Mezza :)) tek kişilik ordu :P

• Konuyu başlatan DeletedUser23090
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser23090

Ziyaretçi
yer var mı yıldırım troll
ben seni kabul edecemmi onu sor bir önce beebkler gibi baktım ona :)

çok boş bıraktım ben seni,teklifler falan.gelip benden isteyecekler ;)

Sen uyu havada uçuşuyor hahahhaaaa 2 gündür çok güldüm ama teklif edeni tanıyorum çokkk iyi dayanamadım tamam dedim mikailde kınayı yapacak hatta tutturdu kendime kına yakacam diye :)))

İyi de yıldırım niye çıktı anlamadım ben

Gene gelecek :) o gider başkası gelir bende ziyaretçi bol :))))

DeletedUser39894

Ziyaretçi
sen diyorsan doğrudur.

crespo17.04. tarihinde saat 14:04

klandan ayrılma durumu olmazda :) sıradan biri olsam pusulada gelirdim

Saeros17.04. tarihinde saat 13:56

Merak ettim şimdi. Bize mi geliyorsun :)

Özel yazışmaların buraya aktarılması başını ağrıtır benden demesi..

DeletedUser23090

Ziyaretçi
sen diyorsan doğrudur.

crespo17.04. tarihinde saat 14:04

klandan ayrılma durumu olmazda :) sıradan biri olsam pusulada gelirdim

Saeros17.04. tarihinde saat 13:56

Merak ettim şimdi. Bize mi geliyorsun :)

ahahaa kiskanma pusula disinda gelecegi klan aslinda klanda demeyim gelirse benim yanima gelir :) senle benim aramdaki fark cazibeeee meselesi ahahahaaa bu sozum pusulada cok sevdigim bir kac kisi icinde gecerli hatta isi buyuteyim bazi klanlarla ismi gecen cok kisi var bu oyunda baska klana gitmezler ama ben davet etsem ziyaretime gelirler :))))) yildirimin cani sikildi benle muhabbete geldi kafasini dinledi ve yuvasina gonderdim zaten ben bu dunyada klansiz oynayacagimi belirttim ozellikle aman bir klana gireyim derdim yok dostlarimla ayni klanda olmasakta ki boyle iyi cunku hepsi farkli klanda inan ben oyunda cok egleniyorum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
:) yeter az bir pınçık canın var bir kaç üyenle herkesten çok sesin çıkıyor:D

DeletedUser23090

Ziyaretçi
:) yeter az bir pınçık canın var bir kaç üyenle herkesten çok sesin çıkıyor:D

Hahahahaaaa kıskanma :) ben herkese davet atarsam o pıncık üyen var dediklerin toplu gelse w17 birinciliğine otururum hahaaaa da dengeleri bozmuyorum :))) sen ona dua et

DeletedUser

Ziyaretçi
:) senin varlığın bile benim psikolojimi bozmaya yetiyorken öyle bir hamlede beni Kimse kurtaramaz gibime geliyor:D Sakin ol şampiyon cazibeni kullanma:D

DeletedUser23090

Ziyaretçi
:) senin varlığın bile benim psikolojimi bozmaya yetiyorken öyle bir hamlede beni Kimse kurtaramaz gibime geliyor:D Sakin ol şampiyon cazibeni kullanma:D

Ne o tırstınmı bebeğim dur ben senin hatunu davet edeyim ahahahaaaaa dahada bozayım psikolojini ahahahaha

DeletedUser

Ziyaretçi
Davet etsen ne yazar ben izin vermedikten sonra canım :D geçcen o işleri:D