MEKAN VS METEOR

• Konuyu başlatan DeletedUser63773
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63773

Ziyaretçi
aYlbnO.jpg
MDV31a.jpg
Bza5G9.jpg
g6rJb2.jpg
5ya1XR.jpg
k69ypW.jpg
DDY0mO.jpg
1E6lBA.jpg
Q2LoNk.jpg
JDZyBY.jpg
6NaLGP.jpg
8za7oa.jpg
lZq6RX.jpg

ARKADAŞLARIMIZA MESAJ CEKTILER KLANA CAGIRDILAR SESLENMEDIK . CAYLAK KORUMASI KALKTI KURUCULARI SALDIRDI KARŞILIK VERDIK APUK SAPUK MESAJLAR ATTILAR KAALE ALMADIK VURDUK VURDUKCA İYİCE ÇİRKINLESTILER MESAJLARLA RAHATSIZ ETTILER SESLENMEDIK DIPLOMAMIZ OLAN KLANLARI TEHTID EDIP YANLARINA CEKMEYE CALISARAK KIRMIZI CIZGIMIZI GECTILER BUNDAN SONRAKI DURUM BUDUR SAVASIMIZ MUBAREK OLSUN METEORDAN TEK RICAM BIZE MESAJ ATIP RAHATSIZ ETMEYIN :)

DeletedUser65172

Ziyaretçi
Herkesin gönlü birşeyden yana :)
Daha yeni başlamış her şey benimde gönlüm MEKAN dan yana olsun hadi :D

poxime

Mızrakçı
valla mesaj olarak meteor ne yazmıştır hakaret varmıdır bilmemde bölgedeki en kalabalık fovori gözüken klansınız mesaj kısmının içeriğini bilmediğimden konu dışında tutarak kalan kısımlar gayet normal diplomatik hamlelerdir 1 e 1 klan ismi savaştığında eşitlik oluyor gibi gözükebilir ama adalet denk kuvvetlerin çarpışmasıdır diye düşünüyorum bu konuda yakınma hakkınız yok bence tekrar altını çizeyim mesaj kısmının içeriğini bilmediğim için o konu yorumuma dahil deildir

DeletedUser65746

Ziyaretçi
Hayırlı akşamlar öncelikle.Savas sebebinin aklanması olayını ilk defa görüyorum sizlerde :)
Öncelikle belirtmek isterim;
Savaş açılma sebeplerinde saldıran meteor kurucusu demissiniz karşılık vermissiniz doğal bişey ancak madem sebep gösterdiniz şunu belirteyim,o raporların tarih ve saatlerini koysaydiniz keşke :)
Abup sabuk mesajlar atmışiz ama bende merak ettim o mesajları iletin bizde bakalım:) samimi olarak söylüyorum yaptığımız çirkinlikleri bilmek isterim:)
Birde tehdit ettiğimiz klanlar varmış ama oyun için kimseyi tehdit etmeyiz:) varsa öyle bir durum söylesin arkadaşlar bilelim kimleri tehdit etmişiz .
Burda klanimiza ağır ithaflar olduğu için yazdım yoksa gerçekten benimde kaale alacağım bir durum değil savaş olması.oyun sonuçta farmwille oynamaya gelmedik:)
İyi akşamlar cumleten

DeletedUser67434

Ziyaretçi
İyi geceler herkese Burda Meteor Klanı olarak Birlikte Sevdiğimiz abilerimizle dostlarımızla oyun Oynuyoruz Fakat mekan Klanları İle savaşırken biraz sanki Çirkeflesiyorlar Sorun yok Nasıl insan oldukları bilinmez Kimsenin hakkına girilsinn İstemem Meteor olarak hatamız olduysa aff ola ama sanmıyorum METEOR FOREVER

DeletedUser63773

Ziyaretçi
Yukardaki mesaj whatsappdan atilan msj bire bir belli oluyor meteorla diploman var diye yaziyor aksama dogru klan kurucunuz fake atiyor oyuncumuza korkuntun mu yaziyor onun fotosunuda atacam birde saldiri alinca sana bilmem ne mi yaptim diye bize atilan msj var onuda dahil edecem

DeletedUser63773

Ziyaretçi
Hani klan sayisi denklik bakimindan diyorsun onuda soyle izah edim benim haritam.yay seklinde orda 3 klan olan meteora benim 1 klanim. Savasiyor isaretlerseniz gorebilirsiniz

DeletedUser65746

Ziyaretçi
Denklik bakimindan yakindigimiz bir durum söz konusu değil:) isterseniz tüm klanlarinizi dahil edin buda sorun değil:) konusacakmiyiz savasacakmiyiz? Burda neyi ispat etmeye çalıştığınızı yine anlamadım ama herneyse forum kullanan bir klan değiliz normalde.
İyi savaşlar diyorum sizlere ...

