MEKAN VS METEOR

• Konuyu başlatan DeletedUser63773
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Vereceğin akıl sende kalsın. Hoşuna gitmiyorsa okumazsın. Hoşuna gitmiyorsa yazmazsın. Hayatım boyunca senin gibi çok bilmişlerden nefret ettim. Neden biliyor musun tek bildiğiniz "Boş konuşmak". Forum da 4 mesajın var 1 i bu. Buraya kadar saçma sapan konuşmak için yorma kendini.

Sanada iyi bayramlar, bir daha seni alakadar etmeyen konulara karışmaman dileğiyle.

Ne kadar da boş muhabettler siz çoçuk musunuz o ona laf sokuyor o ona biraz olgunlaşın
Birbirinizle laf sokarak tahrik ederek bir yere varamazsınız
İyi güzel köy almışsınız hayırlı olsun ama fazla hava yapmaya gerek yok

Hayırlı bayramlar arkadaşlar

IMBALASSI

Kılıç Ustası
Sedat bırak bu veletleri köy alacak akademileri yok kim neyi almış ona bakıyorlar bütün gün.

GERÇEK OYUNCULARIN köyleri züürtlerin çenesini yoruyor ;)

Akademinizi basınca yazın, 7 köyden bi tanesinden hammadde yardımı yapam belki silinmeden önce bi kaç köyünüz olur ahaahhHahahah

IMBALASSI

Kılıç Ustası
Bu arada sıkıldım tokattan kodukça afallıyosunuz daha saçma tepkiler geliyor.

Arkadaşlarınıza övünerek anlatmıyonuz de mi globalden adamlar bizim gibi kalitesiz oyuncuları kaale alıyorlar diye :)

Bizim gibi 2 işi birden yapamıyosanız beyninizin tek tarafı çalışıyorsa anlayış gösteririz, bırakın forumu oyuna dönün.

DeletedUser66182

Ziyaretçi
@IMBALASSI

2.5 yıldır piyasada yoktuk. Oynadığımız dönemde abi abi çekenler şimdi kendini oyuncu sanıyor :)

Ekip falan kurunca, 1-2 de köy alınca oyuncu olunmuyor. Önce şekil değiştirmeden klanınızın mevcudiyetini koruyun. Sonra gelin burada millete akıl verin. Size güvenip klanınıza gelen adamları ilk fırsatta kapı dışarı edip köyünü alınca oyuncu olunmuyor ne yazık ki. Adam hiç olunmuyor :)

Dünya açık, meydan ortada bu neyin kafası ? madem oyuncusunuz 592|563 adresimize bekleriz :) mekanımız klimalıdır..

poxime

Mızrakçı
Bu arada sıkıldım tokattan kodukça afallıyosunuz daha saçma tepkiler geliyor.

Arkadaşlarınıza övünerek anlatmıyonuz de mi globalden adamlar bizim gibi kalitesiz oyuncuları kaale alıyorlar diye :)

Bizim gibi 2 işi birden yapamıyosanız beyninizin tek tarafı çalışıyorsa anlayış gösteririz, bırakın forumu oyuna dönün.

Bune şiddet ne celal durup durup kafanda bizimi kuruyon ak bayram bayram :) Ne oldu kurbanı mı kaçırdın elinden de buraya kusuyon kinini ? :)

poxime

Mızrakçı
Şu başlığı açan muhteremde gelsin artıkta konuyu kapattırsın alakasız başlıkta alakasız konular dönüyor iyice.Klanların kimle derdi varsa o konu başlığını açsın orda tartışsın

DeletedUser65746

Ziyaretçi
Hayırlı akşamlar arkadaşlar. METEOR dan arkadaşlarımız artık yazmasın buraya rica ediyorum.bizler bunu yapmayiz en başında dedik zaten.
Burda eminim mekan klanindaki arkadaslarimizda anlamış olmalılar,savaş üç beş kesim raporu yada buraya açılan postlar değil. Bunun sonucunu anlamış olmalirini ümit ediyorum.
METEOR dan arkadaşlarımız buraya yazmazsa artık sevinirim.
İyi oyunlar cümleten

S.D.44

Baltacı
Bune şiddet ne celal durup durup kafanda bizimi kuruyon ak bayram bayram :) Ne oldu kurbanı mı kaçırdın elinden de buraya kusuyon kinini ? :)
Senin elinin ayarı yok. Onca şey yazıldı kimse senin kadar seviyesiz ve dengesiz birşey yazmadı genel foruma. Kuruyon ile bayram bayram arasındaki ak kelimesini bize beyaz olrak yutturacak değilsin herhalde. Terbiyesizlik yapmanın anlamı yok. Bu saatten sonra senin gibi seviyesiz birine cevap verme tenezzülünde dahi bulunmayacağım. forum modları da umarım benim anladığım şekilde anlarda senin gibi seviyesizlere gerekli şeyleri yapar.

DeletedUser64698

Ziyaretçi
Siz çok Sigmund Freud okumuşsunuz yada araştırmışsınız , hadi algıyı köyünüzde yapın

poxime

Mızrakçı
Senin elinin ayarı yok. Onca şey yazıldı kimse senin kadar seviyesiz ve dengesiz birşey yazmadı genel foruma. Kuruyon ile bayram bayram arasındaki ak kelimesini bize beyaz olrak yutturacak değilsin herhalde. Terbiyesizlik yapmanın anlamı yok. Bu saatten sonra senin gibi seviyesiz birine cevap verme tenezzülünde dahi bulunmayacağım. forum modları da umarım benim anladığım şekilde anlarda senin gibi seviyesizlere gerekli şeyleri yapar.

Bu güne kadar bu oyunda kimseye küfür etmedim etmemde o genel olarak oynadıgım moba oyunlarda kullanılan bir tabirdir.Kastınız (aq) bu küfür olarak kullanılır.Kafanıza göre harflerin arkasını doldurup hayal dünyasında gezmeyin.Senin artniyetinde umrumda deil sen muhattabım ol olma umrumda deil.Seviyesizlik arıyorsan şu an direk aklıma gelen senin arkasın olan şahsın pezevenk yazısına takıl.Onun dışın bu şekilde algılayan varsa ak kelimesini o kişilerden özür dilerim forumda yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemek adınada birdaha kullanmam.