Meteor Forever!

cixcocukcan

Okçu
BUTUN DUNYA DUŞMAN OLDU VURUYOR BİDE SATAŞMALAR DALGA GEÇMELER VE HALA TRUVA ATTİYORSUNUZ BİRDE GELMİŞ BURDA BOŞ BOŞ LAF SOKUYORSUNUNUZ BİZ YİLMİCAZ BUNU BİLİN LAF SOKMAYİN KAMİ ATİN

ragnarlodbrok

Kılıç Ustası
Savaş başlığına erkek gibi savaşın deyip truva peşinde koşanlara diğer klanları kendisine kalkan olarak kullananlara daha çok söylediklerim :) Fakat dünyayı kapatma iddiasıyla 72 ye girip 3-5 kontenjana razı olan klanlar maşadır, kukladır. Kendi yanında çağırdıkları tüm arkadaşlarına ihanettir. meteor bu dünyada başka klandan kimseye tek kişilik kapatma vaadinde olmadığı için aslanlar gibi savaşını vermektedir ve oyunda verdiği sözlerine saygısı olan dünya kapatma vaadiyle giren her klanın yapması gereken de budur. Dude ve dehşet dünya kapatma vaadi olan 2 klan şuan sadece kente köy verip kentin köy almasına yardımcı oluyorlar. Bu mu oyunda bulunma amaçları ? Dünyayı bulundukları pakt olarak kazansalar da vaad edilen kapatmaları alamayacaklar ve bunun sonucunda o bayrak kastırma vaadindekiler de toplanıcak. İşin sonunda 6 ay belki 1 yıl boşa gitmiş olucak sebep vaktinde verilen sözlere inandık, inandırdık herkesi ama karşı taraf döndü vs denilecek :) karşı taraf döndü değil bunu şuanda dahil bile bile savunanlar sebep olmuş olucak şimdiden yazıyorum burada. bu bir oyun doğru ama bu oyun için herkes kendi hayatından, vaktinden, maddiyatından feragat ediyor bunların en onurlu karşılığı da kimse için eğilmemek. Şuan kendine kalkan yaptığı müttefiklerini kent zamanı gelince 5 dk dinleme tenezzülünde bulunmayacak, birey yerine koymayacaklar :) tabi kazanırlarsa yoksa her daim dediklerini yaptırmak için dinlerler arayıp sorarlar tabi :) şuan belki onu da yapmıyorlardır sonuçta istedikleri her şeyi elde ediyorlar zaten ilerleyen zamanda her klan başına kendilerinden yönetici de atarlar belki diğer klanların muhatabı olsun diye :) esc olarak umarım sizde dude veya dehşet gibi köylerinizi kente bırakmazsınız oyun ya sonuçta bu savaşarak devam edersiniz sonuna kadar, göreceğiz...
Sana tek birşey söyleyeceğim. Şu kapama muhabbetini öncelikle bir kapat ikincisi yönetiminden bir habersin yalayıp yalayıp duruyorsun.
Bize ilan vermeyin biz size 5 kişilik kontenjan veririz dediklerinizi de unutmadık adam olan gelip burda açıklar beni uğraştırma sen esc ye maşa diyecek çapa bile sahip değilsin az birşey adam olun istemedik kardeşim sizle savaşmak Allah Allah zorlamı? Amma lak lak yaptınız kaç gündür havlıyorsunuz ama bu maşa falan laflar terbiyesizlikten öte değil bizde terbiyesize hak eden cevabı veririz köyleri kente salacaksınız demişsin öyle bir durum asla olmayacak ama olsa bile sizin bunu görecek kadar bu dünyada ömrünüz olmayacak. Adam gibi sohbet muhabbet edip savaşıp oyun oynamayı beceremiyorsunuz.

the.HattaB

Yasaklı
Sana tek birşey söyleyeceğim. Şu kapama muhabbetini öncelikle bir kapat ikincisi yönetiminden bir habersin yalayıp yalayıp duruyorsun.
Bize ilan vermeyin biz size 5 kişilik kontenjan veririz dediklerinizi de unutmadık adam olan gelip burda açıklar beni uğraştırma sen esc ye maşa diyecek çapa bile sahip değilsin az birşey adam olun istemedik kardeşim sizle savaşmak Allah Allah zorlamı? Amma lak lak yaptınız kaç gündür havlıyorsunuz ama bu maşa falan laflar terbiyesizlikten öte değil bizde terbiyesize hak eden cevabı veririz köyleri kente salacaksınız demişsin öyle bir durum asla olmayacak ama olsa bile sizin bunu görecek kadar bu dünyada ömrünüz olmayacak. Adam gibi sohbet muhabbet edip savaşıp oyun oynamayı beceremiyorsunuz.
YASAMA YÜRÜTME RAGNARLODBROK

Fortuna Brevis

Kılıç Ustası
Neyi kapatıp neyi açacağımı sana mı soracam birader hayırdır ? Dediklerim zoruna gitti demek ki gerçekler canını yakıyor ondan bu hakaretlerin anlıyorum :) Klanlarınızdaki oyunculara anlattığınız masalların tersini söylemem karşı taraftan durumların nasıl göründüğünü anlatmam zoruna gidiyor belki de. Yeni masallar bulursunuz bu kadar dert etme.