Cutorq

Baltacı
Yoo ben forum kullanıyorum ve bunlar içinde kullanacağım.Herhalde arkadaş hiç tehdit şekli veya tehdit edilmemiş.
Benim klan diplomatım burda kararını belirtmiş ve görüşünü belirtmiştir.Herkesin kendi hür kararıdır kiminle savaşıp kiminle müt olacağı.
Raporlar konusunda ise bu gece bonusu hemen bittikten sonra saldırmışlar.Mantıklı ve kalleşçe bir hamle.İyi de yapmışlar sonuçta burda savaş oyunu oynuyoruz.
Keşke raporları paylaştığında bir kendince oyunculuk yapmışsın ama oyunculuğun raporları saatini de yazmayı unutmuşsun :)
Burda da çok yazı yazacağız.
Savaşın seviyeli ve zevkli bir savaş olmasını diliyor ve herkese iyi günler diliyorum :)

DeletedUser49630

Ziyaretçi
Etme Özkan. Muhabbet Etme. Panayir olmus buralar. Birakin Actiklari Savasa Devam etsinLer. Koyduklari Rapordan oncesine ait bir yigin Rapor koyabilirim. Dost ta bilir dusmanda beni. Bilmedikleri icin bu sekilde yazdiklarini yorumluyorum .Dileyen gelsin benden alsin. Ha Mesajdan nickimi alamayan varsa da burda da belirteyim. Oyunda Ki nickim de CASUAL.. METEOR Klanlari Diplomati.

Bir klan tehdit edildiyse ben etmisimdir, Hangi klan tehdit edilmis bana soylesinler. Hatta tehdit edilen klanda gelsin beni tehdit ettin desin : ) ki oyle bir dusuncem olsa tehdit ediyorlar dediginiz klanlara da saldirmazmiyim .Ben tehdit etmem. Oyun oynuyoruz Tehdit nedir. Aklin yolu bir degilmidir. Ha degilse yapacakda cok birsey yok hani...

Sunuda bilin ki zaten benim disimda tehdit varsa da bi esprisi yoktur bunu boyle bilin. Bizim klanimizda Diplomat kurar Diger klanlar ile iliskileri. dost ya da düsman. bi posta koyulacaksa ben koyarim. Sizin klanlarinizda kim Kuruyor ? )))

ama Konusmak kolaydir icraati az olana... Icraati az olan konusmaya siginir.

An itibari ile hicbir METEOR oyuncusu buraya Yorum yazmasin. Birakin kendileri calsinlar Kendileri oynasinLar. Devam etsinler Evcilik Oynamaya.

Iyi oyunLar.

( Not : FOrumda da pek bulunmam toplasan 5 konuda cevabim yoktur. ben sadece oyun oynarim. Laf kalabaligi etmem pek : ) varsa bi derdi olan Meydan 48,Dünya dir. Buyursun gelsin direk benle iletisime gecsin muhatablarim.. )

DeletedUser58398

Ziyaretçi
Başarılar iyi olanın hakedenin kazanması dileğiyle

DeletedUser59502

Ziyaretçi
2 dandik klanın çarpışması. 2 klandan da oynamasını bilen kesim %5i geçmez

DeletedUser54093

Ziyaretçi
Predenmi kaynaklanıyor savaşlar bu kadar erken başlıyor dünyalarda.

DeletedUser63773

Ziyaretçi
Mantıklı ve kalleşçe bir hamle.İyi de yapmışlar sonuçta burda savaş oyunu yazmıssın Cutorq bırader kallesce kelımesını ogrende gel sızınle dıplomasımız varmıydı olsaydı bırden saldırsak kallesce denır oyun adabını lafını ogrende gel abılerın ogretsın sana yoksa yanıma gel ogreteyım sana ( Yoksa mesaj atıp sana su dk saldırı gırecek bılgın olsun dıye mesaj mı atmamız gerekıyordu sızlere tek tek neyın kafası bu oyun oyle oynanıyorduda saldırmadan once mesaj atıp saatı verıp oyle mı gırılıyordu ? yoksa acemılıgıne mı vereyım ?

Savas sebeplerını yazdım ıstedıgımı yazarım orda haklı gordugum herseyı yazarım ve raporlar dıyorsun oyun acılalı kac gun oldu saat ve tarıh atmanın anlamı yok gerek yok 3 oldu olmus korumanın kalması neyın kafası anlamıs degılım :)

En onemlısı sunu belırtım sınekde ufak ama mıde bulandırır benım 1 tane uyem burda kotu bırsey yazmadı cırkınlesen conolasan sızsınız butun yazılar sızın burda payanır ortamına cevırende sadece sızın klanın yazıları var adap ogretebılırım :)

Tehtıd olayı acık barız sekılde yazıyor mekanın yanında bulunursan sanada saldırırım kelımesı gecıyor ıyıceee okuyun anlayın anlamayana anlatın ıcınızde ısınıze geldıgı gıbı okumayın.

