Merak Edenler İçin Aztek Savaşını Nedenleri

Ordinaryus41..

Baltacı
ASLA müdahale etmedi diyor bir de... Sadece artiz ekibinin aldığı köyün haddi hesabı yok. Soa'dan size geçenleri desteklemeniz de cabası. Hesaplarına bakıcılık yapmanızı hiç söylemicem. Faruk abinin şubat ayında kestiği 1.8m kesim de asla yapmadığınız müdahalenin içinde miydi? K65'de salça olduğunuz köyler de var oraya biraz uzak kalmıştım tam bilgim yok. Tüm bunlara asla yazıp insanları aydınlatmaya çalışıyorsun ama doğru bilgiyi karartan sensin.
Bu yazdıklarına cevap verıcek kişi ben değilim muhatapların maalesef sildi.Bilen biliyor sen bilmesen de olur

Ordinaryus41..

Baltacı
16.02.2020 faruk abinin 1.8m kestiği tarih
25.02. tarihinde saat 00:45:38 azap savaşının başladığı tarih.

nop klanı da bu tarihten 1 veya 2 gün önce dağılıp azapa katılmıştı. yani bireysel sürtüşmelerin yanında köylerimize salça olduğunuz zamanlarda faruk abiye yaptığınız operasyonda hepiniz NOP klanıydınız.
Sen o donemde bıreysel surtusme olduğunu dedıgımı mı sandın beni yanlıs anlamısın

Ordinaryus41..

Baltacı
Len soğan cücüğü gibi konuya atlıyorsun, ortaya bi b*k atıyorsun, sonra bu b*k benim değil diyorsun. üstüne bir de tatava yapmayın diyorsun. yeloköyün kolonyasından sen de nasipleniyon galiba...
Seviye dusurmezsen sevınırım. Bence sen abilerinle o donemi bır gorus dogru tarihi anlatsınlar sana da aydınlan

Deleted User - 5551146

Ziyaretçi
Her ikisini de ortada bıraktılar kısmından NOP ve ALARM klanlarını nasıl bağdaştırdınız anlamadım.56 dunya da aktif oyun hala sürüyor NOP ve ALARM düşüncenize bir yorum yapmayacağım.

Hocam anladım siz ağır abi takılıyorsunuz. İnce bir üslup ile dalga geçmeye çalışıyorsunuz. Benim için farketmez kızmam. Foruma düşen NOP un yöneticilerinin wp yazışmalarınızdan haberiniz yok sanırım. Bakın kısaca yazıcam eğer w50 de Paktınız olan ŞİZOFREN klanını satmasaydınız ya da En başta anlaştığınız ALARMI sonradan satmasaydınız, şimdi w56 da ALARM-NOP Diplomasi yapardı belki. Eğer bunuda bağdaştıramadıysanız ben ne yazıyım daha...

Ordinaryus41..

Baltacı
Hocam anladım siz ağır abi takılıyorsunuz. İnce bir üslup ile dalga geçmeye çalışıyorsunuz. Benim için farketmez kızmam. Foruma düşen NOP un yöneticilerinin wp yazışmalarınızdan haberiniz yok sanırım. Bakın kısaca yazıcam eğer w50 de Paktınız olan ŞİZOFREN klanını satmasaydınız ya da En başta anlaştığınız ALARMI sonradan satmasaydınız, şimdi w56 da ALARM-NOP Diplomasi yapardı belki. Eğer bunuda bağdaştıramadıysanız ben ne yazıyım daha...

Ben her zaman boyleyim takinmaya calistigim bir uslup yada bir tavir yok.Dalga gecmeye calistigim da yok Foruma dusen nop klaninin yoneticilerinin cogu w50 de yer almadi.

w36 da da sizofren ekibi baska ekipler Yek oldu dunya kapatti Cenk beye saygim sonsuzdur uzun sure de birlikte oynadik

w50 de bir tercih yapmamiz gerekiyordu Bu dunyada Nop da olmayan yonetici arkadaslarla tercihimizi eski dostluklara dayanaraktan alarmi sectik ve w50 de obolgeye bildirilen tarihten sonra operasyon yapildi burada gokhan o klanda olmasi buyuk rol oynadi

cok detaya girmicem kapandi gitti
Burada Nop ve Alarm anlasamamasi w50 ile alakali degil

w56 tamamen kendi icinde yasanilan oyun surecleri surekli 50 dunyaya baglaniliyor her yasanilanlar

Falcon 06

Baltacı
Ben her zaman boyleyim takinmaya calistigim bir uslup yada bir tavir yok.Dalga gecmeye calistigim da yok Foruma dusen nop klaninin yoneticilerinin cogu w50 de yer almadi.

w36 da da sizofren ekibi baska ekipler Yek oldu dunya kapatti Cenk beye saygim sonsuzdur uzun sure de birlikte oynadik

w50 de bir tercih yapmamiz gerekiyordu Bu dunyada Nop da olmayan yonetici arkadaslarla tercihimizi eski dostluklara dayanaraktan alarmi sectik ve w50 de obolgeye bildirilen tarihten sonra operasyon yapildi burada gokhan o klanda olmasi buyuk rol oynadi

w56 tamamen kendi icinde yasanilan oyun surecleri surekli 50 dunyaya baglaniliyor her yasanilanlar
daha 1 hafta önce oyundan şapka hediye edip mesaj atıyordun. şimdi ne oldu da "komik olmayın" ile "tatava yaparak konuyu uzatmayın" a döndün? karantina da canın mı sıkıldı, saracak birilerini mi arıyon?

Deleted User - 5551146

Ziyaretçi

Tamam hocam siz haklısınız. Bende bilgi eksikliği var sanırım...

Ordinaryus41..

Baltacı
daha 1 hafta önce oyundan şapka hediye edip mesaj atıyordun. şimdi ne oldu da "komik olmayın" ile "tatava yaparak konuyu uzatmayın" a döndün? karantina da canın mı sıkıldı, saracak birilerini mi arıyon?
neden takildin bu kadar tatavaya anlamadim istersen bir kelime anlamina bak sonra o cevabi sana yazmadigimi anlayip belki yazdigindan hicap duyarsin

benim kin tuttugum yada dusmanlik besledigim yok oyun bu

Falcon 06

Baltacı
neden takildin bu kadar tatavaya anlamadim istersen bir kelime anlamina bak sonra o cevabi sana yazmadigimi anlayip belki yazdigindan hicap duyarsin

benim kin tuttugum yada dusmanlik besledigim yok oyun bu
kin tutmaktan bahseden kim seni tanımam etmem. 1 hafta önce ki davranışınla şuan ki söylemlerin tutarsız sadece onu söylüyorum.