Meyhane

• Konuyu başlatan DeletedUser67275
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Ne çivisiymiş söylede ben de bileyim :p

Şöyle özetleyelim mesela burada herkesin yaptığına bir eleştiri bir duyar kasan biri olarak.

İçinde bulunduğun klandan çıkıp bir gece vurduktan sonra bu karaktere sahip biri olmadığın kararına vardım. O yüzden boşver başkaları eleştirsin böyle şeyleri biz silene kadar takıl 47de oyununu oyna forumda da eğlencene bak.Ahlak ve karakteri bırak sahip olan kişiler savunsun burada

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Şöyle özetleyelim mesela burada herkesin yaptığına bir eleştiri bir duyar kasan biri olarak.

İçinde bulunduğun klandan çıkıp bir gece vurduktan sonra bu karaktere sahip biri olmadığın kararına vardım. O yüzden boşver başkaları eleştirsin böyle şeyleri biz silene kadar takıl 47de oyununu oyna forumda da eğlencene bak.Ahlak ve karakteri bırak sahip olan kişiler savunsun burada

Duyar kasmaya neden ihtiyaç duyayım.Oyun strateji oyunu stratejik bir hamle yaptık ve bu hamlenin yapılması ne ahlak ile ne karakter ile bağdaştırılabilir. Yok bu etik değildi şöyleydi böyleydi. Burda strateji oyunu oynuyoruz. Ahlak veya karekter sorgulayacaksak önce kendinizden başlayın lütfen. Ben bu platform da birisinin ne ailevi değerlerine hakaret ettim ne ekmek teknesiyle ne de yaşı ve dış görünüşüyle dalga geçtim. İsko zamanında burda oyunun oyun olduğunu unuttuğu zaman yi*it'in ailevi değerlerine hakaret ettiğinde gelip onun ve klan adına özür de diledim. Bunu başkalarının gözüne girmek için yada duyar kasmak için yapmıyorum. Ama sen hala diyebilirsin sen burda duyar kasıyorsun diye. :)