Merkür Retrosu

Black Swan.

Markiz
Bence yapma. Zaten canın sıkıldığında gelip post atıyorsun. Bu sefer onu da yapamazsın daha çok canın sıkılır. Bu da böyle üst üste sürekli ban yiyen birisinin tavsiyesiydi :p
Jahahahhahahauahha cok gülmüştüm ona sjsjjsjsksksm manyak gibi posy kasası vardı tokatladılar yere düştü 3 2 1 ata kalktı tak bidaha yerde djsjksksks tuş olduddnkdkd napıolar ya dedim :D

Ortalama Biri

Misyoner
Arnavut ciğeri mi öğğğkkkkk

Ağzının orta yerine upuzun fırıncı küreği ile vurasım geliyor. Belki ağzının tadı yerine gelir :D

Jahahahhahahauahha cok gülmüştüm ona sjsjjsjsksksm manyak gibi posy kasası vardı tokatladılar yere düştü 3 2 1 ata kalktı tak bidaha yerde djsjksksks tuş olduddnkdkd napıolar ya dedim :D

hasdfadjshdhajgdashjdgahjdgahj Sorma ya bir gaza geldim seri şekilde post atacaktım gözümü kapatıp açtım baktım yere serilmişim. Sanki yağmurlu havada parmak arası terliğim kopmuş da düşmüşüm gibiahsdhahda :D :D Bir daha da kalkamadım birkaç gün zaten :D Çok zor günlerdi :p

Black Swan.

Markiz
Ağzının orta yerine upuzun fırıncı küreği ile vurasım geliyor. Belki ağzının tadı yerine gelir :D

Sorma ya bir gaza geldim seri şekilde post atacaktım gözümü kapatıp açtım baktım yere serilmişim. Sanki yağmurlu havada parmak arası terliğim kopmuş da düşmüşüm gibiahsdhahda :D :D Bir daha da kalkamadım birkaç gün zaten :D Çok zor günlerdi :p
Yaaa iyiki bi anlattık sana da hee bi acımızı daha da anatmam hrp dalga geçiliom yaaa