MedCezir Rakibini Buluyor...

• Konuyu başlatan *lavabo*
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44580

Ziyaretçi
1. Kritik yer anlayışın nasıl çok merak ediyorum. Bizim için kritik bir yer olan sizin için olmayabilir ki hesap sınır bölgesindeydi.
Ayrıca hesabın nerede olup olmaması hesabı çalmış olmanızı değiştirmez.

2. Zaten gerekli şikayetleri biz yapıyoruz. Sırf içinizdeki köylere destek atamayalım diye karşılıksı hiç tanımadığımız adamlar bağlantı paylaşımı yaptı diye ban yedi.

3.sü siz global ban atacağız demediniz. içerideki casusunuz Global ban hesabı ile size yalan yanlış ekran görüntüleri gönderiyor. Global ban yiyecek diye.

Merak etmeyin sizinle savaşan kimle konuşursam konuşayım sizin çirkefliklerinizden bahsediyor. Oyun için adınızı lekelemeniz gerçekten de şaşırtıcı =))

DeletedUser

Ziyaretçi
ata sınır bölgesi önemli bi yer değil ki aman sınır ne be üfffff slk. :D

DeletedUser46596

Ziyaretçi
boş cene calmaktan baska bır sey yok yaptıgınızda tek oyuncununz puanında olmayan klanlara nasıl yalvarıp destek ısteyıp sırf bıze karsı olmaları ıcın mutluk teklıf ettıklerınız bılmıyoruz sanmayın gencler:))wordde dıploması yapmadıgınız kaldımı bıze gucunuz yetmedıgı icin:)) oda yetmedı etrafımızda ufak tefek hangı klan varsa mesajlasmalar yapmadınızmı elınızden gelse barbar koylerle dıploması yapıcaksınız:))ayıp ayıp koca klan goruyonuz kendınızı ama bos klansınız ancak laf edıyonuz gerısı yok...ondan sonrada medcezırden ses cıkmıyo ılla buraya gelıp olayları yuzunuzemı carpalım napalım anlamadımkı:)) neyse gencler bos ceneye gerek yok hep dıyorum gucu yeten gelır savasır yapamayanda gitsin farmvılla oynasın sesını kessin:)) illa med klanına basarı kaydetmek istiyosanız ceneden fazlası lazım...ha bide ne olursan ol yine gel ama error olarak oyuncu puanınızdakı klanlara mesaj atıpta yalvarma derecesınde aglamayın:)))

hade ben kacar gencler:)

DeletedUser24779

Ziyaretçi
Yunus haklısın sizin kafanız çamura çalışmasa gelip buraya Yabgu Ody hesap çaldı gibi bir yazı yazmazsınız ki Özgür Hocayı herkes tanır. O adamın kulağına gitsin bu laf hesap siler ki dürüstlüğüyle bu oyunda isim yapmış birisi. Nitekim bizim klanda da değil farkındaysan. Bunun yanında siz dikkat edersen kişiyi değil klanı suçluyorsunuz. Hesap çalan klan diyorsun doğla olarak ben klanımı savunurum burada hiç bir yöneticim böyle bir işleme girişmedi. Medcezirinde bununla bir alakası yoktur. Ki üyenin yazdıgına görede cevap veriyorum şifresi değiştirilen bir hesap 14 gün içinde e-maili onaylamadıysa geri alınır bunu da herkes biliyor. Kafanız cidden çamura çalışmıyor cidden dört dörtlük oyuncularsınız.

Burada astınız kestiniz yazmadığınız kalmadı. Oyunda neler yaptınız? Yanar döner olmayın lütfen. Şimdide buna başvuruyorsunuz. Biz size çok şey demiyoruz ordularımız konuşsun diyoruz. Yarın biz bu dünyadan silinirsek diyeceğimiz laf "tebrik ederiz güzel savaştı" olacak ama eminim sizin diyeceğiniz laf "hesaplarımızı çaldılar, ceza aldırdılar, elektrik idaresiyle anlaşıp elektriklerimizi" kestiler olacak örneklerle sabittir. w17'de de farklı bir durum olmadı ve sizler için farklı bir durum oluşmayacaktır. Siz birşeyler yaptınız mı başarı başkaları yaptımı pis kötü oluyor. Madem bu hesaplar çalındı at arkadaşım ticket madem atıldı neden ceza almadılar, kaç hafta oldu dediğiniz hesaplar el değiştireli. Tekrar ediyorum gelin ordularımız konuşsun, buradan çamur atarak değil. Her gittiğiniz dünyada her savaştığınız dünyada neden sorun oluyor herkes size karşımı illegal şeyler yapıyor Allah aşkına yapmayın. Artık yeter sürekli bir şey öne sürüyorsunuz cevaplıyoruz başka bir şey öne sürüyorsunuz nereye kadar devam edeceksiniz merak ediyorum.

