Mayhem savaş raporları

• Konuyu başlatan matador102
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
saol elimizden geldiğince bişeyler yapmaya çalışıyoz

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
Söz hakkının bana düstügüne inanıyorum tamamen misyonerin terbiyesizliginden kaynaklanıyor sadakat 4 te kalırmı

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
Dün gece ansızın gelen saldırı :)

1858809678.png

c966069054.png

60bfea5358.png

Misler saolsun köyü alamadan gitti :) Şans bizden yanaydı

Bitti mi hayır :D köyü almakta hala ısrar ediyorlardı gündüz bir saldırı daha geldi :)

6f16bcaad5qk.png

329d0b7631.png

kaçamak rapor koymayınız =)

5ed9856e42.png

DeletedUser

Ziyaretçi
ya bu adamlardan hangisi mayhemde :D.

w11'in en büyük savaşın
'ının (çakılmanızın :D ) raporları hani ya b ide sizin gözünüzden görek :D.ehehe

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
raporlar yayınlandı zaten bi daha gerek olmadığını düşünüyorum çakılmakta yanlış bi tabir oyun bu sonuçta bilmeden olmadı isteyerek atttık ordularımızı zaten bunu raporlardan anlayamadın herhalde

DeletedUser31535

Ziyaretçi
Sülo iyi adamdır ama onlin alamıyorum yoksa mis atıp köy almak zor :D gerçi hep elektirikleri kesiliyorda o ayrı konu:)

DeletedUser14084

Ziyaretçi
oyunda mis atmayi ogrenmeyen oyuncu kalmis:)) banshee nin 2 mis arasina masallah tir girerki destek girmis zaten o 1,3 saniyeye.

demekki zafer savunanalrdan yana.

oyunda bir hata var arkadaşlar burdan söylemek istemiyorum bu durumu zamanla buradaki tecrübeli oyuncular bu olayı farkeedecekler içtima yıkılmasına karşılık yapılan savunma sokma taktiğinde :)

JrFly

Dük
oyunda bir hata var arkadaşlar burdan söylemek istemiyorum bu durumu zamanla buradaki tecrübeli oyuncular bu olayı farkeedecekler içtima yıkılmasına karşılık yapılan savunma sokma taktiğinde :)

ohmy aman tanrım olamaz böyle birşey :) thumbdown

hata değilmiş yav yıllardır varmış :) neyse öğrendiğim iyi oldu o konuyuda yoksa canımızı çok yaarlar malum düşmanın ortasında sibek gibi kaldık tek başımıza yoklar dururlar :)