güzel olacağını düşünüyorum zira herkesin forum hesabı da yok

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Forum etkinliğimize buradan ulaşabilirsiniz.
İyide etkinlikte hata var 2. maddede 1-20 arasında 7 sayı diyor ama örnekler olsun ödüller olsun bildiğin rakam sayısına göre ödül alacağımızı söylüyor.Etkinliği hazırlayanlar umarım rakam ile sayı arasındaki farkı biliyorlardır...

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
modum forumdaki etkinliği biliyorum zaten katıldım :) oyun içinde kalıcı bir etkinlik için güzel olacağını düşünüyorum zira herkesin forum hesabı da yok
Buradaki amaç herkesin forum hesabı olması :)