Bizde tek bir baş var o da yönetiminden ister fikir alır, ister almaz, ister yönetimiyle bilgisini paylaşır, ister paylaşmaz ve biz biliriz ki verdiği her sözü tutar ve onurlu bir diplomasi yürütür. Bu yüzden onu asla sorgulamam bile. Sen de ancak tebrik edersin erkeklik sorgusu yapacak adam değilsin yüreğin yetmez.

Zorunda değilsiniz tabi ama kolaya kaçıp payidar olacağını sanıyorsun herhalde. Dediğin gibi çapın bu kadar senin de demek ki :) 5 opluk işimiz kaldığını söyleyenler vardı bilmem kaçıncı op yapıldı biz hala buradayız. Kimin ömrü kalacak kimin kalmayacak kim asla olmaz dediklerini yapacak göreceğiz. Dediğin gibi savaşa savaşa kazanır yada kaybederseniz eyvallah ama konuşmanın anlamı yok göreceğiz.

İBK..

Kılıç Ustası
Esc maşa

ragnarlodbrok

Kılıç Ustası
Neyi kapatıp neyi açacağımı sana mı soracam birader hayırdır ? Dediklerim zoruna gitti demek ki gerçekler canını yakıyor ondan bu hakaretlerin anlıyorum :) Klanlarınızdaki oyunculara anlattığınız masalların tersini söylemem karşı taraftan durumların nasıl göründüğünü anlatmam zoruna gidiyor belki de. Yeni masallar bulursunuz bu kadar dert etme.

Bizde tek bir baş var o da yönetiminden ister fikir alır, ister almaz, ister yönetimiyle bilgisini paylaşır, ister paylaşmaz ve biz biliriz ki verdiği her sözü tutar ve onurlu bir diplomasi yürütür. Bu yüzden onu asla sorgulamam bile. Sen de ancak tebrik edersin erkeklik sorgusu yapacak adam değilsin yüreğin yetmez.

Zorunda değilsiniz tabi ama kolaya kaçıp payidar olacağını sanıyorsun herhalde. Dediğin gibi çapın bu kadar senin de demek ki :) 5 opluk işimiz kaldığını söyleyenler vardı bilmem kaçıncı op yapıldı biz hala buradayız. Kimin ömrü kalacak kimin kalmayacak kim asla olmaz dediklerini yapacak göreceğiz. Dediğin gibi savaşa savaşa kazanır yada kaybederseniz eyvallah ama konuşmanın anlamı yok göreceğiz.
Sen benim klanıma kukla diyip heryerden havlarsan bu cevabı alırsın. Senle savaşıyoruz diye kukla mı oluyoruz? Az biraz adam ol. Benim klanım yönetimim kendi klanı dışında kimseye kontenjan vermiyor vs demişsin bize 5 kontenjan vermek istedi haberin olsun :))) çoluk çocuk muhabbetlerinize katılmıyorum ama maşa vs dersen alacağın cevap budur sen ve senin gibi toxic 6 7 kişi var yazdıklarım senin gibilerine yoksa meteor klanında çok kıymetli insanlar da var onlar üzerine alınmasın lütfen herkese iyi oyunlar senin ekibine de iyi forumlar günlük boşunuzu yaptınız dağılın

Murattunca.

Kılıç Ustası
Bu zaman kadar aşkından dolayı size ve esc ekibine saygım her zaman sonsuzdu. Aşkının değer verdiği herkes bende değerli ancak bu kdar saçmalamışsın kendimi tutamadım. Siz dudeyi bitirin biz karışmayalım, dude bu dünyada güç kazanmasın diyenler kimdi. Maşa olduğunu dğnya alem gördü. Evet bekki kaybettik veya kaybedeceğiz ama senin klanında bulunan 20 kişide kapatmıcak. Ancak esc den 3-4 kişi kapatacak ve bu senin klanını maşa olarak kullanıp. Kentin maşası olduğun gerçeğini gün yüzüne çıkartcak. Şimdi hadi git biraz daha kent için maşalım yap.

