Mesajlarda Arama

• Konuyu başlatan DeletedUser53916
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Merhabalar.
Benim önerim kısa ama yararlı olacağıma inanıyorum.

Öncelikle hangi sorunda ortaya çıktığını açıklayayım.

Beni bir klan kurucusu veya yetkilisi gibi düşünün veya arkadaş çevresi geniş iletişimi seven biri olarak. A kişisiyle konuşuyorum bazı şeyleri konuştuk bir süre sonra bu mesajlaşma diğerlerinin arasına karışıp gidiyor. O mesajlaşmadaki bir bilgi lazım oluyor basitinden ismini unuttuk diyelim ayıp olmasın diye bu mesajı bulmak istiyoruz. Geçmişe gidiyoruzda gidiyoruz bir tur hızlı bakınıyoruz bulamıyoruz 2.sinde iyüce bakıyoruz yine gözümüzden kaçıyor çoğu mesajada "bu mesaj heralde" deyp şansımızı deniyoruz aşırı zaman kaybı oluyor
Bu soruna çözüm olması niteliğinde öneri konusu açıyorum.

Önerim mesajlar bölümünde sağ üstte küçük bir arama kutucuğu olsa, biz bu kutucuktan konu başlığı ve yazıştığımız kişilere göre mesajları arayabilsek. Hatta geliştirilebilirse. Mesajların içinden aklımızda kalan küçük kesin kesitleride aratabilsek çok iyi olur diye düşünüyorum.

Bu özellik ister premiun özelliği ister normal birşekilde bize sunulsa güzel olur diye düşünüyorum. Oyunun gelişimini istediğim için premium gerektirmesi önemli değil.

Yorumlarla geliştirilebilir bir fikirdir. Herhangi bir eksik veya fazla varsa tartışarak düzeltebiliriz. Uzun zamandır aklımda üşendim sürekli ama yararlı olur kesinlikle heleki benim için

DeletedUser45265

Ziyaretçi
mesajlarda arama çünkü ben içindeyim diyesim geldi :( ctrl+f yap başlık adının bi kısmını yap az çok gözüne çarpar :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Iııı :D sevgili sayın atakancım acaba ben 50 sayfa mesajın arasından nasıl ctrl f yapabilirim :D bi sayfaya zaten ctrl f yapmadan daha seri bakabiliyorum :D

DeletedUser45265

Ziyaretçi
bi sayfadaki toplam mesaj sayını arttırabilirsin troll

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Aaaa ayıp ama ben niye bilmiyorum hem içerik aramada önerdim :D
Hanimiş ben göeemedim pre özelliğimi mesaj sayısınayarlama

DeletedUser53342

Ziyaretçi

Konuyu yanlış anlamadıysam şu oyuncu yazan yere tıklayıp yapabiliyoruz.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Trafik

Kılıç Ustası
Mesaj içi metine göre arama çok zahmetli olur bence, kişiye göre aramada zaten var arkadaş resmini atmış. Benim şuan mesaj kutumda 3000den çok mesaj var hacı bana bu yetiyor açıkcası dahası çok zahmetli :)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Tmmdır tşkr heybetli bunun gibi birşeyden bahsesiyordum bende :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.