DeletedUser47821

Ziyaretçi
2de bir gelip ağlayacaksanız biz bu konuyu kapatalım. Bizim sınırda 5 oyuncumuz vardı savaş başladığında, tek bir oyuncuyu kaybetmedik, 4-5 köy verdik sadece, ama sizin 7-8 oyuncunuz nerde şuanda? Bahanelerinizi de çoktan hazırlamışsınız , hesap silerken kopyala yapıştır yaparsınız.

DeletedUser41943

Ziyaretçi
Arkadas yok oymus yok buymus yok hesap calmısız yok istatislik oynuyormusuz yok saldırayla savasirken üc adamla anlasmisiz siz bizide kendiniz gibi mi sandınız bos konusutgunuz yetmiyor gibi bide yalanlarla forum dolduruyosunuz burda okudugumuz zamana yazık baska bisey degil saldıray klanından bizden önce kendiniz adam aldınız muttefikligi bozup saldırdınız adamlara bide istatislige gelince istatislik icin adam atanlar kendi forumlarında istatislige islemesin atalım su adamı diye yazıyor zaten siyahkola hesabını diyosunuz yok öyle yok böyle hangi klanda ise o klan ile görüsün siyah kola hesabını siz klanınıza aldınız bizde saldırdık gerisi sizin sorununuz bizim degil rahatsızlıgınız varsa ilgili kisilere iletin hanzoi diyorsunuz iki köyü alınınca klandan atan sizsiniz köylerini alırkende adamda güzelde savunma yaptı atmadan savunma puanına baksaydınız utanırdınız kılıclıadam nickkini hala söyleyemiyoru sizin oyunculara köyünü peskes cektiginin mesajı elimizde pesindede ilgili oyuncu alıyor köyü tutup butun klanlarla diplomasi yapıp cevremizdeki 100 bin puanlık klanlardan bile destek dilenen oyuncuları kullanan sizlersiniz istatislige oynayan sizlersiniz oyuncumzla mesajlasıp bedava köy alan sizlersiniz tutup bunların hepsini biz yapmıs gibi gösteren yine sizlersiniz forumda canınız sıkılıyor anlasılan sunlara bir kac camur atalımda foruma mı insinler diyorsunuz hayırdır ???
Oyununuzu düzgünce oynayın oynunuza bakın savasın zevkini cıkarak ....

DeletedUser

Ziyaretçi
Mısırları hazırlayın ben kolayı alırım :D Atışma başlıyor thumbdown

DeletedUser46596

Ziyaretçi
2de bir gelip ağlayacaksanız biz bu konuyu kapatalım. Bizim sınırda 5 oyuncumuz vardı savaş başladığında, tek bir oyuncuyu kaybetmedik, 4-5 köy verdik sadece, ama sizin 7-8 oyuncunuz nerde şuanda? Bahanelerinizi de çoktan hazırlamışsınız , hesap silerken kopyala yapıştır yaparsınız.

sizde ne ayaksınız çözemedim kaideye almasak yazmıyolar bizi tınlamıyolar diye aglıyonuz burda :)) cevap versek agladı dıyonuz bence suan sız aglıyonuz farkında deyılsınız:)) la bi gidin güldürmeyin beni komedi dükkanı gibisiniz ya la:)

DeletedUser

Ziyaretçi
asilzade seni bu forumda hep görmek istiyorum sana başlık açtığımda buralarda ol tamam mı ? :)
diğer arkadaşlar ortamı germemize lüzum yok keyfimize bakalım biz sizden korktuğumuz için barbarlarla dahi diplomasi yaparız sonuç olarak kazanırız sizede konuşacak şeyler çıkar yoksa yenildiğinizde ne cevap vereceksiniz ? bunlar hep sizi düşündüğümüz için :)

