Meteor Alca Hardcore Eibo

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Karat

Acemi
Topram senin ileriyi görme gibi bi yeteneginmi var varsa geçmişi de gorme yeteneğin vardir 48. Dunyaya bi bakiverde bi hatirlativer bana orda neler olmuş pek hatirlayamadim ben bize niye bu kadar bilenmissiniz
Mevlüt bey 48. dünya mazide kaldı efendim. Bizler, sizler gibi geçmişte oynayan oyuncular değiliz kusura bakmayınız lütfen. Bizler ileriye okuyabilen, tahminler yürütebilen bir ekibiz. Ama sözümüz olsun zamanı gelince ben özellikle geçmişe bakacağım.

Murattunca.

Kılıç Ustası
Topram senin ileriyi görme gibi bi yeteneginmi var varsa geçmişi de gorme yeteneğin vardir 48. Dunyaya bi bakiverde bi hatirlativer bana orda neler olmuş pek hatirlayamadim ben bize niye bu kadar bilenmissiniz
evet öyle bir yeteneğim var. 48 de yoktum ama 68 de eiboyu çerez gibi topladım. Unus iyi bilir. Bilenmişliğimiz yok. Bilenmemi istme bence :)

Fortuna Brevis

Kılıç Ustası
Mahalle maçında futbol topunun sahibi gibi güçlü oyuncuları yanına almışsın @La Calin* :) rakip güçsüz oldu bi kaçımız oraya geçelim.
antreman yapmaları için müsade de ettik. Biz ısınmaya başlayınca sonuca gerek duymadan sahayı terkediyorlar abi. neyine oynayacağımızı da unuttuk halı sahanın ücretini bari ödeseler :p

Durum
Konu yanıtlara kapalı.