MDFHK Savaş Raporları

Berkman

Acemi
tebrikler dostum yalnız yanlışın var tek değilsiniz biz isyan klanıyla da savaştayız ve sizin saldırılarınızdan öncesinde isyanın kamilerini de püskürttük salise farkla misyonerleri gönderdiğiniz için tebrik ederim 4 kişi 800 kişi ye karşı iyi bir organizasyon sergiledik önce kendi klanımı sonra sizi kutlarım. Amacımız savaşmaktı öyle de yaptık.

siyahinci03

Acemi
Teşekkür ederim dostum hakkınızı yiyemem iyi dayandınız iyi organize oldunuz son anlarda bile uğraşıp mis arası atmaya çalıştınız tebrik ve takdir ettim ama kimse size klan olarak saldırmadı operasyon düzenlemedi 4-5 kişilik klan için kimse böyle bişey yapmaz zaten... benden önce birkaç kişi ferdi olarak saldırmış 4-5 kişi toplanıp ordularını kesmiş olabilirsiniz bu ufak tefek saldırılar sonucu bikaç kesim yapıp kendinizi hukukun müdafileri olarak görünce tuttunuz savaş açtınız bize el yumruğu yemeyen kendininkini balyoz sanır misali efelendiniz savaş ilanınız ektedir sayın diplomat savaş sonucu da yukarda :) umarım bundan sonra bir üyesi ile bile baş edemediğiniz klanlara savaş açarak diplomatik hatalar yapmazsınız da ömrünüz uzun olur sevgi ve saygıyla...
777.png

Berkman

Acemi
Prospektüs'ün kaç kez ordunu kestik kardeşim. Savaş ilanını ben açtım zaten bize sizden sürekli saldırı geliyordu zaten adam gibi adını koyalım dedik gönderdim. Bir üyesi ile baş edemediğiniz derken sizin klanın kaç misini kestik sayamadım xd iyi dileklerimizi diledikten sonra böyle şuursuz cevabın komik. Ayrıca bizim klanın rapor sayfasına böyle rapor atman forum kurallarına uygun mu?

Güzel savaşlar tebrikler arkadaşlar, oyuncular arasında çekişme olması çok güzel ancak tahrik edeceğim derken saygı sınırlarını aşmayalım, gerek yok :)