DeletedUser47821

Ziyaretçi
Arkadas yok oymus yok buymus yok hesap calmısız yok istatislik oynuyormusuz yok saldırayla savasirken üc adamla anlasmisiz siz bizide kendiniz gibi mi sandınız bos konusutgunuz yetmiyor gibi bide yalanlarla forum dolduruyosunuz burda okudugumuz zamana yazık baska bisey degil saldıray klanından bizden önce kendiniz adam aldınız muttefikligi bozup saldırdınız adamlara bide istatislige gelince istatislik icin adam atanlar kendi forumlarında istatislige islemesin atalım su adamı diye yazıyor zaten siyahkola hesabını diyosunuz yok öyle yok böyle hangi klanda ise o klan ile görüsün siyah kola hesabını siz klanınıza aldınız bizde saldırdık gerisi sizin sorununuz bizim degil rahatsızlıgınız varsa ilgili kisilere iletin hanzoi diyorsunuz iki köyü alınınca klandan atan sizsiniz köylerini alırkende adamda güzelde savunma yaptı atmadan savunma puanına baksaydınız utanırdınız kılıclıadam nickkini hala söyleyemiyoru sizin oyunculara köyünü peskes cektiginin mesajı elimizde pesindede ilgili oyuncu alıyor köyü tutup butun klanlarla diplomasi yapıp cevremizdeki 100 bin puanlık klanlardan bile destek dilenen oyuncuları kullanan sizlersiniz istatislige oynayan sizlersiniz oyuncumzla mesajlasıp bedava köy alan sizlersiniz tutup bunların hepsini biz yapmıs gibi gösteren yine sizlersiniz forumda canınız sıkılıyor anlasılan sunlara bir kac camur atalımda foruma mı insinler diyorsunuz hayırdır ???
Oyununuzu düzgünce oynayın oynunuza bakın savasın zevkini cıkarak ....

bak hala neler diyor hiç utanmanız da yok değil mi sizin? Hanzoi savunmayı ne zaman yaptı? hsabını quesh'e bırakmadan önce yaptı, kendi kurucun gelip buraya kamcılıadam hesabı da quesh'deydi diyor. Hesaplar sizde köyler nasıl bize bırakılıyor? Biz size quesh'in bunları yaptığını söylüyoruz siz köyleri gitmeye başlayana kadar klandan atmıyorsunuz. Forumda Hanzoi'yi köyler gitmeden önce klandan atalım diyen benim ama o sırada hesabın sizde olduğunu bilerek söylüyorum bunu, haksız yere istatistik olmasın diye. Benim çamur attığım falan yok bilmeden konuşmam ben. Ama Saldıray hesap silerken bize tek laf söylemediği, sizin çifrkefliğinizden burada forumda yakındığı halde hala siz gelip bize saldırayı arkadan vurdunuz diyorsunuz. Saldırayın yöneticileri gelsin buraya söylesin biz onları kaç defa uyardık, saldırmadan 3 gün önce müttefikliği bitirdiğimizi söyledik saldıraydan da siyahkola dışında kimseyi klana almadık orda da siyahkola hesabını sahibinden biz devir aldığımız için klana aldık ama ne oldu başkası geldi hesabı geri aldı. Yagbu ody Özgür hoca artık her kimse sandığınız gibi biri değilmiş demek ki bize devredilen hesabı aldı, veya o da bilmiyor çalıntı hesap kullandığını.

DeletedUser46596

Ziyaretçi
sıkıtı yok hocam bız hep buralarda olucaz...egerki yenilirsek wasgecmez yukarda yazmıs verilecek cevabı teori üretmene gerek yok:) klan savasları keske barbarlarla diplomasi olayını baslatsa demi yunus hocam:)

ama o klanda bir kac kişi haric klanın hakkını veremiyorsunuz neyse bos lafa gerek yok formda olmasakta oyundayız buradaki boş laftan ileri gitmez

DeletedUser46596

Ziyaretçi
Yunus haklısın sizin kafanız çamura çalışmasa gelip buraya Yabgu Ody hesap çaldı gibi bir yazı yazmazsınız ki Özgür Hocayı herkes tanır. O adamın kulağına gitsin bu laf hesap siler ki dürüstlüğüyle bu oyunda isim yapmış birisi. Nitekim bizim klanda da değil farkındaysan. Bunun yanında siz dikkat edersen kişiyi değil klanı suçluyorsunuz. Hesap çalan klan diyorsun doğla olarak ben klanımı savunurum burada hiç bir yöneticim böyle bir işleme girişmedi. Medcezirinde bununla bir alakası yoktur. Ki üyenin yazdıgına görede cevap veriyorum şifresi değiştirilen bir hesap 14 gün içinde e-maili onaylamadıysa geri alınır bunu da herkes biliyor. Kafanız cidden çamura çalışmıyor cidden dört dörtlük oyuncularsınız.