Fortuna Brevis

Kılıç Ustası
Sen benim klanıma kukla diyip heryerden havlarsan bu cevabı alırsın. Senle savaşıyoruz diye kukla mı oluyoruz? Az biraz adam ol. Benim klanım yönetimim kendi klanı dışında kimseye kontenjan vermiyor vs demişsin bize 5 kontenjan vermek istedi haberin olsun :))) çoluk çocuk muhabbetlerinize katılmıyorum ama maşa vs dersen alacağın cevap budur sen ve senin gibi toxic 6 7 kişi var yazdıklarım senin gibilerine yoksa meteor klanında çok kıymetli insanlar da var onlar üzerine alınmasın lütfen herkese iyi oyunlar senin ekibine de iyi forumlar günlük boşunuzu yaptınız dağılın
Sizinle aramızdaki fark kardeş siz her dünya güçlü gördüğünüz ve kalabalık olan tarafın yanında savaşırsın ve dediğim gibi 3-5 kontenjana tav olursun. Biz yalandan vaatlerde bulunmadan kimseyi kandırmadan kalabalık demeden herkesle savaşırız. 5 kontenjan verilmiş savaşa girmeyin diye bu kadar cömert bir teklif varken onu reddedip kentin korkusuna savaşa girmişsiniz. O var olmayan kontenjanı alabilir miyiz kuşkusuyla savaşın kenti yalayın ve bizde kazansak kent de kazansa KUKLALIK ettiğinizin acı tecrübesini yaşayarak öğrenin. Uza ve 5 kontenjanın hayalini kur. Şimdi horozlanmaya devam et günü gelince seni de gıdaklatmayı biliriz, delikanlı oluyor genelde meteorun şamarını yemeyen herkes sadece sıranı bekle ve köylerini kente salmaya hazırla kendini.

25 kişinin kapatacağı dünyada bu kadar klanı yanına çeken bir klan verdiği sözlerde ne kadar samimidir ? Hele ki karşıda meteoru desteklemeye ve takılmaya girdiğini söyleyen sanjinin yanında geçmişindeki dönekliğiyle nam yapmış birinin sözleriyle ona hizmet edin. Kazanırsak da kaybedersek de sizin düşeceğiniz duruma hiç düşmeyeceğimiz. Meteor var olduğu için varsınız meteorun olmadığı bir w72 de kenttekiler dışında kazanacak bir klan yok anlayın bunu. Kent şimdiye kadar ya kendisi vurup aldı (truvalarının çok ekmeğini yedi) yada bizim düşürdüklerimizi topladı. Şuan gidişatta tek kazanan kent diğer tüm klanlar meteor varken de kaybedicek yokken de.(hesap sil bekleyenler umduğunu asla bulamayacak)

aslankilic

Hafif Atlı
Dikkat et 3 kişi çok fazla dedim ama anlamıyosun. Gerçi anlıyorsun ama ayak yapıyorsun.

yani şunu demeye çalışıyorum klanlar forumunda her dünyada bu olaylar var yani ilk defa böyle oluyormuş gibi burada bence yazmaya gerek yok daha benim bünye alıştı artık dünyanın hepsinin bize vurmasına ve truva muhabbetlerine ama bu dünyada siz kendi klanınızda vaktinde haritadan topladıklarınızı elinizde tutamıyorsunuz bakıcı alıp savlarını atıyorsunuz adamın artık kim size güvenip bakıcı verecek artık

Fortuna Brevis

Kılıç Ustası
yani şunu demeye çalışıyorum klanlar forumunda her dünyada bu olaylar var yani ilk defa böyle oluyormuş gibi burada bence yazmaya gerek yok daha benim bünye alıştı artık dünyanın hepsinin bize vurmasına ve truva muhabbetlerine ama bu dünyada siz kendi klanınızda vaktinde haritadan topladıklarınızı elinizde tutamıyorsunuz bakıcı alıp savlarını atıyorsunuz adamın artık kim size güvenip bakıcı verecek artık
Sen bizim bakıcılarımızı hesaplarımızı kafana takma bizi tanıyan iletişimi olan herkes seve seve verir bakıcı. Sen kandırdığınız klanları düşün diyecem de ona da ihtiyacınız yok ki gerçi her şey size yarıyor. Siz ana bölgeniz arkada zaten önünüzde kalkan klanlar atıyorsunuz çiftlik çiftlik savları :D sizin kadar savaşmadan savaşan bir klan görmedim millet savaşıyor kent op karşılamasına ihtiyacı olmadan diğerlerinin emeği üzerinden büyüyor 1 klan size dönse perişan olursunuz ama nerde kalabalıktan korkan klan varsa el pençe divan duruyor karşınızda :D Bir tanesi işler tersine döneceğini anlayıp size dönerse diye bu aceleniz truvalarınızda vurarak almak zorluyor tabi :)