Merak edilenler

jklhjkl

Acemi
Req girmese araya sen 100 köy aldıysan 30-40 alacaktın :D kendi başkanın söylüyor da neyse

bu keystone neymiş ya böyle her yere kami attırabiliyor sana ne yapar bu adam düşündün mü
Hahaha senin trollerinde hamle daha çok köy almasın diye şahiye girdiğinizi söylüyo onu napıcaz :D hadi bilader hadi dc dc gez sav kami dilen abilerinin gölgesi altına sığın ordan ahkam kes. YARGI REİS gölgesinin altına girmeden önce sesin böyle çıkmıyodu :D

Popeye

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Görevlisi
Neden sürekli mapusa düştüğümü merak ediyorum. Adam burada küfürlü şarkı paylaştı, 1 saat yayında durdu. Ben korkak bir fake hesaba ceza alacak herhangi bir şey yazmadığım halde 5 dk içinde ceza aldım. Gerçekten ilginç bir ortam.
Cinsiyetçi paylaşımınızda bir sorun görmüyorsunuz yani ? Aynı şekilde size söylenilse görmezden mi gelirsiniz ? :)

Stratejist-

Kılıç Ustası
Cinsiyetçi paylaşımınızda bir sorun görmüyorsunuz yani ? Aynı şekilde size söylenilse görmezden mi gelirsiniz ? :)

yazdığınız yazının sonuna :) koymanız ne kadar saçma ve irite edici farkında mısınız?
Yazdığınız yazıyı tekrar okuyun. Ve biraz empati yapın.

Topluma mal olmuş ve bunun üzerinden geçinen, bunu hiçbir şekilde saklamayan bir ünlüyü, tıpkı onun kendini tanıttığı gibi tanıtmakta bir sıkıntı görmüyorum. Kaldı ki o paylaşıma 5 dk dahi katlanamayan SEN, fake bir hesabın burada paylaştığı şarkısını 1 saat yayından kaldırmadın.

Popeye

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Görevlisi
Topluma mal olmuş ve bunun üzerinden geçinen, bunu hiçbir şekilde saklamayan bir ünlüyü, tıpkı onun kendini tanıttığı gibi tanıtmakta bir sıkıntı görmüyorum. Kaldı ki o paylaşıma 5 dk dahi katlanamayan SEN, fake bir hesabın burada paylaştığı şarkısını 1 saat yayından kaldırmadın.
Her dakika aktif olamıyoruz. Gördüğümüz ilk an forum kurallarımız dahilinde gereken ne ise onu uyguluyoruz. Bu fake hesaplar içinde, normal hesaplar içinde böyle.

yazdığınız yazının sonuna :) koymanız ne kadar saçma ve irite edici farkında mısınız?
Yazdığınız yazıyı tekrar okuyun. Ve biraz empati yapın.

Empati kurma becerimin gayet yeterli olduğunu düşünüyorum. Postumda da sizlere önermiştim aslında.

niycin

Milis
Her dakika aktif olamıyoruz. Gördüğümüz ilk an forum kurallarımız dahilinde gereken ne ise onu uyguluyoruz. Bu fake hesaplar içinde, normal hesaplar içinde böyle.

Empati kurma becerimin gayet yeterli olduğunu düşünüyorum. Postumda da sizlere önermiştim aslında.
modum ben sizi destekliyorum, bu arkadaşlar oldukça saygısız.

Her şeye atlama la kek. Abinle konusuyorum, büyükler konusurken kücükler söze girmez.
bana karşı hitap şekline bakınız..

Anladım, takip edeceğim. Aktif olmadığın anda bir şarkı paylaşacağım, 1 saatlik sürede gideceği yere gider :)

Dr. Stone

Kılıç Ustası
Forum yönetimi ile ilgili bir sıkıntı yok benim için. Sonuçta iki davranışta yanlıştı. Ama birkaç hesap forum multisi gibi yazıyor
Böylesini de yeni gördüm
Ayni ağızdan çıkmış gibi yazıyorlar

Keystone*

Yasaklı
Anladım, takip edeceğim. Aktif olmadığın anda bir şarkı paylaşacağım, 1 saatlik sürede gideceği yere gider :)
Sen kimi tehdit ediyorsun adam isterse seni ve açacağın multileri bile banlar :D ama yazmışsın kendin için kültürsüz okumamış olmandan dolayı zaten Stratejist ile oynamandan belli seviye yerlerde olduğu neyse acıdım haline sen istersen 3 saatlik şarkı paylaş

Sen kimi tehdit ediyorsun adam isterse seni ve açacağın multileri bile banlar :D ama yazmışsın kendin için kültürsüz okumamış olmandan dolayı zaten Stratejist ile oynamandan belli seviye yerlerde olduğu neyse acıdım haline sen istersen 3 saatlik şarkı paylaş
İstersen giderken sana da uğrar o mahur beste...

Bu arada he kanka he, sensin.

Stratejist-

Kılıç Ustası

O zaman bazende unuttuğun oluyor demekki