Burada astınız kestiniz yazmadığınız kalmadı. Oyunda neler yaptınız? Yanar döner olmayın lütfen. Şimdide buna başvuruyorsunuz. Biz size çok şey demiyoruz ordularımız konuşsun diyoruz. Yarın biz bu dünyadan silinirsek diyeceğimiz laf "tebrik ederiz güzel savaştı" olacak ama eminim sizin diyeceğiniz laf "hesaplarımızı çaldılar, ceza aldırdılar, elektrik idaresiyle anlaşıp elektriklerimizi" kestiler olacak örneklerle sabittir. w17'de de farklı bir durum olmadı ve sizler için farklı bir durum oluşmayacaktır. Siz birşeyler yaptınız mı başarı başkaları yaptımı pis kötü oluyor. Madem bu hesaplar çalındı at arkadaşım ticket madem atıldı neden ceza almadılar, kaç hafta oldu dediğiniz hesaplar el değiştireli. Tekrar ediyorum gelin ordularımız konuşsun, buradan çamur atarak değil. Her gittiğiniz dünyada her savaştığınız dünyada neden sorun oluyor herkes size karşımı illegal şeyler yapıyor Allah aşkına yapmayın. Artık yeter sürekli bir şey öne sürüyorsunuz cevaplıyoruz başka bir şey öne sürüyorsunuz nereye kadar devam edeceksiniz merak ediyorum.

süpersin metin:)
icraat olmayınca çeneye vuruyor...ben her seferinde diyorum cene deyil ordu konussun habire camurluk cirkeflik icin konu acıyolar itamda bulunuyolar...beyler bosverin burda bos lafı gücü yeten gelsin yetmeyen sussun...bırakın böyle ayak oyunlarını bu zevkine oynanan bir oyun söylenecek lafa kalırsa laf cok ama gerek yok ordular konussun ceneler deyil dahada uzatıyosanız ben ne deyim:)

DeletedUser47821

Ziyaretçi
Kusura bakma sizin oyuncularınız multi hesaplarıyla bizi şikayet ederken, bize kışkırtıcı mesajlar atarken biz genele konuşmak zorunda kalıyoruz. İlla kişiyi suçlanmamız istiyorsa Global Ban hesabı kimin multisiyse onu suçluyoruz. Ama sizin de kendi klanınızın casusunu bilmeyecek haliniz yok ya siz bulursunuz bizim yerimize o kişiyi verirsiniz cezasını değil mi? Hadi bulun, bizim forumumuzdan çıkan capsler ya casusun eline geçer ya da sizin yönetiminizin. Demekki bunu yapan ya casus ya da yönetiminizden biri. Ama pardon sizin yönetiminizden biri yapmazdı bu işleri doğru ya siz dürüstlük emsalisiniz. Bence de boş konuşmayı bırakın , iyi oyunlar.

DeletedUser41943

Ziyaretçi
Global ban hesabını tanımıyoruz burda konusmak icin onuda siz yapmısınızdır ...

DeletedUser47821

Ziyaretçi
Ben sizin klanınızdan olduğunu iddia etmiyorum ama öyle gözüküyor.

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Global ban hesabını tanımıyoruz burda konusmak icin onuda siz yapmısınızdır ...

İşi gücü bıraktık sizleri karalamak için iftira atıyoruz.Hem de sırf oyun için :D Normalde iftira atmayız biz ama oyun için atıyoruz hobi olarak troll

DeletedUser

Ziyaretçi
:D :D :D bağırarak gülecektim de cafe de insanlar var ayıp olmasın dedim :D :D ilahi karaduman :D

DeletedUser49293

Ziyaretçi
gençler oyunumuza bakalım bizler kocaman cocuklarız oyunumuzu seviyeli bir şekilde devam edelim buı arada ata unuttum speedi kusura bakma hacı misafirlikteydim kafam güzel yeni yeni ayılıyorum troll