Mezza :)) tek kişilik ordu :P

• Konuyu başlatan DeletedUser23090
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser23090

Ziyaretçi
Ehühühü yeni klanım kendime hayırlı olsun :D

DeletedUser23090

Ziyaretçi
Ahahhaaa gelmek isteyen çok varda kabul etmiyom :))) hele crespo nolur diyor bende olmaz diyom :)))
Defans kıskanma bak ne güzel takılıyom :D

DeletedUser23090

Ziyaretçi
pusulaya gidersen hafifleri keserim meydanda :)

Ahahahaa crespo sercanın yokluğunda sercancığımı egale etmek için cebelleşiyor ama olmuyor işte :))) sercancımdaha yakışıklı ve güvenilir :p
Tehdit yok :))) bu saatten sonra istesem istediğim klana girerim ama şu anda istemiyorum böyle iyi :)))
Ben kareasa gidecem mikail bana kuruculuk verecek ilk işim onu klandan atmak olacakşimdiki mata hari planım bu :)))))

Ahahahaa crespo sercanın yokluğunda sercancığımı egale etmek için cebelleşiyor ama olmuyor işte :))) sercancımdaha yakışıklı ve güvenilir :p
Tehdit yok :))) bu saatten sonra istesem istediğim klana girerim ama şu anda istemiyorum böyle iyi :)))
Ben kareasa gidecem mikail bana kuruculuk verecek ilk işim onu klandan atmak olacakşimdiki mata hari planım bu :)))))

Kırmızıya alerjim var ;)

DeletedUser23090

Ziyaretçi
Ahahahaa gel kırmızı olmaya gerek yok :))) köyler sağlamda ama haberin olsun :)))

DeletedUser

Ziyaretçi
başarılar abla:D sen tek yetersin alayına:D pusula savaşında seni mutlak güç olarak yanımızda görmek istiyoruz Yıldoyu kabul etme:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Onursal başkanı olaraktan teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için :D