Kendı uyelerınız apuk supuk mesajlardan bırını soyleyım madem o kadar delıkanlısınız cıksın soylesın arkadaslarımıza saldırma BENDEN KAZIK MI YEDIN SUREKLI SALDIRIYON BENIM SIZLE BIR ISIM YOK SALDIRMAYIN DIYE MESAJI ATAN SIZLERSINIZ !! Delıkanlıysa cıksın ben burdayım desın !

Ve mesaj atmayın dedıgım konuda ıcınızdekı oyuncular aglıyor mesaj atıyor klana alırmısın abı gozunuzu sevım gozunun capahına ekmek banım dıye klana gelmek ısteyen uyelerınız var atmayın klan toplama klan yapmıssınız artıstlık taslıyorsunuz yukarda raporlarınız yok vuruncada saldırmayın dıye mesajlar atıyorsunuz benden sıze dost tavsıyesı ıcınızdekı erdemlı adamlarla devam edın zoru gorunce dengesız mesajlar yalvarmalar yapmayın !!!

Bızden kımse adabını bozmadı kımsede BASARILAR KELIMESINDEN BASKA BIRSEY YAZMADI BURDA CINGAR CIKARTAN SIZLERSINIZ sevıyelı bır savas olsun lutfen rıca edıyorum bızım yukarda edepsız bırsey yazan bıle yok

Cutorq

Baltacı
Mantıklı ve kalleşçe bir hamle.İyi de yapmışlar sonuçta burda savaş oyunu yazmıssın Cutorq bırader kallesce kelımesını ogrende gel sızınle dıplomasımız varmıydı olsaydı bırden saldırsak kallesce denır oyun adabını lafını ogrende gel abılerın ogretsın sana yoksa yanıma gel ogreteyım sana ( Yoksa mesaj atıp sana su dk saldırı gırecek bılgın olsun dıye mesaj mı atmamız gerekıyordu sızlere tek tek neyın kafası bu oyun oyle oynanıyorduda saldırmadan once mesaj atıp saatı verıp oyle mı gırılıyordu ? yoksa acemılıgıne mı vereyım ?

Savas sebeplerını yazdım ıstedıgımı yazarım orda haklı gordugum herseyı yazarım ve raporlar dıyorsun oyun acılalı kac gun oldu saat ve tarıh atmanın anlamı yok gerek yok 3 oldu olmus korumanın kalması neyın kafası anlamıs degılım :)

En onemlısı sunu belırtım sınekde ufak ama mıde bulandırır benım 1 tane uyem burda kotu bırsey yazmadı cırkınlesen conolasan sızsınız butun yazılar sızın burda payanır ortamına cevırende sadece sızın klanın yazıları var adap ogretebılırım :)

Tehtıd olayı acık barız sekılde yazıyor mekanın yanında bulunursan sanada saldırırım kelımesı gecıyor ıyıceee okuyun anlayın anlamayana anlatın ıcınızde ısınıze geldıgı gıbı okumayın.

Kendı uyelerınız apuk supuk mesajlardan bırını soyleyım madem o kadar delıkanlısınız cıksın soylesın arkadaslarımıza saldırma BENDEN KAZIK MI YEDIN SUREKLI SALDIRIYON BENIM SIZLE BIR ISIM YOK SALDIRMAYIN DIYE MESAJI ATAN SIZLERSINIZ !! Delıkanlıysa cıksın ben burdayım desın !

Ve mesaj atmayın dedıgım konuda ıcınızdekı oyuncular aglıyor mesaj atıyor klana alırmısın abı gozunuzu sevım gozunun capahına ekmek banım dıye klana gelmek ısteyen uyelerınız var atmayın klan toplama klan yapmıssınız artıstlık taslıyorsunuz yukarda raporlarınız yok vuruncada saldırmayın dıye mesajlar atıyorsunuz benden sıze dost tavsıyesı ıcınızdekı erdemlı adamlarla devam edın zoru gorunce dengesız mesajlar yalvarmalar yapmayın !!!

Bızden kımse adabını bozmadı kımsede BASARILAR KELIMESINDEN BASKA BIRSEY YAZMADI BURDA CINGAR CIKARTAN SIZLERSINIZ sevıyelı bır savas olsun lutfen rıca edıyorum bızım yukarda edepsız bırsey yazan bıle yok
Salih abiye söz verdim bu forumda bir şey yazmayacağım diye ondan susuyorum :)
Çalın oynayın :D